Надежда-8877• 10 апреля 2025

Дитячий садок та телевізор

Питання полягає в тому, наскільки це є нормальним переглядання мультиків у садочку. Зранку завожу у групу, працює телевізор, забираю - також. Що там робитьс вдень, не знаю . Група маленька, максимально 6 діток ходить. Ранок я ще можу зрозуміти - треба переключити увагу дітей, аби не плакали за батьками На зборах я питала у завідуючої, Вона відповідала, що телевізор це майже вимушеная міра,, що частина навчального матеріалу подається і відео форматі . А по факту -навпаки
сладкий_ноябрь• 10 апреля 2025
Ваша дитина не дивиться мультиків вдома?
Чи вдома може, а в садочку ні?
Finetouch• 10 апреля 2025
Моя дочка ходила в садик я не помню никаких мультиков там. Это в частном такое происходит?
автор Надежда-8877 • 10 апреля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Чи вдома може, а в садочку ні?
Дома я даю дивитися мультикі. Десь 30 хвилин.
Але не Машу з ведмедем
Садок державний. яслі.
Imann• 10 апреля 2025
Ни в одном из трех садиков телевизора не было вообще. В последнем были виртуальные очки для tech занятий и все.
МашМааш• 10 апреля 2025
Для меня такое категорически не приемлемо. Во первых я против мультиков до 4 лет больше чем минут 30 в день. Во-вторых, против в садике. У меня дочь в частном, там даже экрана нет. Дети заняты активными играми, творчеством, обучением. Если бы меня устраивало отвлечь ребенка мультиком, то дома бы смотрел, зачем тот садик
Yamarisha• 10 апреля 2025
Ответ дляНадежда-8877
Але не Машу з ведмедем
Садок державний. яслі.
А що не так з Машею? По темі ніяких телевізорів у нас в садочку не було і немає. Навіщо б я вела туди дитину, сиділа б дома за мультиками і ніяких проблем.
Jane_Ukraine• 10 апреля 2025
Ответ дляYamarisha
Вона хвора на голову
автор Надежда-8877 • 10 апреля 2025
Ответ дляYamarisha
За півроку в садочку бачу прогрес у розвитку дитини. Тому може і залишу там, не буду переводити.
Мульт про Машу показує, як дівчинка робить що хоче, не питає дозволу і за це їй нічого не буде, навпаки, цю поведінку схвалюють
Yamarisha• 10 апреля 2025
Ответ дляНадежда-8877
Мої діти якось розуміли, що в реальному житті так робити не можна, впевнена, що і ваша дитина зрозуміє. Це як кажуть, не шукайте зраду там, де її немає. Ми з братом в дитинстві, що хотіли, те й дивились, ніхто не контролював. Росли слухняними безпроблемними дітьми. Не в мультиках справа.
автор Надежда-8877 • 10 апреля 2025
Ответ дляYamarisha
Дитині 2.5 роки, він мало що розуміє, він багато чого копірує.
Мені Свінки Пепи зараз достатньо. Всі калюжи наші. Добрий позитвний мульт.
Yamarisha• 10 апреля 2025
Ответ дляНадежда-8877
В будь якому випадку мультики в садку це не норма, це просто вихователі спрощують собі роботу. Вдома справа кожного, що дозволяти дивитись дитині.
KroKro1980• 10 апреля 2025
У нас в садочку в яслях, здається, телевізора не було. А от у групах, починаючи з молодшої, вже є, і дивляться вони його часто. Там мультики про пса Патроне і таке інше подібне. Дивляться вдень як частина навчання, і ввечері, коли вже дітей роздають, бо виховательки тоді щось дороблять своє.