Вільний митець• 14 апреля в 09:53
як збираєте себе в кучу після вихідних?
ще й вчора пізно дуже лягла спати - залипла в серіал.
взагалі серіали собі дозволяю дуже рідко, бо робота-дім-дитина і завжди дуже зайнята.
сіла, тичу в монітор, справ просто вал, а робити нічого не можу
Жена аллигатора• 14 апреля в 10:02
Щось сьогодні теж розвалююсь.
Доречі, коли ходила в офіс, то оця ранкова дорога, рух, ставили мене на ноги. Тепер працюю віддалено, безкінечно сиджу вдома. Ну ото такий і стан.
ПуГоФФка• 14 апреля в 10:05
Важно сьогодні.
Зазвичай нормально, а сьогодні важко.
Ледь встала на роботу, добре що онлайн. Лежала дрімаючи з телефоном в руках і думала, хоч би нічого термінового.
Лєгла нормально, норм фільм перед сном. Але ось так.
Можливо вплинули події в Сумах (племінниця рідна з дитинкою чудом не потрапили в той список потерпілих), а ще загинув хороший знайомий. Наче намагалась не зациклюватися, але видно не вийшло.
Зараз як побита собака. Як працювати не знаю.
Зазвичай нормально, а сьогодні важко.
Вільний митець
• 14 апреля в 10:07
Ответ дляПуГоФФка
Важно сьогодні.
Зазвичай нормально, а сьогодні важко.
я планувала подивитись всього 1 серію, увмкнула о 22, а вимкнула десь о 2 ночі(
дамаБезСобачки• 14 апреля в 10:20
Вчера проехалась на велике 40 км, попа каменная сегодня)
Вот реально разваливаюсь, а не хожу