Неправдиша• 08 мая в 13:13

Рятуйте. Біль у попереку. Протрузії. Порадьте вправи щоб тримати себе у формі.

Добрий день всім.
Дівчата, вже задовбалась, чесно, сил нема, хоч плач.
Спиною мучаюсь вже багато років. Хожу до лікаря, завжди стандартна схема - нестероїдні + міореласант + віт Б. В уколах або таблетках.
Але з кожним роком все гірше і гірше.
Трохи легше було як займалась йогою, але чорти підбили піти до модного мануальщика (всі хвалили), він мене смикнув і стало взагалі трешово.
Невролог сказала, що тепер мені нічого не можна крім лфк і плавання.
В інтернеті купа вправ, але деякі один одному протиречать. Одні кажуть що можна, інші що ці вправи протипоказані (наприклад скручення).
Зараз третій тиждень хожу в корсеті після прострілу. Поперек наче онімівший + частково відчуття, наче голкою коле. Просила у лікаря направлення на фізіотерапію, не дала, сказала йдіть до платної водолікарні, безкоштовно зараз тільки для воїнів.