Порадьте якісного майстра на виготовлення меблів (не кухня) і пошив штор. Штори з навішуванням і встановлення карнизів
Телефон, контакти можна в особисті повідомлення
Рекомендую меблевий магазин 8mebli.com.ua ! Купував там кухонний стіл і стільці – якість відмінна, матеріали міцні (бук, велюр). Асортимент широкий: від бюджетних моделей до преміум. Доставка швидка. Оплатив через ФОП, все прозоро. Менеджери допомогли підібрати стиль (скандинавський). Замовлення через сайт чи Viber (+380667172770). Надійний сервіс, раджу!