АБВГДейка• Изменено 08 мая в 15:45

Що робити , якщо твоя зп це дорівнює тристам доларів

?
Тільки не пишіть знайти іншу роботу,я ледь цю знайшла, просто не розумію ,як люди виживають на ці гроші
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 мая в 15:46
вы встретите там богатого хахаля и заживете припеваючи
Сизоока бестія• 08 мая в 15:46
шо ви не розумієте? ви ж ще не померли з такою зп, от так і виживають
Чорт і Шо• 08 мая в 15:46
Ця зарплата вдвічі більша за мінімальну
Крижана бурулька• 08 мая в 15:47
ищите подработку
Чорт і Шо• 08 мая в 15:48
І саме цікаве. Така зарплата у нас
А як вижити питаєте у нас
Це ви поділіться навичками
Барабасиха• 08 мая в 15:48
Обучайтесь новому, ищите подработку. Почитайте книги про успешный успех. Они тошнотные, но помогают при желании настроиться на позитив и достигать целей
ФФФФристайла• 08 мая в 15:49
Ответ дляЧорт і Шо
Ця зарплата вдвічі більша за мінімальну
Как у вас получилось вдвое больше?
begovelik• 08 мая в 15:50
Як кажуть, а що ви зробили для того, щоб вона не дорівнювала 300 долЯрів?
Місячне Сяйво• 08 мая в 15:50
Моя 200
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 мая в 15:50
почему такой контингент? одни ищут клининг получше, отдых подальше, а другие едят маночку? кто из них врет?
ФФФФристайла• 08 мая в 15:50
Ответ дляБарабасиха
В моём городе зарплаты максимум 25 тыс. Хоть учитайся этими книжками, а выше не найдешь
Чорт і Шо• 08 мая в 15:50
Ответ дляФФФФристайла
Как у вас получилось вдвое больше?
8000-23%=6160
6160*2=12320/41.5
Пожмаковна• 08 мая в 15:52
Ответ дляФФФФристайла
Как у вас получилось вдвое больше?
8000 - 23% 1840 = 6160 на руки , 6160х2 = 12320 .
Барабасиха• 08 мая в 15:52
Ответ дляФФФФристайла
Удаленно реально получать больше. К примеру, вести бухгалтерию нескольких предприятий. Или заниматься дизайном. Работать менеджером по телефону. Вы сами себе поставили планку. Переехать тоже возможно
IndividualForce• 08 мая в 15:53
Не роботу нову шукати, а набувати нові затребувані скіли/навики, які потім підвищать вашу цінність як спеціаліста.
Пожмаковна• 08 мая в 15:53
Автор , кем работаете ?
ФФФФристайла• 08 мая в 15:54
Ответ дляБарабасиха
Я как раз менеджером и работаю. Аж на 20 тыс)
Какая планка, откройте ворк и посмотрите зарплаты. Высокие только айти и со знанием языков, желательно 4-5 сразу)
жінка незаміжня• 08 мая в 15:55
а как вы выживали без этой работы?
жінка незаміжня• 08 мая в 15:56
Ответ дляФФФФристайла
в вашем городе отключили интернет и возможность работать удаленно?
Чорт і Шо• 08 мая в 15:56
Саме цікаве в цій історії що навіть якщо автор знайде підробіток, або прям навчиться ще чомусь то буде отримувати аж 500 доларів.
Більша зарпла, в Україні, на мою думку вже у вузьких спеціалістів де потрібен певний пласт знань
Продавчиня кіз• 08 мая в 15:57
Ответ дляБарабасиха
Конечно, все мы здесь многостаночники , а еще можно отправлять людей на марс или нефть добывать…
Чорт і Шо• 08 мая в 15:57
Ответ дляжінка незаміжня
Ну слухайте, ну не найдемвчорашній вчитель чи медсестра онлайн підробіток бухгалтером чи дизайнером
Напевно ж для цього освіту потрібно профвльну мати
Барабасиха• 08 мая в 15:58
Ответ дляФФФФристайла
Айти или языки тоже реально осилить. Никто не рождался с этими знаниями
БлинчикБезСметанки• 08 мая в 15:58
Ответ дляЧорт і Шо
Ой, медсестра не знайде собі роботу?
жінка незаміжня• 08 мая в 15:58
Ответ дляЧорт і Шо
учитель найдет подработку репетитором
или не тянет?
КучМала• 08 мая в 15:59
А за які кошти Ви жили поки не знайшли хоч цю роботу?
Пожмаковна• 08 мая в 16:00
Ответ дляЧорт і Шо
Бухгалтером или дизайнером - нет . А вот заниматься репетиторством учитель вполне может онлайн .
Я натуралка• 08 мая в 16:00
Ответ дляФФФФристайла
Я працюю польовим менеджером з продажів, за ставка мінімалка+3% від продажів. У сезон добігає 100 тис, у не сезон біля 50.
Ну а менеджер на ставці це якийсь нонсенс. Чи ви менеджер,що замовляє воду та канцтовари?
Пожмаковна• 08 мая в 16:01
Автор , так кем работаете ?
Чорт і Шо• 08 мая в 16:01
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ой, медсестра не знайде собі роботу?
Знайде. Якщо буде бігати як білочка. Навіть 500долларів матиме