Локшина на вухах• 09 мая 2025
На що ви можете позичити гроші?
Зачепила вчора топова тема де дівчина з співмешканцем постійно позичали гроші на життя ( типу оренда житла, може їжа, )
Просто я виросла з такою моделлю фінансової грамотності. Нема грошей іди їж акацію на вулиці.
Це грубо дуже.
Але коли я стала впо, в залишилась без нічого. Реально було 200 долларів на все. Пам´ятаю попала в лікарню і спокійно їла два тижні лікарняну їжу, хоч було літо і хотілось черешні або персик.
Одяг пішла купила в останній день секонхенду за 30 грн кг.
Але навіть думки не було відкрити кредитку.
І от мені завжди було цікаво залізти в голову тим, хто не маючи роботи бере в борг на їжу , чи оренду, чи каву з цигарками .
Як вони потім ці борги закривають?
Це грубо дуже.
Як вони потім ці борги закривають?
ТаЕщеОптимистка• 09 мая 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Оце в мене чоловік такий.
А я кажу, так я є! І мені твої борги не потрібні
Коли чоловік такий то пєчаль вже((
ничевока• 09 мая 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
В мене проста цікавість
У меня пример был перед глазами-бабушки навалили денег на сберкнижки,штопали себе платья(хотя в шкафу их минимум десяток был),отказывали себе во многом. АК вот это ’поживу потом’ так и не наступило.Я так жить не хочу.Надо мне на что-то -поменяла или взяла с кредитки.Выкручусь как-нибудь.Мама в больнице несколько раз лежала и кольца закладывала, и $меняла,и занимала.Брат думал,что я их печатаю.Помог бы хоть чем-то,а так хрен.
Локшина на вухах
• 09 мая 2025
Ответ дляБлакитне небо
Что же вы тогда рассказываете, что у вас даже мысли не были кредитку открыть?)
Я перевіряла чи можу в разі кризової ситуації взяти кредит.
Я так ними і не користувалась
ТаЕщеОптимистка• 09 мая 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Ось, 30 секунд
Не всі ж зп в приваті отримують)) ви не в курсі? Я про це пишу
Локшина на вухах
• 09 мая 2025
Ответ дляничевока
Ну мова ж не про те щоб не витрачати зароблені кошти.
А мова про те що витрачати кошти яких в тебе немає, на те без чого можна прожити.
Локшина на вухах
• 09 мая 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
В мене є картки і аваль і ощад. Шлють якісь смс кредити пропонують
Блакитне небо• 09 мая 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Я так ними і не користувалась
Надо было попробовать, как это работает и что случается с кредитным лимитом, если вовремя не погашать задолженность. И тогда у вас не было бы вопросов.
Я тут Живу• 09 мая 2025
Ответ дляБлакитне небо
Вы пробовали оформить кредитку не имея работы?
КЛ 60 0000 официально не работаю
Блакитне небо• 09 мая 2025
Ответ дляЯ тут Живу
КЛ 60 0000 официально не работаю
Вы ее сейчас оформили?
ТаЕщеОптимистка• 09 мая 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Я пишу про те, що якщо ти зп в приваті не отрисуєш то кредитку тобі не оформлять без довідки про доходи
ничевока• 09 мая 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Нет,у вас в старпосте написано-на что?Я вам написала на что.Никто в больнице ждать не будет,пока мы зарплаты получим.Если кто-то заболел,то это не обговаривается даже.
На хрень всякую точно не занимала бы.
Вероятненько• 09 мая 2025
Ответ дляБлакитне небо
Кто даст кредитку не работающему?
Я все время обнуляю лимит кредитный, не работаю, а дают все время 120 тис.
Вероятненько• 09 мая 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
В моно оформлять
Колгоспниця• 09 мая 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Я постійно користуюсь кредитками. Бо я знаю, що зароблю ці гроші
Якщо ви гарно заробляєте,нафіга брати кредити? Чому не планувати адекватно витрати?
Колгоспниця• 09 мая 2025
Ответ дляРеанимация
Кредитки вообще не считаю долгом. Пользоваться ими умело это базовый навык для каждого. Спокойно расплачиваюсь с кредитки, спокойно погашаю вовремя. Если есть возможность крутить в своём обороте чужие деньги за бесплатно, я всегда этим воспользуюсь.
Взять деньги в долг под проценты могу на недвижимость, которая будет этот долг и проценты оплачивать, на увеличение бизнеса, на дополнительное образование для себя. Вообщем, в кредит могу взять на то, что принесет мне больше денег, чем я взяла в долг.
Якщо ви навчаєтесь, витрачаєте на це кошти і продовжуєте жити в борг. Навчання немає сенсу, фінансовій грамотності вас не навчили. Якщо вам щось принесло більше коштів, є можливість користуватись власними коштами.
ТаЕщеОптимистка• 09 мая 2025
Ответ дляВероятненько
В моно оформлять
Омг)) добре, я про приват писала
ТаЕщеОптимистка• 09 мая 2025
Ответ дляКолгоспниця
Бо дохід мій в євро.
ТаЕщеОптимистка• 09 мая 2025
Ответ дляКолгоспниця
Який такий?
Який бере кредити не думаючи про дружину
Плету интриги• 09 мая 2025
Позичаю на те, що потрібно терміново і на що немає коштів саме зараз, але пізніше зможу повернути. Перед операцією не позичала, а просто дзвонила і просила, скільки можуть без гарантії повернення.
Реанимация• 09 мая 2025
Ответ дляКолгоспниця
Спасибо, что поделились.
Видно, что Вы не понимаете какого рода дальнейшее обучение я имею ввиду.
Вероятненько• 09 мая 2025
Ответ дляПлету интриги
Жах, просити гроші.
Плету интриги• 09 мая 2025
Ответ дляВероятненько
Жах, просити гроші.
Так і є. Більш принизливого в моєму житті ще не було.