Кудряшка Сью• 09 мая 2025
Потрібна порада) баланс між роботою та сім’єю
Я молода жінка, заміжня 3 роки офіційно, дітей поки не плануємо із-за подій в країні. В мене почала складатися карʼєра, підвищення отримала до директора, але ця робота забирає дуже багато часу, думок, більше відповідальності, мого чоловіка це дратує, що мене менше вдома, часто на телефоні . Він інша людина народився в сім’ї де багато чого йому дали працює не так багато як я, чисто щоб були гроші, я отримую задоволення від росту та розвитку, я не жінка яка буде сидіти днями на кухні готувати та прибирати, він виріс в родині де жінки завжди вдома, а чоловіки заробляють, сидіти вдома не моє, як знайти цей баланс, бо здається що із-за карʼєри можу втратити чоловіка, або навпаки із-за чоловіка не побудувати карʼєру…
Маргарита и Мастер• 09 мая 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Піду в декрет, але як тільки буде нагода вийду з нього, дитина в садок, батьки зможуть допомогти
Вы ему распишите сумму дородового периода, роды, сумму в период декрета. И без экономии на женщине! А это нянька, если надо, и само собой массажи, спортзал, питание и т.д. Пусть офигеет и закроет рот
Кудряшка Сью
• 09 мая 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
О коли починаю таке говорити мене засуджують навіть мої батьки, типу я меркантильна, але я вмію заробляти можу дозволити собі
Маргарита и Мастер• 09 мая 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Нет! Вы абсолютно нормальная. И по-другому не надо. Тем более имеете возможность не мучиться, а оплатить это при желании. Никогда не забивайте на себя, иначе просто себя потеряете
Кудряшка Сью
• 09 мая 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Тоді я так можу взагалі не стати мамою, якщо буду чекати чоловіка який закриє всі мої хотілки і потреби дитини, я то гарна зовнішністю, але не вірю що цим тільки візьмеш нормального чоловіка у випадку розлучення тут
Маргарита и Мастер• 09 мая 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Вы можете и сами этого ребёнка обеспечить, если будет надо. Главное, чтобы была работа. Я вам об этом. Можно и родить с вашим мужем. Но с самой работы не уходите. Никаких гарантий нет и быть не может, что он с вами будет навсегда и не будет развода
Відморожена• 09 мая 2025
Я думаю, проблема в другом. Что вы становитесь успешнее его. Что делать, не знаю, была в такой же ситуации, все закончилось разводом по моей инициативе. С появлением ребенка все стало еще хуже, я вообще со временем перестала его воспринимать как мужчину.
дякую аж підскакую• 09 мая 2025
Вы все правильно пишите. Ви или не построите карьеру из-за мужа, или лишитесь мужа из-за карьеры.
Обратитесь к психологу, с ним сможете для себя определить ценности и расставить приоритеты.
Из Виа-гры• 09 мая 2025
Якщо секс є разів 20 на місяць - то буде все ок
Якщо ні- ви втомлена і шукайте імпотента
Це правило, яке діє без збоїв першу десятку років
Из Виа-гры• 09 мая 2025
Ні однієї успішної карʼєристки - щасливої жінки ще не існувало в природі. Все, що було - пропаганда і бла бла, так класно - конкуренція менша
Ви пахайте- а я постою поряд подивлюсь
То ж будьте або жінкою або чоловіком ментально
Все, що захочете
Ви пахайте- а я постою поряд подивлюсь
Все, що захочете
размахер• 09 мая 2025
Взагалі люди вчаться поєднувати сім´ю і роботу. Приходите з роботи в 17.00, відкладаєте телефон і переключаєтеся на сім´ю. Якщо чоловік теж на роботі, приходить ввечері додому, то теж має переключатися на сім´ю. У вас 6 годин особистого часу. Плюс вихідні. Це, як приклад, як може бути. Якщо у вас робота більше 8 годин, або ви в позаробочий час висите на телефоні, то зрозуміло, що це не нормально. І тут, дійсно, питання в тому, чи потрібна вам сім´я?
Ліплю вареники• 09 мая 2025
Не ваш чоловік. Так буває. Зі справді своїм у вас навіть питання як поєднати не стає, бо воно само собою поєднується і вам не треба приносити у жертву свій розвиток або сім´ю. Можливі тимчасові непорозуміння не системного характеру, але з досвідом всі навчаться обходити ці кути.
Скоріше за все ваш чоловік буде тягнутися за прикладом своєї сім´ї, а ви вже дивіться наскільки вам підходить така участь жінки. Ну і крім того, що у нього з доходами? Там є куда усістися йому на шию зі списком хотілок?
Ліплю вареники• 09 мая 2025
Ответ дляИз Виа-гры
А як це правило діє у другій та наступних десятках років? Особливо в декретах, хворобах і т.п.?
Горлаю зрання• 09 мая 2025
Ответ дляМира всем
Він служницю хоче, а не сімʼю)
Прислуга -это недорого
Поторописька• 09 мая 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Він вважає що я маю звільнитися, бо я втомлена і т д
Может он вас видит ?
Перекос явно есть.. работа работой личное время личное
Поторописька• 09 мая 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Я часто буваю втомлена, але я така людина завжди була слаба по енергії зі школи ще, можливо це понижений тиск так впливає не знаю
Ну так тут перекос , и здоровье
Врачи что говорят ? И ваш доход какой ?
Из Виа-гры• 09 мая 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Хєрово діє, там вже на повазі, звичка, обставини, гроші
Що завгодно
Ліплю вареники• 09 мая 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Що завгодно
Коротше така собі недовговічна валюта цей ваш секс. Але погоджуся, що він має дуже велике значення.
Поторописька• 10 мая 2025
Ответ дляКудряшка Сью
В мене не на 1 місці робота, я відповідальна людина і стараюся робити все якісно, бо можуть бути суттєві втрати, це вимагає багато часу інколи
сколько вам за это платят?
Кудряшка Сью
• 10 мая 2025
Ответ дляПоторописька
сколько вам за это платят?
60 тыс потолка нет но в среднем так