Куплю орехи• 03 мая в 22:36
Як вернути собі себе?
Доброго вечора, порадниці.
Прошу поради.
Мені 42 роки, дитині 5 років, довго не вагітніла.
В 3 роки дитини вийшла на роботу, дитина вдень з чоловіком (проектна робота по вечорам і вихідним).
Декрет пройшов чудово, но без роботи не могла, прям чекала коли повернуся до улюбленої роботи.
В декреті ми з чоловіком все робили разом, тому у кожного був час на себе.
Зараз моє життя складається лише з роботи і дитина.
Я коли приїжджаю з роботи дитина чекає, щоб ми гралися. Я повністю проводжу з нею час (настолки, малювання, ліплення, ляльки, машинки на радіоуправлінні, дитячий майданчик).
Дитина не відпускає навіть чаю попити.
Все те ж саме і у вихідні.
Я побутом зовсім не займаюся, дитина повністю потребує уваги.
У мене немає досвіду батьківства, но мені здається це перебор.
Наприклад, сьогодні ми встали в 8, поснідали і ми почали грати вдома в ігровій, потім обідали і пішли на вулицю на дитячий майданчик і поїхали в Будинок іграшок. Прийшли в 6 вечора, помили руки, повечеряли і малювали. В 9 купання і дитина спати.
Я вижата як лимон. І чогось у мене відчуття що так не повинно бути.
Я розумію, що дитина скучає коли я на роботі, но я кожен вечір їй приділяю весь свій час, а це мінімум 4 години.
У вихідні мінімум 12 годин.
Свої справи я зовсім не роблю.
Як виправити ситуацію? Чи це у всіх так?
Прошу поради.
Дитина не відпускає навіть чаю попити.
Все те ж саме і у вихідні.
У вихідні мінімум 12 годин.
Свої справи я зовсім не роблю.
Куплю орехи
• 03 мая в 22:39
Ответ дляБандитка Сью
а вы думали в сказку попали
Де тут про казку?
Я банально вдень душ прийняти не можу.
Дитина а каже: я не можу та довго чекати.
Я банально вдень душ прийняти не можу.
Куплю орехи
• 03 мая в 22:39
Ответ дляSo_so
А садик есть? Общение с друзьями?
Немає.
Друзів немає.
Весела моль• 03 мая в 22:40
Учите ждать, готовьте ребенку всякие интересные коробочки чтобы играла сама
Мультики включите в конце концов)
Няню почасово можно нанять гулять
Мультики включите в конце концов)
Няню почасово можно нанять гулять
Куплю орехи
• 03 мая в 22:40
Ответ дляПростоБелка
В мене навіть від тексту мурашки
Що ви маєте на увазі?
ПростоБелка• 03 мая в 22:40
Ответ дляКуплю орехи
Де тут про казку?
Я банально вдень душ прийняти не можу.
В 5 років вже повинна знати, що світ не обертається тілько навколо неї
Тихомандражная• 03 мая в 22:40
Я зробила висновок, що народжувати потрібно до 30, так легше адаптуватися до нових обставин. А коли довго живеш для себе, то складніше потім приділяти ще комусь час. Але я така, що і собаку в дитинстві не хотіла, бо це потрібно гуляти по режиму.
Бачу_майбутнє• 03 мая в 22:40
Ответ дляКуплю орехи
Де тут про казку?
Я банально вдень душ прийняти не можу.
У меня оба таких ребёнка. Младший стал более самостоятельным лет в 6. До этого только я
ПростоБелка• 03 мая в 22:41
Ответ дляКуплю орехи
Що ви маєте на увазі?
Те, що написала.
Завжди лякали діти.
Я інтроверт, і мій час лише мій.
Завжди лякали діти.
Я інтроверт, і мій час лише мій.
Рятівник Малібу• 03 мая в 22:41
Ответ дляТихомандражная
А я сделала, что рожать вообще не надо
Куплю орехи
• 03 мая в 22:41
Ответ дляТихомандражная
Тему створила більше для того, щоб зрозуміти це у всіх так ст я щось роблю чи уже зробила не так
Тихомандражная• 03 мая в 22:41
Ответ дляПростоБелка
Те, що написала.
Завжди лякали діти.
Я інтроверт, і мій час лише мій.
Завжди лякали діти.
Я інтроверт, і мій час лише мій.
А в цій темі самостверддуєтеся у фобії?
Тихомандражная• 03 мая в 22:42
Ответ дляРятівник Малібу
А я сделала, что рожать вообще не надо
Можливо, комусь і не треба. Кожен себе краще знає.
Живчик-счастливчик• 03 мая в 22:42
Ответ дляКуплю орехи
Де тут про казку?
Я банально вдень душ прийняти не можу.
А чоловік чому не займає дитину поки ви в душі?
ПростоБелка• 03 мая в 22:42
Ответ дляТихомандражная
А в цій темі самостверддуєтеся у фобії?
А ви завжди зі своїми комплексами лізете до всіх?
Ответ дляКуплю орехи
Немає.
Друзів немає.
И в чем суть? Школа будет домашнее обучение? У меня такой же ребенок - в садик аж бежит, там целый день игры, праздники бесконечные, занятия. Кроме этого кружки.
После садика в хорошую погоду играет с друзьями. На выходных тоже любит во дворе гулять со своей компанией.
Почему жизнь Вашего ребенка сужена до ожидания Вас с работы?
Куплю орехи
• 03 мая в 22:43
Ответ дляБачу_майбутнє
Щось для цього робили чи сам помінявся?
Мрії у вирії• 03 мая в 22:43
Для 5 лет это как-то занадто. Ваше описание - кошмар кошмарный.
4 часа вечером зачем? Час-два - этого реально достаточно. Выходной больше, но не весь день.
Учите ребенка, что у мамы есть свои интересы. Ваше поведение вредит не только вам, но и ей...
Все питаю зарання• 03 мая в 22:43
Вам потрібно навчити дитину займати себе. Давайте їй завдання, а не лише ігри ..бо вона так подумає, що життя, то тільки ігри...Що значить...я не можу чекати так довго. Вона вважає себе головною,а так не має бути. Треба вам все це привести до ладу. Найміть ще на пару раз в день вчительку, нехай займається з нею...наприклад англійською. В житті дитини мають бути не лише ігри...
Куплю орехи
• 03 мая в 22:43
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Він з нею вдень так само проводить час. Ввечері і на вихідних вона хоче лише зі мною.
Чудо в декрете• 03 мая в 22:44
У мене подруга народила в 42, двійню
Чоловіка не було і нема, бабусь нема, все і кругом сама самісінька,робота, садочок,тепер вже школа, малим вже 10 років, жива хоч і тяжко дуже, так що автор подумайте буває набагато складніше ситуації, але ж якось все встигає робити
Куплю орехи
• 03 мая в 22:44
Ответ дляSo_so
Питання на яке у мене немає відповіді
Бачу_майбутнє• 03 мая в 22:45
Ответ дляКуплю орехи
Щось для цього робили чи сам помінявся?
Просто любит сам играться. Не аутист, но рядом.
Так что ничего хорошего в этом ’сам играется’ нет.
Куплю орехи
• 03 мая в 22:46
Ответ дляМрії у вирії
А як саме вчити?
Тихомандражная• 03 мая в 22:47
Ответ дляКуплю орехи
Не у всіх. Є такі люди, що їм нескладно. Бо вони менше паряться. Ну типу щось там дала на сніданок, на вулицю випустила і нехай са себе розважає, а сама займається своїми справами. Якщо ви людина, яка усе контролює, через себе пропучкає будь що, то складно. Ви раціоналізуєте кожну хвилину, хочите бути корисною, прагните до ідеального розвитку дитину, а ресурс ваш не безкінечнмй. Потрібна допомога тата, няні, адекватних родичів, які люблять дітей.
Куплю орехи
• 03 мая в 22:47
Ответ дляВсе питаю зарання
Дякую
Тихомандражная• 03 мая в 22:47
Ответ дляПростоБелка
Які саме комплекси?