В цей раз дівчина. Як же мені жаль ціх дурних дітей😭
К.а.л.и.н.а• 09 мая в 20:29
:( теж бачила відео. Ну невже ці діти не чують про попередні випадки? Якщо вони лізуть на вагони, то мають же бути в темі як це небезпечно.. Чому вони думають, що їх пронесе?
Ольга.Д.О.• 09 мая в 20:31
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Мабуть, вони і не знають, що це так небезпечно. Вони ж отак, як ми, новини не читають.
Ответ дляК.а.л.и.н.а
может и не видела видео с мальчиком, а может думала, что вот с ней такого не будет((
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Мені здається, що вони ще можуть таке робити під дією наприклад алкоголю
SantaMonika• 09 мая в 20:36
Природний відбір в дії
Років 20-30 тому теж помирали дурною смертю
Але ще інтернет-ресурси не були так доступні
Ответ дляФернанда
Почти каждый месяц такое происходит ради видосов в тик-ток и чтобы в новостях потом показали. Вряд-ли, не видели ни разу + откуда-то же возникла в голове такая гениальная идея
Kristina-a686• 09 мая в 20:45
Почему жалко? Головой надо думать. Тем более недавно был такой громкий случай