Менее Более• 09 мая в 22:06
Дуже потрібна консультація ветеринара
Тиждень тому на дачу прийшов котик.
Спокійний, голодний, наляканий. За тиждень наївся, мурчить, іноді, на не надовго заходить в будинок. Сьогодні виявила у нього на хвості місце без шерсті. Невеликі рани. В селі ветеринара не має. До міста їхати далеко і поки не має змоги ( машина в ремонті)
Чим допомогти? Ліки можу замовити через НП. Чи є послуги консультацій онлайн?
Менее Более
• 09 мая в 22:12
Ответ дляСтрекоза любви
На вигляд, наче якийсь інший кіт вкусив за хвоста.
Кіт інший шерсть так би не вирвав напевно . Лиса частина хвоста
А я кумедна• 09 мая в 22:17
Блошиный дерматит.
Обработайте каплями advantage.
Именно этими. Они снимают зуд.
Если будете опекать котика дальше, то раз в месяц надо будет капать.
Обработайте каплями advantage.
Именно этими. Они снимают зуд.
Стрекоза любви• 09 мая в 22:17
Ответ дляМенее Более
Це може бути наслідком того, що ваш кіт вилизував інтенсивно рану, або інфекція якась потрапила.
Через фото погано видно, але мені здалось, що ці дві симетричні рани від зубів кота. Але можливо й ні.
Менее Более
• 09 мая в 22:20
Ответ дляСтрекоза любви
Завтра ще раз більше ретельно роздивлюся. І послідкую за ним чи турбує його це місце.
Менее Более
• 09 мая в 22:21
Ответ дляА я кумедна
Блошиный дерматит.
Обработайте каплями advantage.
Именно этими. Они снимают зуд.
Обработайте каплями advantage.
Именно этими. Они снимают зуд.
Залишаємо, він сам нас вибрав. В липні повеземо в місто робити прививки і на огляд лікаря.
А я кумедна• 09 мая в 22:23
Ответ дляМенее Более
Капли купите обязательно.
Это просто он расчесывает так сам. Блошиный дерматит-это, грубо говоря, аллергия на укус блохи.
У моих двух такая проблема. Спасаемся только этими каплями. Точно такие же ранки были. Посмотрите в интернете. Полно фото. Это достаточно распространённый случай среди животных.
маска Ілона• 11 мая в 00:00
Ответ дляСамо_достаточная
Автор, ветеринарні консультації онлайн
Нефіга собі ціни! А я їбанат-бухгалтер просто так консультую за 200 грн.