Крижана бурулька• 05 мая в 17:35

Ранка у кота. Чем можно обработать?

Частный дом, этот котик жил зимой в доме, сейчас выходит на улицу. Есть несколько наших дворовых котов.
Короче, с кем то то-ли подрался, и его цапнули.
И такая ранка (как дырочка).
Чем можно обработать?
Вести в вет клинику возможности нет сейчас.
Кот активный, нечего не беспокоит. Просто постоянно то место вылизывает.
Садоводница• 05 мая в 17:36
Как свищ.. бетадин и заклеить по возможности
Видна міленіалка• 05 мая в 17:36
Хлоргксидином залийте
автор Крижана бурулька • 05 мая в 17:36
Ответ дляВидна міленіалка
Хлоргксидином залийте
А если под кожу попадёт?
Не зви чайна• 05 мая в 17:36
ризикова ви, тут у однієї форумчанки кіт не вкушений, а просто який втік на вулицю, вже місяць десь в кладовці на карантині від потенційного сказу
кнопкодав• 05 мая в 17:36
На порадниці ставити діагноз я б не стала. Проконсультуйтесь з ветлікарем хоча б онлайн.
автор Крижана бурулька • 05 мая в 17:38
Ответ длякнопкодав
Звонила.
Все вет клинники говорят вести к ним.

По телефону они нечего не скажут
Видна міленіалка• 05 мая в 17:40
Ответ дляКрижана бурулька
А если под кожу попадёт?
Його і на відкриті рани використовують
Попельшка• 05 мая в 17:42
чисто в теории можно левомеколь
Ухахайкина• 05 мая в 17:43
Хлоргексидин или мирамистин, как раз для открытых ран
Патріотка з дивану• 05 мая в 17:43
Ответ дляКрижана бурулька
Звонила.
Все вет клинники говорят вести к ним.

По телефону они нечего не скажут
Серебро спрей, раны затягивает на ура
Патріотка з дивану• 05 мая в 17:44
Или присыпку от ран
Тушьмушьнюшь• 05 мая в 17:46
Ответ дляПатріотка з дивану
Серебро спрей, раны затягивает на ура
Точно
Классная штука
автор Крижана бурулька • 05 мая в 17:46
Спасибо всем за советы. Есть точно хлоргексадин. Сейчас залью. Он непоседа, ну руки не даётся особо.
Natalia505• 05 мая в 17:47
В нашого такий отвір не гоївся, промивала, мастила нічого. Тільки після курсу антибіотика затягнулося.
Natalia505• 05 мая в 17:47
Ответ дляКрижана бурулька
Краще перекис.
Зайканалужайке• 05 мая в 17:48
Вам вірно радили хлоргексидин , але потрібно брати 4%
Він більш концентрований ( це призначення ветеринара )
В мого котика така ж історія була , з вуличним котом бився
Але Ви спостерігайте за раною , в мого така дирка була на лапці , то прийшлось колоти антибіотики оскільки ніяк не заживала
автор Крижана бурулька • 05 мая в 17:50
Ответ дляЗайканалужайке
Ага, поняла.
Я только сегодня утром это увидела. Когда он вылизывал сидел. К врачу смогу его свозить, но не раньше четверга. Муж вернётся.
А то я в положении, одной неудобно :(
автор Крижана бурулька • 05 мая в 17:51
Ответ дляЗайканалужайке
А чем вы лечили?
И как заливать? Просто на рану?
Смогу только когда спать будет.
Сейчас он в фазе активных игр
Зайканалужайке• 05 мая в 17:54
Ой , ми не тільки заливали ,
а ще й самі кололи , бо можливості їздити кожного дня в клініку не було
Один тримає міцно , а інший обробляє
Але саме 4% він для тварин ефективний, бо цей що в аптеках то слабкий розчин не буде ефекту
І не пускати на вулицю , щоб не заносив інфекцію в рану
З понеділка на дієті• 05 мая в 17:56
в шприц без голки хлоргексидин або перекис і шприц ввелу в ту дірочку. Все гарно вимили, може не за однин раз. Потім зі шприца вийняли поршень, видавили Колафлокс (це ранозаживляюча мазь) в знову вставила в ту дірку і видавили, щоб мазь потрапила всередину. І так хоча б два рази на день.
Гарно обдивіться кота, може бути десь рана, неагноєння але вирвав гній саме там де в кота зараз рана. А може хто з котів зацепив кігтем.
Нам так як я написала, мили кішку вети коли рана на горлі була, вирвав гній.
І шерсь навколо рани обстрежіть, на ній збирається виділення (гній, сукровиця) з рани, і постійно інфекція є.
Ще б гарно хоч пару днів вколоть антибіотик коту
автор Крижана бурулька • 05 мая в 17:59
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Ну пока вокруг раны все нормально.
Он вылизывает её. :(
Боже.. вы меня напугали :(
З понеділка на дієті• 05 мая в 18:00
Ответ дляКрижана бурулька
Ну пока вокруг раны все нормально.
Он вылизывает её. :(
Боже.. вы меня напугали :(
я вас не лякаю ) але навіть коли повезете до вета то вони вибриють все навколо ранки.
В мене вдома два кота і кішка, котрі постійно з кимось конфліктують, то я вже до вета не вожу з таким, сама лікую ))
З понеділка на дієті• 05 мая в 18:01
по фото видно що почалося запалення, рожева шкіра навколо рани
Зайканалужайке• 05 мая в 18:02
Ще як варіант поки чоловіка чекаєте , то після хлоргексидину наносити дезі спрей , це антибіотик для зовнішнього застосування
Це дуже допомогло для мого песика , теж були проблеми з раною , почитайте в інтернеті
Теж призначення ветеринара

І дійсно, навколо ранки постригти потрібно щоб чиста поверхня без шерсті
автор Крижана бурулька • 05 мая в 18:03
Ответ дляЗайканалужайке
Теж призначення ветеринара

Это только все покупать, и толькл завтра....
Зайканалужайке• 05 мая в 18:07
Ответ дляКрижана бурулька
Ну краще ніж в четверг
автор Крижана бурулька • 05 мая в 18:08
Ответ дляЗайканалужайке
Теж призначення ветеринара

Та я пытаюсь хоть чем то помазать,.. он выспался теперь носится по всему дому, на руки не взять. Даже 2 человека не удержать.

Ждать когда уснёт (
Зайканалужайке• 05 мая в 18:09
Ответ дляКрижана бурулька

Ждать когда уснёт (
Мінімум двічі на день обробляти треба

Дезі спрей - один раз в два дні
автор Крижана бурулька • 05 мая в 18:11
Девочки, извините, что может туплю....

Набрала одну вет.клиннику они говорят прям в рану наливать .
Это ж оно на все органы попадёт или как..
Аж страшно стало
Зайканалужайке• 05 мая в 18:15
Ответ дляКрижана бурулька
Девочки, извините, что может туплю....

Аж страшно стало
Не знаю , я не наливала 🤷‍♀️

Мій був у вигляді спрею, я просто добре пшикала на рану
Але навколо рани обстрижіть шерсть , не шкодуйте вона швидко відросте
Може хтось порадить по наливанню в рану