Яке місто?
Вот кстати вчерашняя тема мани, которая под этим акком теперь.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3714932#a90...
gizzaGinora• 10 мая 2025
Ответ длядоминиканика
Кацапи пишуть,ніби по’ бункерах нацисткого руководства’Їх політологи прогнозують.Американське посольство попередило,але яке місто мовчать
Вельмишановна пані, яка зареєструвалася 01 травня 2025 року
Орєшнік
Або
Зірветься в шахті
Або
Впаде на Саратов
Або
Розвернеться на маскву. Ісконні жителі жаби, чекають.
Орєшнік
Або
Зірветься в шахті
Або
Впаде на Саратов
Або
пуйло закриває на сто км свій повітряний простір для літаків.Це ж не просто так.Посольство США попереджає теж
Ответ длядоминиканика
пуйло закриває повітряний простір там для пуску ракети чи ракет.
Ого
Це вже прямо так попереджають, а я у наших військових прочитала якось, що немає в рф таких ракет більше і заспокоїлась
Якщо Київ, то може біля ВР тоді, чи де по їхньому бункер?
12-13… всі на роботах ((( ТЦ всі працюватимуть ((
Ответ дляgizzaGinora
Орєшнік
Або
Зірветься в шахті
Або
Впаде на Саратов
Або
Орєшнік
Або
Зірветься в шахті
Або
Впаде на Саратов
Або
Вам би новини читати і попередження посольств.Більше толку буде.Говоримо про серйозні теми взагалі то
Ответ дляOlga_31
Ого
Можливо і не на столицю.Тому і запитую,хто що чув і вичитав
Ответ дляАфри
Нам не цікаві теми мані-тані.Розмова про інше
gizzaGinora• 10 мая 2025
Ответ длядоминиканика
Давайте про серьозне.
Ви знаєте, що був другий запуск арєшніка який закінчився пук-среньк?
Ну, звичайно знаєте))
Але ж ви тут чисто паніку порозганяти, а воно щось не розганяється, да?))
Так шо жаби чекають.
Ну, звичайно знаєте))
Так шо жаби чекають.
gizzaGinora• 10 мая 2025
Ответ длядоминиканика
Як мінімум не нехтувати правилами безпеки у ці дні
Давайте, накидуйте.
А то щось заглохло.
Святогорія не вистачає у дебільному костюмі.
Він сильно любить про арєшнік.
А то щось заглохло.
Він сильно любить про арєшнік.
Vlada-Maria• 10 мая 2025
Ответ дляПлаття-терапія
Ніка найз?
Тільки хотіла спитати, чиє то ’новоявлення’
Ответ дляgizzaGinora
Давайте про серьозне.
Ну, звичайно знаєте))
Так шо жаби чекають.
Ну, звичайно знаєте))
Так шо жаби чекають.
Я вас почула,а тепер почуйте мене.Навіщо посольство попереджає в ці дні і навіщо на сто км небо пуйло в себе закриває?
МаргариткаW• 10 мая 2025
Ответ дляrybka21
Автор, таких ржачних ботів тут ще не було. Шо у вас там на фермі відбувається? Ніхто не хоче працювати?
ну так USAID же прекратило финансирование, только такие бесплатные остались
gizzaGinora• 10 мая 2025
Ответ длядоминиканика
А що там було 8 12 24?
Теж арєшнік?
Ответ дляgizzaGinora
А що там було 8 12 24?
Теж арєшнік?
Де тут написано,що Капустин яр пуйло закриває на сто км?
freedom_2015• 10 мая 2025
Ответ дляЕкатерина1801
Да, нам всем прислали смс з городом, только вам, лохушке, нет. Угадайте почему
в неї мобільний оператор не підтримує смс закордоном
Посольство США попереджує раз і пуйло закриває повітряний простір на Капустиним яром на сто км
gizzaGinora• 10 мая 2025
Ответ длядоминиканика
Ще три рази повторіть.
І скажіть БУУУУ
а то якось не залітає паніка, на яку ви так розраховували.
І скажіть БУУУУ
gizzaGinora• 10 мая 2025
Ответ длядоминиканика
А де це написано в попередженні посольства США?))?
там написано абсолютно інше)))
А яка різниця, Манька це, чи ні, якщо вона подає інформацію, яка з´явилась в усіх провідних ЗМІ? Навіщо зміщувати акцент? Напередодні 24.02.22 теж багато хто висміював інформацію, яка була загальнодоступною на той момент, глузували з ’переляканих’. І що? Як показує досвід, краще перестрахуватися, хто як може.