Вільний митець• Изменено 10 мая 2025
Дочекалися! Могилевська переклала свою найкращу пісню
Тепер артистам не треба зніматися в кліпах! Можна робити свою копію за допомогою ШІ
Вкуси мене• 10 мая 2025
Оце часи пішли! Заливаєш фото і опа- кліп на цілу пісню згенеровано за 3 хв! Ну і мінус 20 кг і 20 років бонусом
Вільний митець
• 10 мая 2025
Ответ дляВкуси мене
Скоро ми не зможемо відрізнити де справжня артистка, а де ШІ
Вкуси мене• 10 мая 2025
Ответ дляВільний митець
Звичайно зможемо
Вільний митець
• 10 мая 2025
Ответ дляВкуси мене
Звичайно зможемо
Ну, воно ж буде покращуватися, зараз тільки з´явилося
Вкуси мене• 10 мая 2025
Ответ дляВільний митець
Фотошоп і досі прекрасно видно, хоч програмі вже багато років
Перша скрипка• 10 мая 2025
Бачила це її відео, але і не подумала б що це ШІ, хоча дійсно його ’стиль’.
Вільний митець
• 10 мая 2025
Ответ дляВкуси мене
Ой, тільки подумала... а може то не вона заспівала, а згенерували її голос ...
Злюсь до кипіння• 10 мая 2025
Ответ дляВільний митець
Эта практика уже была с Полом Уокером, но там, во-первых, был брат и старые кадры. А, во-вторых, там не все так просто касаемо авторских прав и других нюансов в этом плане.
Вільний митець
• 10 мая 2025
Ответ дляСоветчица Года
Це найкраща її пісня? З якого б то дива?
Російською. А взагалі для мене найкраща - Місяць по небу ходить
Гуляю босоніж• 10 мая 2025
Ответ дляПерша скрипка
Та как. Она в молодости выглядела хуже чем тут. Ии ее улучшил)
Перша скрипка• 10 мая 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Я помітила, що це анімаційний фільм. Мій комент не про те був.
Бабуся Бетман• 10 мая 2025
Ответ дляСоветчица Года
Для меня лучшая ее песня - ’В Киеве осень’. Очень атмосферная🧡
Бабуся Бетман• 10 мая 2025
Ответ дляВільний митець
Тоже красивая песня.
Вільний митець
• 10 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Так, це крута пісня. І Російською набагато краща, українською В Києві осінь не сподобалось мені
Бабуся Бетман• 10 мая 2025
Ответ дляВільний митець
Согласна)
В переводе на украинский только у Барских удачно получилось (’Береги’, ’Тумани’).
Тепличная• 10 мая 2025
Музика гівно, ця пісня має бути ніжнішою і свіжішою, а вийшло якось бездушно і важко з цим ’туц-туц, бум-бум’. Тільки текст хороший.