ЯсноВидящая• 11 мая в 13:19

Ваша найулюбленіша страва української кухні?

Як часто готуєте? Ваша родина розділяє ваші смаки?
Швидка Настя• 11 мая в 13:52
Картопля з м´ясом хіба. Сало, борщ, холодець, голубці я такого не можу їсти
Спілий баклажан• 11 мая в 13:52
Мамині голубці
из желе я• 11 мая в 13:53
Зелений борщ, вергуни, сало перекручене з часником і зеленню на хліб, локшина грибна або куряча, картопляники, обожнюю. З цього вергуни готую рідко, бо олії треба багато. Ковбаска домашня ще, але зараз рідко де бачу череви, щоб купити.
Спілий баклажан• 11 мая в 13:54
Банош з бринзою часто готую
из желе я• 11 мая в 13:58
Ответ дляСпілий баклажан
Мамині голубці
Я мамині теж любила, а у мене такі не виходять(
Дідова баба• 11 мая в 14:09
Не нравится наша кухня. Борщ могу иногда поесть, но не скажу, что много восторга, обычная будничная еда.
Для меня вкуснее грузинская и итальянская кухня.
Джавеліна• 11 мая в 14:26
Рулет з маком 🤤
Десь Раз на місяць пеку)
Я не в теме• 11 мая в 14:27
Ответ дляБибер-анонимер
Згадала бабусіни вареники з вишнею, не знаю чого саме в неї вони такі смачні були, але бабуся давно померла(
В мене покійна бабуся ще готувала дуже смачні вареники з полуницею. Я солодке не люблю все життя, але ті вареники, як зараз пам´ятаю
ЯблокоРаздора• 11 мая в 15:00
Ответ дляНе вмію заміряти
вообще то деруны-белорусское блюдо
Да и бограч это не украинское блюдо изначально😀
ЯблокоРаздора• 11 мая в 15:04
Банош, кстати, тоже не украинская кухня изначально😀
Пишу вірші, дорого• 12 мая в 00:10
Кусок свинины запеченый