Фокус-Покус• 11 мая в 19:25

Донечці 14 років, День Народження, куди сходити в Києві?

Дівчатка, порадьте куди можна сходити з донькою, щоб було цікаво. Щоб і подивиться було на шо і пофотографуватись. І поласувати смачненькім .
ПочтальЁнша• 11 мая в 19:36
Виставка Третє дихання, поруч Намелака
Плету интриги• 11 мая в 19:36
Музей иллюзий
Йосип_молодий• 11 мая в 19:38
Їй в 14 років вже з мамою точно не цікаво
автор Фокус-Покус • 11 мая в 19:47
Ответ дляЙосип_молодий
Вона сама захотіла і попросила кудись разом сходить.
Йосип_молодий• 11 мая в 19:48
Ответ дляФокус-Покус
Я б в філармонію на концерт взяла б квитки, якщо б моя дитина мене попросила. Але нажаль вже все тільки сам
люблю_тортики• 11 мая в 20:00
Блокбастер, там кино боулинг ролики , шо хотите, и кафе хорошие
Чучало яблуні• 12 мая в 07:31
Ответ дляФокус-Покус
А що їй подобається? Дуже класний вік - багато всього від кіно до майстер-класів можна запропонувати. І який бюджет?