Регионщица• 12 мая в 11:26

Напевне я сходжу з розуму.

Вже опускаються руки від болячок які мене поглинули , це все по кругу безкінечно, і якщо раніше я їх виліковувала і починались нові, то зараз вони всі разом мене атакують. Мені 37 років,я працюю маю сімью дітей, і здається мені геть нема часу вигадувати собі хвороби,але...
Їх наче сотні, від тромб в шиї до підшлункової і тд. Я вже не можу хочу просто вмерти .
Років три точно,я шукаю причину постійної тяги до туалету, і була я всюди і нічого не вирішила. Місяців сім, я відчуваю ком в горлі, і мені поставили діагноз ГЕРХ, який я лікую,а він не покидає мене.
Сьогодні пішла в раз сьомий зробити УЗД ,так добавилось ще купа сюрпризів по гастроентерології. А узіст таки й каже: тут треба до уролога, гінеколога ,здати аналізи на все на світі і до гастроєнторооа,тут якісь слизі в силізинці , і ще щось там .....і говорив він і говорив.
Шо далі , я вже не чула, я просто прийшла з мочевиком і чому я бігаю пісяти кожні півгодини.
Я хочу спокійно жити, не лікуватись.
Мене хтось зглазив,я не можу вилізти з болячок, я хочу на все забити що болить і просто бути ( я не хочу знову записуватись до лікарів і бігати по клінікам .
Це я так вам виплакалась, бо нема кому.
Диверсификация• 12 мая в 11:27
. Буває...
Карамбулкул• 12 мая в 11:30
Автор, прекращайте с этим, иначе оно затянет и жизни рады не будете
Пацаааааааан• 12 мая в 11:31
Автор, у вас ерундовые болячки, которые у каждого есть. У меня тоже постоянно ком в горле, желудок болит, остеохондроз стреляет везде. В январе моя знакомая, в 33 года умерла от рака, красивая, молодая, трехлетний ребенок остался. Вот это настоящая беда
Карамбулкул• 12 мая в 11:33
Вас чет в жизни не устраивает, и вы в ’ болячки’ бежите. Найдите и прямо признайте что
Коренная киевлянка• 12 мая в 11:33
Так может вам к психологу надо . Если вы постоянно в стрессе, устаёте, несчастливы, то вот у вас болячки и лезут.
Країна мрій• 12 мая в 11:35
Потому что вы только об этом и думаете. У меня тоже все болит и болезни. И я намного младше вас. Радуйтесь, что у вас нет неизлечимых и тяжелых болезней, все остальное поправимо
Анонимба• 12 мая в 11:44
Сочувствую. У меня самой остеохондроз и нестабильность шейного отдела позвоночника из-за этого постоянно шатает при ходьбе и кружится голова. Панические атаки.
КликОЛЬКА• 12 мая в 11:49
Ви астенік. Тому у вас проблеми з м´язами і тонусом м´язів. Тонус мочевого, рефлюкс мають одну причину. Сенсу лікувати рефлюкс і мочевий в такому разі нема.
Перевірте щитовидну залозу. Якщо з нею проблеми, то лікуйте і все пройде. Якщо із ЩЗ проблем нема розслабтесь та звикайте до того що маєте.
Зараз пишете всі скарги і до ендокринолога, та гінеколога.
А що у вас з тромбом у шиї, що каже невролог?
автор Регионщица • 12 мая в 11:53
Ответ дляКликОЛЬКА
Дякую, з тромбами я ще не встигла зайнятись, бо не встигаю одна болячка за одною. Щитовидна впорядку
автор Регионщица • 12 мая в 11:53
Ответ дляПацаааааааан
Дякую ♥️
КликОЛЬКА• 12 мая в 12:01
Ответ дляРегионщица
То до невролога. Те що ви бігаєте в туалет, теж не забудьте їй сказати. Урологія і неврологія дуже тісно пов´язани. Лікуєш неврологію урологія знакає, якщо це не інфекційне і якщо мена камінчиків чи піску. Доречі каміння в нирках і тромби теж одне походження, це порушення питного режиму.
автор Регионщица • 12 мая в 12:03
Ответ дляКликОЛЬКА
Дякую за відповідь 💕
r25-1• 12 мая в 12:19
ви ніколи не слідкували за собою. от і результат.
Интимная• 12 мая в 13:05
Ответ дляРегионщица
Дякую за відповідь 💕
Автор, прям сестра моя. Просто хочу обійняти і побажати здоров´я. В мене теж як навалилось- болячка за болячкою, а виявилось-на нервовому підгрунті.