Просто звязда• 12 мая в 19:38
Київ чи дуже холодно?
Дівчатка - київляночки як у вас з погодою, бо прогноз така штука))))
На вихідних будемо на 3 дні в Києві не можу збагнути, що краще брати: легеньку вітровку (та її на худі одягти) чи тепленький бомбер на підкладці. Бо як дивлюсь в прогнозі і не тепло та ще і дощ..
Бараболька• 12 мая в 21:34
Лучше раздеться, чем будет нечего надеть. Автор, довольно холодно. Берите тёплые вещи, погода переменчива. Тем более вы на несколько дней. Ночи холодные.