Первая ласточка инфляции• 13 мая 2025
Вам допоміг психолог?
Запуталась в павутині життя так, що незнаю що робити. Ходила до двох психологів . Але лише втрата грошей.
Вам допомагав психолог? Може порадите когось онлайн
Пишу вірші, дорого• 13 мая 2025
Ні, тільки втрата грошей (
Наговорила, що винуваті батьки і інші близькі люди
Зараз, з часом, я так не вважаю
Первая ласточка инфляции
• 13 мая 2025
Ответ дляКалинові вуста
Помог потратить деньги на него. Как насобираю, снова пойду.
Чому знову підете?
Пишу вірші, дорого• 13 мая 2025
Ответ дляПускаю бісики
Допоміг. Рік ходила на психоаналіз, раз на тиждень, година
Скоріше, то допоміг час
Первая ласточка инфляции
• 13 мая 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ні, тільки втрата грошей (
Зараз, з часом, я так не вважаю
Я вже незнаю що і думати. Різні думки і різні настанови від психологів
Пускаю бісики• 13 мая 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ні, тільки втрата грошей (
Зараз, з часом, я так не вважаю
В мене навпаки сказала: мама то святе, її не чіпаємо, розбираємося в собі.
Пишу вірші, дорого• 13 мая 2025
Ответ дляПускаю бісики
Клас 🙌
Калинові вуста• 13 мая 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Чому знову підете?
Куда-то ж деньги девать нужно.
Сусановна• 13 мая 2025
Так, допоміг, налагодились відносини з батьками. Проходила підтримуючу терапію раз на два тижні, коли були важкі обставини. Але в мене постійний терапевт.
Оченьценная• 13 мая 2025
помог. смотрела лекции на разные темы, которые меня волновали, анализировала, прорабатывала все сама разными методиками
Пускаю бісики• 13 мая 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Скоріше, то допоміг час
Ні. Психоаналітик. До того , що обговорювали(я говорила по суті сама з собою, лежачи на софі, дивлячись в
стелю, іноді відповідаючи на запитання, втомлювалася від спогадів
в емоцій
наче город картоплі садила).
Коли треба вона вчила мене як подолати
ті чи інші ситуації, емоції пережити( як рухатися, вода і т д)
в емоцій
наче город картоплі садила).
Коли треба вона вчила мене як подолати
Пускаю бісики• 13 мая 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Клас 🙌
А сенс чіпати маму? Мама жила так як вміла, ч проживаю своє життя. Релокувалася, зараз в тг каналі танцюю раз на тиждень 20 хв інтуітивні практики теж з психологом, безкоштовно, гарно
розвантажуюся, переношу свої емоції в рухи.
Царевна_несушка• 13 мая 2025
Нет, но у меня были завышенные ожидания, настрой на то что мне щас дадут инструкцию к себе и к жизни, и все станет збс)
Это так не работает, разумеется. Но я не скажу, что это прям даром потраченные деньги - свои проблемы я в итоге осознала и решила самостоятельно, да и жизненные обстоятельства поспособствовали - меняйся или сдохни, грубо говоря. Общение с психологом мне таки дало какие-то базовые ’крючки’ для размышлений, умение прислушаться к себе, проанализировать ситуацию именно с точки зрения эмоций, а не чисто рационально. В итоге я помирила свое рациональное, превалирующее начало, с эмоциональным, поняла что они оба важны, эмоции это наша сигнальная система, сложная, часто изначально запутанная и сломанная, с детства, но в ней можно разобраться и заставить работать на свое благо, а не приносить мучения.
Пускаю бісики• 13 мая 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну так те, що людина вирішує самостійно і є робота психолога. В мене теж були питання, на які я сама давала відповідь протягом тижня після заняття. А до заняття ті питання навіть не виникали.
Эта_Шикарна)• 13 мая 2025
В мене були важкі життєві обставини. Я пережила окупацію, бойові дії, втрату дому, розлуку з рідними.
То психолог допоміг мені вибратись з ями.
Але ж і психологія така тонка штука.
Немаж чіткої межі - мені стало краще бо психолог допоміг, чи мені стало краще бо обставини змінились
Але ж і психологія така тонка штука.
ОдинРазНадетое• 13 мая 2025
Мусаелян Елену Николаевну, лучшего семейного психолога. Самые лучшие консультации. Не к кому больше не пойду и не хочу. Только ее рекомендую.
Эта_Шикарна)• 13 мая 2025
Ще окремо ми пропрацювали проблему яку тут дуже люблять обговорювати.
Коли психологи кажуть порвати з близькими.
От у мене свекруха токсичний нарцис. Я все не могла від неї відмежуватись ( ну це ж мама чоловіка).
А мені психолог м´яко доводила що вона може бути навіть моєю мамою але я не повинна вислуховувати образи в свою сторону.
І так. Я повністю перестала спілкуватись з свекрухою і мені стало набагато легше жити.
75В• 13 мая 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Если бы это помогало, мир превратился бы в розовую сказку.
Отношусь к психологам, как, раньше были наперсточники, только придумали более честный отъем денег у населения
Пускаю бісики• 13 мая 2025
Поки я ходила до психоаналітика, я легко кинула палити(після чергового сеансу сіла почитала як боротися з звичками в цілому, потім про нікотин, за яких умов він виводиться з організму і т.д, склала собі схему і прийняла вольове рішення не палити.), хоча про паління я їй не розповідала і про бажання позбутися звички, скажімо це як побочка.
ЛюбимаЯНЬ• 13 мая 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ні, тільки втрата грошей (
Зараз, з часом, я так не вважаю
100% у меня подруга успешный адвокат, все есть за глаза. И тут психолог ей говорит - вы ’недолюбленный ребенок’ и все - теперь она так считает. Знаю ее родителей, там всю жизнь ее любили и поддерживали каждый пук.
Апрель Ивановна• 13 мая 2025
Ответ для75В
Не всегда так. Есть объективное психологическое знание, а есть шарлатаны
Цветочница• 13 мая 2025
Психолог может помочь, если он нормальный порядочный человек. А встречаются такие, которые на серьезные моральные травмы отказываются дать оценки, потому что ’хорошего и плохого не существует, это все у вас в голове’. И при этом абьюзит, газлайтит, высмеивает по полной, еще и за деньги. Причем делает это не настолько явно, чтобы было легко отследить, а пытается разрушить человека изнутри противоречивыми установками или просто не понимает, что делает и наслаждается своей значимостью для человека
Мрії у вирії• 13 мая 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Психолог не помог. Психотерапевт да.
Каждый психолог себя называет психотерапевтом
Украиночка• 13 мая 2025
Мені не допоміг. Допомогло покращення фінансового стану, переїзд від батьків, походи до косметолога. І впевненість в собі сама з´явилась, і тривожність знизилась.
Украиночка• 13 мая 2025
Мабуть є ситуації, коли психолог здатен допомогти. Але мені здається, що в більшості випадків треба діяти і прислухатися до себе. Якщо почуваєшся погано в певних обставинах чи з певними людьми - треба змінювати оточення і обставини, а не ходити до психолога, щоб пропрацювати чи прийняти якусь ситуацію.
Мурзилка• 17 мая 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ваши слова ужасают. Вы ужасный человек а психолог у вас еще хуже.