Не гавкаю- но охраняю• 13 мая в 11:08
Якщо оперуюся в приватній клініці в Києві, не треба ж окремо платити?
Я взагалі то проти конвертів, але коли це торкнулося мене.. не про те переживаєш.
Анестезіологу і хірургу віддячувати треба ?
Питання тільки до тих, хто з цим стикався .
Не гавкаю- но охраняю
• 13 мая в 11:09
Ответ дляАлина-1240
В смысле? Вы платите за пакет услуг и так.
Теж так вважаю .
Куда_бежать• 13 мая в 11:10
вони там зазвичай пилинки здувають , але більшість лікарів працюють паралельно і в державних, отам вони і компенсовують собі
Акуна_Матата• 13 мая в 11:11
Частная - оплата полная по прайсу. Гос - доплата в ’конверте’. Часто одни и те же врачи работают и там и там. Дальше зависит от возможностей. Мне было дешевле в гос прооперироваться у того же врача. Хоть и доплачивали за отдельную палату.
Не гавкаю- но охраняю
• 13 мая в 11:13
Ответ дляГотова до другої
Я конечно против коррупции но взятку дать хочу
Я просто не знаю
Я дуже хвилююся
Бавовнятий Пупс• 13 мая в 11:14
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Я просто не знаю
Я дуже хвилююся
Є прайс, за яким ви заплатите. Не підставляйте лікарів,у приватних закладах ’благодатності’ можуть коштувати роботи
Юпитерная• 13 мая в 11:16
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Я просто не знаю
Я дуже хвилююся
абсолютно нічого не треба додатково платити, не хвилюйтеся
Не гавкаю- но охраняю
• 13 мая в 11:17
Ответ дляЮпитерная
Дякую за підтримку
Пез Году Неделя• 13 мая в 11:17
В частной же с вас и так дофига в кассе возьмут, какие еще конверты?
Знаю бакси• 13 мая в 11:18
Та скільки ж можна
прекращайте всіх розбещувати отим суванням подаруночків і конвертиків(((( вони на зарплаті! Ще й приватна клініка. Скоро через таких людей і мінімальну послугу не отримаєш без ’падмазать і паблагадаріть’(((
Не гавкаю- но охраняю
• 13 мая в 11:19
Ответ дляЗнаю бакси
Та скільки ж можна
Та я з вами згодна .
Готова до другої• 13 мая в 11:20
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Я просто не знаю
Я дуже хвилююся
Ну так вспомните что криминальная ответственность за взятки не только у того кто берет деньги но и у того кто дает
Готова до другої• 13 мая в 11:21
Ответ дляЗнаю бакси
Та скільки ж можна
Та уже
Кицюююня• 13 мая в 11:21
нет, дополнительно не нужно. я лежала с сыном в Борисе - аппендицит ему удаляли и сама в Добробуте - тоже операция - только то, что по счету
Не гавкаю- но охраняю
• 13 мая в 11:23
Ответ дляКицюююня
Дякую і Слава Богу
Я їх і давать не вмію, ті конверти . Мені соромно )
Тут би вижити ..боюсь .
Я пані прохана...• 13 мая в 11:30
Ответ дляЗнаю бакси
Та скільки ж можна
І наче ж вже молоде покоління, а прививку «поблагодарить» нам, певне, ще в дитинстві зробили. А потім дивуємося, коли без конверта на вас навіть не подивляться
Забула що?• 13 мая в 11:40
Я теж так думала, що не треба. Поки не стикнулась із тим, що лікар був явно незадоволений, що я нічого не дала, окрім як заплатила в касу по прайсу. Я навіть потім до нього додзвонитися не могла, щоб домовитись про зняття швів. Як я потім зрозуміла, що коли він мені після операціі казав, що вона була першої категорії складності (а їх три категорії і ціна відповідно інша), то це він так натякав, що це його заслуга, що я заплатила менше, а не більше.
Вчителька з мікрорайону• 13 мая в 12:01
Ответ дляЗабула що?
Это его личные проблемы. У нас с мужем страховки. Недавно была операция в Добробуте. Врач сам внимательно просчитывал все варианты, чтоб страховая не отказала и покрыла. Сам созванивался и согласовывал. Ничего сверх того, что покрыла страховка мы не платили и никогда не платим.
В государственной да, с врачом согласовываешь его интерес.
Забула що?• 13 мая в 12:08
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я розумію. Я теж в приватній обслуговуюсь не вперше. Але от така була ситуація, для мене неприємна.
БЦАшка• 13 мая в 12:14
Нет не нужно.Была операция в Обериге, анестезиолог сказал : ’ Не вздумайте никого благодарить, это расцениться, как взятка и сотрудника уволят.Вы уже все оплатили в кассе’.У них зарплата в процентах от общего счета.