Успокойся_Успокойся• Изменено 13 мая в 14:03

Через які сайти купувати самостійно одяг є Європи? з Америки теж можна?

Які підводні камні можуть виникнути?
Белоснежко• 13 мая в 14:03
Картці вашій українській будуть не раді
автор Успокойся_Успокойся • 13 мая в 14:04
Ответ дляБелоснежко
Картці вашій українській будуть не раді
чому? як дівчата купують?
Сало не люблю• 13 мая в 14:06
Нова пошта шопінг
Бубль Гум)• 13 мая в 14:06
Ответ дляУспокойся_Успокойся
чому? як дівчата купують?
Там не все так просто
Белоснежко• 13 мая в 14:08
Ответ дляУспокойся_Успокойся
чому? як дівчата купують?
Мають картку іноземного банку
Алина-1240• 13 мая в 14:08
Ну с электронных кошельков легко оплачивать, с картой поибст*сь надо.а так никаких проблем.иногда едет долго
Мрії у вирії• 13 мая в 14:09
Нормально все оплачивает украинскими картами. Виза, Мастеркард. Автор, или вы о чем? Разве что доставка может быть дорогой.
Наша взяла• 13 мая в 14:09
Ответ дляБелоснежко
Картці вашій українській будуть не раді
Бред.
Виза и Мастер это международные платежные системы.
На любом сайте все всегда покупалось и было нормально.
Астоновитесь!• 13 мая в 14:10
Ответ дляБубль Гум)
Там не все так просто
Да все там просто на самом деле. Главное разобраться
Астоновитесь!• 13 мая в 14:10
Ответ дляБелоснежко
Мають картку іноземного банку
Уже лет 15 покупаю с украинской картой. Единичные маазины не принимают
Пригаю-цибаю• 13 мая в 14:13
Спокійно,Головне набрати кошик на фрі шип...Вся Америка і Європа
Бубль Гум)• 13 мая в 14:14
Ответ дляНаша взяла
Бред.
Да да. Ральф, Найк, Майкл, Левайс, Мейсис, Нью баланс аутлет, Угг, Волмарт.
Царівна Жабка• 13 мая в 14:17
Ответ дляБубль Гум)
І temu
Отчебучкина• 13 мая в 14:17
Вам зараз посередники розкажуть, що доставка без їх космічних тарифів робить усе надзвичайно складним.
Я замовляю самостійно в Puma, Michael Kors, Victoria’s Secret, Tommy Hilfiger або на Amazon через Ukraine Express. Доставка морем коштує менше чотирьох доларів за кілограм і розраховується прозоро. Посередник потрібен лише для дуже дорогих замовлень, коли ризик великий. Для кількох футболок з Victoria’s Secret посередник точно зайвий. Достатньо звичайної гривневої картки (в мене МОно). Адресу доставки вказуйте ту, що надає Ukraine Express зі свого складу. Далі Ukraine Express доставляє замовлення Новою Поштою або прямо додому. Наприклад сумку Kors доставили додому. Нічого склданого. Якщо брати авіа то буде через тиждень з Америки. ЄВропа аналогічно тільки адреса складу у відповідній європейській країні.
Отчебучкина• 13 мая в 14:18
Ответ дляБелоснежко
Мають картку іноземного банку
Фантазуєте? Ну може хтось і має. але точно не всі і це точно не обов´язково.
Отчебучкина• 13 мая в 14:20
Ответ дляБубль Гум)
Там не все так просто
Ну да дійсно непросто - на що тоді посередники жити будуть? вони ж під нуль % возять делікатно замовчуючи що доставка в 2 рази дорожча від реальності і з цього вони і заробляють. А ще брешуть типа авіа, а везуть морем чи експрес морем. Профіт.
Сарафанное радио• 13 мая в 14:23
Ответ дляБубль Гум)
Приходьте, куплю вам всі ці сайти з української карти. Там проблема не в картці.
Отчебучкина• 13 мая в 14:24
Ответ дляАстоновитесь!
Зараз вам авторитетно розкажуть що це неможливо! І це можуть робити виключно посередники! В них аура спеціальна!
Отчебучкина• 13 мая в 14:25
Ответ дляСарафанное радио
+10000!! В мене КОрс прийняв оплату з 3 разу - ну ок.. якщо натиснути ’повторити’ це проблема, то дааааа без посередника ніяк...
Меня много• 13 мая в 14:31
І я теж хочу спробувати купити з України на польських сайтах з доставкою в Польщу, це можливо? Оплатити укр картою
naxodki_youtube• 13 мая в 14:34
все неважко, пробуйте
https://www.youtube.com/c/naxodki/videos
naxodki_youtube• 13 мая в 14:35
Ответ дляУспокойся_Успокойся
чому? як дівчата купують?
нормально все купують нашими картками
Пукимончиг• 13 мая в 14:35
Ответ дляБелоснежко
Мають картку іноземного банку
ага і американський пейпал
Пукимончиг• 13 мая в 14:36
Ответ дляМрії у вирії
не дорожче ніж тариф+коміся посередника
Пукимончиг• 13 мая в 14:37
Ответ дляМеня много
проба грошей не вартує
автор Успокойся_Успокойся • 13 мая в 14:40
якщо я наприклад хочу купити одні кросівки з американсього Vans, мені дорого вийде доставка чи як зрозуміти вигоду?
Бубль Гум)• 13 мая в 14:40
Ответ дляСарафанное радио
А в чому ?
Сарафанное радио• 13 мая в 14:42
Ответ дляУспокойся_Успокойся
порахуйте, вага + шип, якщо є.
Яким перевізником, тариф, авіа, море або бусом.
Сарафанное радио• 13 мая в 14:43
Ответ дляМеня много
Звичайно можливо, поклали в корзину, вказали адресу , оплатили, чекайте на доставку.
Сарафанное радио• 13 мая в 14:44
Ответ дляБубль Гум)
А в чому ?
Звідкіля я знаю, в чому ваша проблема?