Успокойся_Успокойся• Изменено 13 мая 2025
Через які сайти купувати самостійно одяг є Європи? з Америки теж можна?
Які підводні камні можуть виникнути?
Отчебучкина• 13 мая 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
якщо я наприклад хочу купити одні кросівки з американсього Vans, мені дорого вийде доставка чи як зрозуміти вигоду?
ну ціна кросівок+ їх вага (море коштує біля 4 дол за кг кросівки десь так і важать) + шипинг (доставка) по Америці/Європі на склад перевізника.
Якщо шип є (це вказує магазин пді час оформлення замовлення - буває безкоштовний при будь якій сумі, буває безкоштовний від певної суми) + до ціни. Ну і ще Нова пошта вже власне по Україні від укр складу перевізника до вас.
ТОж припустимо кросів 40 дол + вага 4 дол (припустимо вони 1 кг) + наприклад 6 дол шип по Америці чи Європі (припустимо що він є ) 100грн доставна Нова пошта по Україні.
Тобто загалом вийде 40+4+6+2= 52 дол. Це якщо шип є (він не обвязково 6 дол, то так приблизно середня цифра). Без шипа буде відповідно 46 дол.
Україна наше все• 13 мая 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Далеко не все сайты отправляют заказ в Украину
Успокойся_Успокойся
• 13 мая 2025
Ответ дляУкраїна наше все
як дізнатись, чи відправлять чи ні?
Україна наше все• 13 мая 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
як дізнатись, чи відправлять чи ні?
Большинство как раз и не отправляет. Зарегистрируйтесь на сайте, создав аккаунт, там всегда требуется указать адрес и узнаете
Сарафанное радио• 13 мая 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
як дізнатись, чи відправлять чи ні?
99% не відправляють