БезВзяток• 13 мая в 14:41
Юск. Хто має їх вуличні парасолі. Ваші враження
Дивлюсь на парасолі для тераси, а відгуки погані що на дешевші що на дорожчі. Дивлюсь на парасолю Halk, бачила в магазині, ніби якісна, але знову ж таки читаю відгуки і не всі задоволені(
курасаны• 13 мая в 14:47
Сама парасоля нормальна. Але навіть їхня камʼяна підставка не може її втримати, якщо дме вітер (не ураган, просто вітер)
Я не знаю, яка у вас тераса, може вам і підійде (у мене біля басейну стояла ця парасоля)
На привозе• 13 мая в 14:48
В прошлом году покупала за 80 евро. Отлично год продержался, хорошо выглядит и сейчас
На привозе• 13 мая в 14:48
Ответ длякурасаны
У меня и в бассейн улетал. Когда ветер, вытаскиваем из подставки
БезВзяток
• 13 мая в 14:53
Ответ длякурасаны
дякую.
БезВзяток
• 13 мая в 14:54
Ответ дляНа привозе
А що закриту теж вітер кидає?
На привозе• 13 мая в 14:55
Ответ дляБезВзяток
А що закриту теж вітер кидає?
Ну смотря какой ветер) у нас такие бури бывают, что сносит всё. Редко, но тем не менее.
Сонячний зайчик• 13 мая в 23:28
У мене був , вітром знесло і зломався механізм , той що робить зонт під нахилом . Його обовʼязково закривати треба і ще завʼязувати інакше вітер піддуває і полетить .
БезВзяток
• 14 мая в 00:41
Ответ дляСонячний зайчик
Дякую. Та я вже зрозуміла що з тої парасолі буде більше головної болі чим користі. А підставку ви під нього не купували в юску? Бо я не можу зрозуміти як та підставка тримає ту парасолю якщо її вітром здуває.
Сонячний зайчик• 14 мая в 00:48
Ответ дляБезВзяток
Купувала з каменю, перевертається вона, хоч і тяжка, але не витримує
БезВзяток
• 14 мая в 00:55
Ответ дляСонячний зайчик
Велике вам дякую. Буду думати чим замінити парасолю.