Прагматик флегма• Изменено 13 мая в 16:08
Перекомендуйте швею в Києві або Броварах
Дівчата, треба посадити сукню по зросту. Фасон сукні трохи складнуватий, потрібно підіймати рукав та верхню частину сукні (відрізна), плюс сукня з підкладом. Порекомендуйте класну швею з оптимальною ціною. Дякую!
Вельми шановна• 13 мая в 16:44
Автор така робота вартуватиме як пошив сукні, бо все треба відпороти та перекроїти під вас.
1200грн
Янка-угомонись• 13 мая в 16:48
Ответ дляВельми шановна
1200грн
+ особенно перекроить окат
Вельми шановна• 13 мая в 16:50
Ответ дляЯнка-угомонись
+ особенно перекроить окат
Можливо автор думала що така робота ватує 300 - 500грн.
Прагматик флегма
• 13 мая в 17:02
Дівчата, така ціна абсолютно нормальна. Я розумію, що там треба поморочитися. Може контактами поділитеся, хто може зробити якісно. Бо сукня досить коштовна і хочеться, щоб гарно зробили