Зупка_цем• Изменено 13 мая в 20:14

Для чего нужны цветные типы в маникюрном деле?

Вопрос скорее к мастерам. Хотела выбрать топ себе в домашнее пользование и увидела , что, например, в марке тики токи куча цветных топов, со всякими вкраплениями типа сердечек. Зачем тогда цветные базы и просто гель- лаки. Я уже совсем ничего не понимаю
Железобетон• 13 мая в 20:37
Цветные типы, я думала, вы имеете ввиду геев
Мастер маник Юра и мастер педик Юра
автор Зупка_цем • 13 мая в 20:47
Ответ дляЖелезобетон
Мастер маник Юра и мастер педик Юра
та увидела уже, когда редактировать нельзя
Ненька наша• 13 мая в 21:19
Кольорові топи-) Ну я не майстер, любитель, але думаю, що кольорові топи прижилися для пришвидшення роботи. Так само і кольорові бази, гелі. Зараз все менше затребувані саме гель-лаки, тому що база-укріплення-колір-топ стає довгим процесом. У мене були кілька нюдових топів, молочний, світловідбивні, вітражні, пороздавала, зараз є два топи Леді армс магнітні ’кошаки’, один їх же рожевий топ з глітером, топ опал, топ прозорий з шимером і все. Це і так велика кількість варіантів зробити покриття. Нема нічого швидшого покрити базою і кольоровим топом. Є мінус. Мені здається, кольорові топи швидше затираються.
автор Зупка_цем • 13 мая в 21:23
Ответ дляНенька наша
Вот я как раз и пользуюсь цветными базами, а тут уже и топ цветные. Если бы это все ещё делали в маленькой таре, очень много выбрасываю, хочется разнообразия, а использовать не успеваю.
Ненька наша• 13 мая в 21:26
Ответ дляЗупка_цем
О, як я Вас розумію🙌 5мл випускають Токі Токі, Арпікс, зараз G-code, насправді не так багато брендів, колись 4мл були у ПНБ. Майстри, салони беруть більші об´єми
автор Зупка_цем • 13 мая в 21:28
Ответ дляНенька наша
Пнб користувалась, оце сьогодні дивилась на ці токі токі, може дійсно спробувати , в них великий асортимент цих кольорових топів.
Ненька наша• 13 мая в 21:30
Обов´язково пігментовані матеріали треба полімеризувати без перерви одразу 60 сек, в залежності від лампи може і довше. А під базу з кольором краще нанести шар прозорої і добре просушить. У них полімеризація зверху вниз і може взятися плівкою, а середина не просохне.
Ненька наша• 13 мая в 21:32
Ответ дляЗупка_цем
Токі Токі мають класні прозорі топи без липкості з УФ і без УФ. Якщо просушити хвилин 2-3 і дати остудитися хвилин 5 перед нанесенням маселка, буде супер блиск всю носку.
Ненька наша• 13 мая в 21:34
Ответ дляЗупка_цем
Всі нюдові топи, що я тестила, були напівпрозорі, бази все ж більш пігментовані, а ще мені вони пекли-( Але ж саме Токі кольорових в мене не було.