пьЯНА• 14 мая 2025
І я хочу парфум на літо
Користувалася довгий час Versace Versense, обожнюю. Але хочеться щось новеньке, свіженьке. На що звернути увагу?
Папобус• 14 мая 2025
На gypsy water, Luna penhaligons, white forest, neroli amara, pacific chill, Wulong Cha
Бадабум• 14 мая 2025
Ответ дляПапобус
Классная подборка!
Папобус• 14 мая 2025
Ответ дляМerida
А афтенун свим тестили? У меня в пасифик чилл есть какая-то нота сильно отталкивающая. Редко пользуюсь.
Дуже хочу затестити, вже в корзині на наступне замовлення 👍🏻