Попа как у Кардашьян• 14 мая в 23:04
Червоніє обличчя
Мені 38 р. Десь 1.5 місяці протягом дня дуже часто червоніє обличчя. Це що вже клімакс? Критичні в нормі
В моїй хаті моя правда• 14 мая в 23:16
У меня с желчным проблемы, сказали из-за этого, тоже 38. Думала климакс, начало
Попа как у Кардашьян
• 14 мая в 23:17
Ответ дляжар-птица Нюра
Чего сразу климакс, может просто купероз / розацея.
Дякую, може бути. Впринципі і на ногах судинна сіточка дуже стрімко з´являється
Не боюся осуду• 14 мая в 23:45
В мене теж. Почалось рік тому в 38. Буває щей неприємні відчуття в щоках, на скулах. Так і не знайшла причину
175см55кг19лет (она)• 14 мая в 23:54
Я взагалі страшна як не знати що. Судини близько, пігментація... в дзеркало дивитися не хочеться
Конфиденциальность• 14 мая в 23:56
Ответ для175см55кг19лет (она)
Тисну лапу