Дама-мадама• 15 мая в 08:49
Розлучаються через рік лікування.
"Будьте певні, цей рік був пеклом для обох, більш ніж можна уявити. Усе, що виринуло, боліло не менше, ніж ситуація з пораненням",
— зазначила Ольга.
Віктор Розовий зазнав осколкового поранення голови, коли перебував на виїзному завданні у березні 2024 року. Наразі він проходить реабілітацію - після перенесених операцій
Віктор почав заново вчитись ходити.
Одружились 8 березня 24 року, ведучим був Ласточкін
— зазначила Ольга.
Віктор почав заново вчитись ходити.
Патриоточка• 15 мая в 11:49
Ответ дляФісташкова кава
Це післявоєнна реальність, але щараз понабігають місцеві щ простинями, що це не на часі і не поливайте героїв брудом. Так от, шановні, це зараз якраз на часі, бо після бою кулаками не махають. Кожна жінка має знати, що її чекає з поверненням чоловіка.
Не всі чоловіки зраджують.
Ло Шарик• 15 мая в 12:00
Ответ дляКупи слона
Так треба про це чесно написати, а не пускати соплі про ’зради’... але ж хочеться лишитись біленькою і пухнастою
Ну для вас измена может быть и ничто, а некоторые не готовы жизнь и здоровье ради изменника портить. Все честно она написала, не готова предателю жизнь посвятить.
Ло Шарик• 15 мая в 12:04
Ответ дляКупи слона
Будучи лежачим і майже через рік тільки починаючи робити самостійно перші кроки? більше схоже на виправдання
Бросила лежачим - плохая, бросила когда уже встал на ноги ещё хуже, надо было бросать лежачим.
Раз одела не бу• 15 мая в 12:11
Ответ дляВолодарка мрій
а коли він встиг зраджувати
Может на службе или параллельно как то, до свадьбы. Если он активный харизматичный, да ещё и знаменитость, даже в госпитале мог, желающие нашлись бы
Фісташкова кава• 15 мая в 12:15
Ответ дляПатриоточка
Не всі чоловіки зраджують.
Та звісно, мій не такий, але перевірять його не буду
Там все розмивчато• 15 мая в 12:38
Она поступила очень достойно - не бросила ни пока служил, ни когда выхаживала его после ранения. Хотя знала о его предательстве. А теперь пусть он к своим шмарам идет, а этой женщине желаю хорошего мужа и счастливую семью
Федорино Горе• 15 мая в 12:40
Ответ длявре_Динка
Що тут скажеш, війна дуже сильно змінює людей
Не всі можуть витримати ці зміни, як і поранення, реабілітація - це велике психологічне, фінансове, фізичне навантаження, до якого не кожен готовий.
Чоловіки кидають жінок хворих на онкологію, дітей хворих аутизмом чи даунів, жінки як правило більш гнучкі в цьому плані, але також не святі
А якщо ще ц зрада була - то сенс тягнути ту ношу заради зрадника?
Не всі можуть витримати ці зміни, як і поранення, реабілітація - це велике психологічне, фінансове, фізичне навантаження, до якого не кожен готовий. Чоловіки кидають жінок хворих на онкологію, дітей хворих аутизмом чи даунів, жінки як правило більш гнучкі в цьому плані, але також не святі
У знайомої ще в дитинстві вирізали труби. В 20 років вона вийшла заміж, чоловік все знав. А через рік розлучилися, бо до чоловіка дійшло, що звичайним шляхом дітей у них не буде, а на ЕКО заробляти йому влом, він ще молодий, знайде собі здорову.
Подругу надовго порвало... А йому норм...
язззззь!!!• 15 мая в 12:43
Ответ дляФедорино Горе
Это был просто повод