Простецкая• 15 мая в 10:56

Лежу, сумую тиждень після

Вибухів у Києві вночі і конфлікту у черзі. Це була остання крапля, коли у черзі всунулась жінка переді мною і нагло відповідала мені. У той день я була у стоматології, і боліли всі зуби і щелепа, тож у мене не було достатньо сил щоб відстоювати себе.
Як ви відходите після занепадів сил і настрою? Порівняння з тим, кому зараз гірше, не діють 🤷‍♀️
БершкомангоЗар• 15 мая в 10:58
Якщо ви тиждень після такого лежите, то це треш. Йдіть до психолога.
Потринділиця• 15 мая в 10:59
Ответ дляБершкомангоЗар
До психіатра. Теж хотіла написати - просто треш.
БершкомангоЗар• 15 мая в 10:59
Ответ дляПотринділиця
Так, чи одразу до психіатра.
Столічна штучка• 15 мая в 11:07
автор, я не могу отойти от мыслей о коте. он очень мучился. длительное ное время. и вцелом всю жизнь был болезненным. во многом мы совершали ошибку в его лечении, от чего он мучился еще больше.
это так больно...
а какие то коты живут счастливо свою здоровую долгую жизнь.
почему так несправедливо?
автор Простецкая • 15 мая в 11:13
Ответ дляБершкомангоЗар
Я вже займаюсь з психотерапевтом. І у психіатра була, пила АД раніше
автор Простецкая • 15 мая в 11:14
Ответ дляСтолічна штучка
это так больно...
почему так несправедливо?
В цьому нема вашої вини 😔 таке трапляється
к.Буланова• 15 мая в 11:14
Ответ дляСтолічна штучка
это так больно...
почему так несправедливо?
У моєї сусідки кіт прожив 19-ть років, вона дуже переймалася з його хворобою-старість-смеротю, до гормонального зриву в організмі, ніякі розмови не допомогали. Життя продовжується, зараз має двох котів, один у мами, другий у неї. Дивлячись на неї не наважусь заводити тварину, дуже дорого і мій моральний ресурс не готовий до таких стресів за тваринами.
Столічна штучка• 15 мая в 11:19
Ответ дляк.Буланова
если бы он умер своей смертью и перед этим прожил долгую жизнь, то вопросов нет. все мы умрём, никто не вечен.
а тут добрейший кот и такая тяжёлая судьба, столько боли пережил. его сестра умерла вообще еще раньше от тромба. оказывается мы приобрели у недобросовестной заводчицы, которая по ошибке скрестила родственных котов и получилось болезненное потомство.
он так бедный мучился.... я уж молчу о том сколько тысяч долларов мы на это все потратили.
просто очень грустно понимать, что кто то живёт счастливо и долго, а кто то всю жизнь мучается и страдает. это и про котов и про людей...
Столічна штучка• 15 мая в 11:19
Ответ дляПростецкая
вам помогает психотерапевт? я тоже на АД, без них мне вообще покоя нет. тревожность, мысли, самокопание, уныние.
Ваша прЭлесть• 15 мая в 11:21
це ви до державного стоматолога ходили? Як жінка поперед вас влізла?
ExistentialPossum• 15 мая в 11:24
Схоже на нервове виснаження. Спробуйте дозволити собі нічого не робити — за можливості полежіть весь день, подивіться щось спокійне, наприклад відео з приготуванням їжі чи легкі фільми без драми. Важливо дати собі прожити всі емоції, а не забороняти їх. Не варто думати, що комусь гірше — це лише знецінює ваш стан і додає непотрібне відчуття провини.
автор Простецкая • 15 мая в 11:26
Ответ дляСтолічна штучка
Підтримує психотерапевт. На АД була спроба самогубства, тож після не приймаю, лікувала печінку від гепатиту…
к.Буланова• 15 мая в 11:29
Ответ дляСтолічна штучка
Жах, спічуваю, замість домашнього улюбленця, отримали стаждання ви і тваринка, тільки тому, що хтось хотів грошей.
Дайте вподобайок• 15 мая в 11:29
В мене теж цей тиждень не найкращий. Вже півтора роки переживаю втрату близької людини. Був тривожно-депресивний розлад, птср, лікування в психіатра і психотерапія. Останні півроку була впевнена, що вже все нормально більш-менш. А останній тиждень - ніби порвало заново. Вишкрябуюсь з усіх сил. Чого і вам бажаю.
Столічна штучка• 15 мая в 11:30
Ответ дляПростецкая
а что за АД? жесть...надо было сразу отменять, не ждать пока до этого дойдёт
автор Простецкая • 15 мая в 11:31
Ответ дляВаша прЭлесть
Є різниця до державного чи ні?
Я відволіклась на сусідню пусту касу (така черга була довга та каси близько) щоб відволіктись від болю, там були якісь антистреси дрібні.
Зазвичай, питають хто в черзі останній, мене не запитали, і щей мене почала та нахаба вчити етики, сказала, що я мала забронювати місце в черзі за наступною людиною, сказавши їй… якось так 🤷‍♀️🤦‍♀️
Столічна штучка• 15 мая в 11:33
Ответ дляПростецкая
Є різниця до державного чи ні?
в таких ситуациях сложно простить себе что ответил не так. и тысячи раз прокручиваешь диалоги как нужно было ответить.
автор Простецкая • 15 мая в 11:33
Ответ дляExistentialPossum
Дякую вам. Лежу так другий день. Змушую себе їсти хоч раз на день. До цього ще якось трималася на гніві, болі і пасивній агресії.
Ваша прЭлесть• 15 мая в 11:33
Ответ дляПростецкая
Є різниця до державного чи ні?
бо в приватній такого безладу немає, там усі привітні, у черзі не треба стояти
Ваша прЭлесть• 15 мая в 11:34
Ответ дляПростецкая
покричіть в подушку хоча б, не що ви зовсім розкисли
автор Простецкая • 15 мая в 11:35
Ответ дляДайте вподобайок
Дякую 🙏 цей дисбаланс виснажує. Теж от думала що все добре, і тут знову занепад. Сподіваюсь сонячні дні збільшаться і розрядять
автор Простецкая • 15 мая в 11:37
Ответ дляСтолічна штучка
Була різка особиста травмуюча подія. До цього пів року як у відпустці на АД ☺️ допоки близька людина сунула ніж у спину
автор Простецкая • 15 мая в 11:39
Ответ дляВаша прЭлесть
Та черга була вже в магазині типу «все по 5»… поряд. Хотіла зайти, зняти стрес, відволіктись, купити якусь гарненьку дрібничку.
Столічна штучка• 15 мая в 11:40
Ответ дляПростецкая
а сколько вам лет?
автор Простецкая • 15 мая в 11:41
Ответ дляСтолічна штучка
а сколько вам лет?
Для чого це?
Столічна штучка• 15 мая в 11:43
Ответ дляПростецкая
Для чого це?
просто интересно. почему то кажется вы еще молоденькая.
автор Простецкая • 15 мая в 11:48
Ответ дляСтолічна штучка
Так і є
На циголках• 15 мая в 11:52
Ответ дляПростецкая
Так і є
То пийте АД, і витягуйте себе з цієї помиральної ями
Кастрюлька• 15 мая в 12:00
Ответ дляПростецкая
Так вам пожизненно их пить надо
автор Простецкая • 15 мая в 12:39
Ответ дляНа циголках
Боюсь що через них не помічу біди, не запідозрю що щось не так. Мене вже питали сусіди чому я така спокійна, коли всі спустилися на перший поверх під час обстрілів перших 2х років. Ну не норм це , хоч і приємно 🤷‍♀️