Якось так і живу• 15 мая в 17:31
Як мене дістало волосся, плутається біля шиї в клубок
Хтось знає якійсь лайфхаки?
Володарка мрій• 15 мая в 17:33
Бальзам, на влажные спрей, вытянуть брашем и расчесываться чаще (это все вместе, а не либо то, либо то)
Это по собственному опыту, у меня были кубла такие, что я свои волосы до талии готова была уже стричь коротко(
Ло Шарик• 15 мая в 17:55
Це завжди так було чи після фарбування. Я раз сходила на мелірування до хвальоного перукаря. Вона мені так перепалила волосся, що було теж саме, що у вас. Так і не знайшла ніякого рішення. Нічого не допомагало, поки не відросло. Десь до року мучилася