Сонечко• 15 мая в 23:36

Чим обробляєте котиків? Перший досвід

Так склалося, що доля нам послала котика з вулиці. Забрали, відмили. Візуально немає бліх, кліщів. Проте хочу обовʼязково обробити. Порадьте якими комплексними засобами (від бліх та паразитів) обробляєте. Ціна не важлива. Сама пока читаю гарні відгуки про засіб Адвокат.
Бочка порохУ• 15 мая в 23:47
Капли на холку Стронгхолд согласно веса кота (есть пипетки для разного веса), его аналог подешевле Селафорт.
Файно Замало• 15 мая в 23:50
Стронгхолд лучше адвоката, я пробовала и то, и другое.
Мрію про космос• 15 мая в 23:59
Адвантейдж+милпразон
Коплю на груди• 15 мая в 23:59
Стронгхолд плюс. Від бліх, кліщів і глистів. На зараз для нас це оптимальний варіант, бо всі інші засоби підвальних бліх не брали, а бліх в під´їзді багато, на взутті приносимо.
ЛолитаНеРазлита• 16 мая в 00:11
Адвокатом, он самый эффективный
Леди Репях• 16 мая в 00:47
Ответ дляКоплю на груди
Поддерживаю, хорошее средство. Совет ветеринара.
Булку Дай• 16 мая в 01:08
От глистов надо давать два раза. Второй через 10 дней после первого.
Булку Дай• 16 мая в 01:12
Я своего когда с улицы забрала обрабатывала таким препаратом. Правда с перерывам через месяц, так почему то сказал ветеринар.

Потом месяцев через 5 отнесла его в клинику кровь сдавать ( нужно было для страховки), купила у них таблетки от глистов.
Ковбой Хагис• 16 мая в 11:49
Своїх двох обробляємо краплями Prinocat. Це від блох і глистів. Здається, аналог Адвоката, якщо не плутаю.
Котики були з блохами і глистами, як нам дісталися. Зараз чистенькі вже. Профілактику робимо раз на півроку.