Кастрюлька• 16 мая 2025
Парфуми Ів Роше
Доброго дня.Хто спробував у цього бренда багато ароматів,порадьте щось на літо- не солодке.Хочеться терпкуватий аромат.Буду вдячна за поради.
Кастрюлька
• 16 мая 2025
Ответ дляКавуся
Евіденси різні види. Мон руж
Дивлюся на сайті, там чотири види Евіденс.Який найсвіжіший,щоб взагалі без солодкості?
Забула що?• 16 мая 2025
Ответ дляКастрюлька
я пробувала свіжі,от забула назву. але воно того не варте.
вони просто ніякі,не стійкі ні на грам. а по ціні - не дуже дешеве. я би вдруге не купувала. брала 10 мл на пробу. Гімно(((
Забула що?• 16 мая 2025
Ответ дляКастрюлька
понюхайте в Єві Мasaki. Свіжі,ціна дешевша ніж ів роше,тримаються 2 дні на одягу. Японія робить. Просто супер. Куди тим ів роше...
Кастрюлька
• 16 мая 2025
Ответ дляЗабула що?
В мене був лише один, Voile d´Ocre.Щойно закінчився.Дуже гарний аромат.Стійкість середня. Джомалон брала на розпив,ніша,і ціна не маленька,але теж взагалі не стійкі.
Кастрюлька
• 16 мая 2025
Ответ дляЗабула що?
Дякую за пораду,треба зайти глянути
Знаю бакси• 16 мая 2025
Мне у Ив Роше нравится Натюрель (прозрачньій зеленоватьій флакон).
Для лето.
Кастрюлька
• 16 мая 2025
Ответ дляСтатус Ква
Дуже подобаються багато ароматів, але вони для мене дорого
Моніторте офіційний сайт,там бувають гарні знижки
Хачапууури• 16 мая 2025
Ответ дляЗабула що?
в еве вонючий шмурдяк
Кавуся• 16 мая 2025
Ответ дляКастрюлька
Чесно, не знаю. Там є і інтенс і мон евіденс. Йдіть в бутік спробуйте
Кавуся• 16 мая 2025
Ответ дляЗабула що?
Натюрель?
Кавуся• 16 мая 2025
Ответ дляЗабула що?
Начальниця таким з мейкапа духалась. Солодка жуйна фігня як для дівчинки підлітка.
Що не так з ів Роше?
Забула що?• 16 мая 2025
Ответ дляКавуся
Що не так з ів Роше?
Воно не стійке. Яким началтниця духалась? Масакі 5 видів. Від солодкого до свіжого. В мене масакі сакура. Воно ніжне прижмне квіткоіе. Просто цвіт вишні. Але свіжіше. Є дуже свіжі.і стійкі. 2 дні кофта пахне.ів роше - дорогий шмурдяк.на 3 години
Кавуся• 16 мая 2025
Ответ дляЗабула що?
Якийь Яскравий флакон
Кастрюлька
• 16 мая 2025
Ответ дляКавуся
Та в тому й справа,що в моєму місті немає бутіка,тому питаю поради на Форумі)
Кавуся• 16 мая 2025
Ответ дляКастрюлька
Наугад ніяк не вибереш
Мальовнича даль• 17 мая 2025
Для мене на літо з їхніх найбільш свіжий , ненав´язливий і приемний це Гарден пати . А всі евіденси тошнотіна нереальна . Мон руж теж подобається , але не більше одного пшику ( дуже стійкий ) і в холодну пору року , хоча прохолодного літнього дня теж дуже красиво розкривається .
Хачапууури• 18 мая 2025
Ответ дляКастрюлька
я евиденс не люблю, шипровые они.
натюрель любят все кто пользовался
Хачапууури• 18 мая 2025
Ответ дляМальовнича даль
+ или натюрель или этот роза с мятой дает свежачок
Знаю бакси• 18 мая 2025
Ответ дляЗабула що?
Сходила понюхала Мasaki T-mat - приємні, мандаринові такі...
Забула що?• 18 мая 2025
Ответ дляЗнаю бакси
В мене масакі сакура. Прозорий флакон. Аромат вишневиого цвіту чи яблуневого. масакі білий флакон з рожевою квіткою- пахне ніжною чайною трояндою. Не бабською.