Неновая почта• 16 мая в 16:50

Это признаки, что нужно менять работу?

Работаю год.
Последний месяц чувствовала, что меня все достало и я очень устала.
Попросилась в отпуск на неделю, уже через 3 дня поняла, что отвыкла и забыла о работе. Коллеги писали, а я смотрела на экран и думала кто эти люди и что они хотят от меня.
Потом вышла из отпуска, сижу и не понимаю, что я тут делаю, мечтаю больше сюда не приходить.
Подхожу к офису - рвотный рефлекс.
рукиЖимолости• 16 мая в 16:51
только вы знаете ответ на этот вопрос. Я вот тоже хочу поменять работу, но не все так просто
ГугелП@лАмался• 16 мая в 16:52
А чем так плоха работа?
автор Неновая почта • 16 мая в 16:52
Ответ дляГугелП@лАмался
А чем так плоха работа?
Та ничем. Просто надоело.
Королева спама• 16 мая в 16:52
Там все так погано? І зп, і колеги, і умови?
Пожарник• 16 мая в 16:53
Какая зп,условия работы,обязанности?
Марс атакует• 16 мая в 16:55
автор так что вам не нравится в вашей работе? может дело не в работе, а в том что вы вообще не хотите работать?
Свідок Перемоги• 16 мая в 16:57
Ответ дляНеновая почта
Та ничем. Просто надоело.
Мвняйте. Я ні разу не пожалкувала, часто їх змінювала.
У вас вигорання і не має кар´єрного росту
автор Неновая почта • 16 мая в 16:57
Ответ дляСвідок Перемоги
Часто - это сколько работ за последние 5 лет?
Свідок Перемоги• 16 мая в 17:00
Ответ дляНеновая почта
Останні 15 років я практично не працюю в класичному розумінні цього слова. Перед цим за 12 років 6 місць.
Малая Налегке• 16 мая в 17:19
Ответ дляНеновая почта
Та ничем. Просто надоело.
А до этого такая же история была с другими работами? Поработали неделю и прчувствовали, что хватит и ну его все на?
Шаманю второпях• 16 мая в 17:22
Ви нагадуєте мою подругу, коли я сказала, що за останні 20-ть років зімнила роботу один раз - вона щиро здивувалася, як таке може бути. З її слів, вона міняє роботу кожні два роки, бо спочатку стає нудно, а потім хочеться блювати - ну десь, як у вас. Всі ми різні люди, різні роботи... Я не хочу змніювати колектив кожні два роки, звикати і пристосовуватися не тільки до роботи, а й до людей. Але в цілому шкодую про деякі моменти, можливо потрібно було інші пріорітети ставити при виборі роботи і змінювати частіше, але не кожні два роки.
Ангел-предохранитель• 16 мая в 17:44
Я в такому випадку, міняю.
Ангел-предохранитель• 16 мая в 17:46
Ответ дляШаманю второпях
Мені колектив, окрім тих, хто приймає рішення, до лампочки. На крайньому місці пропрацювала півтора роки, навіть по іменам всіх не знала.
Попразендовна• 16 мая в 18:22
Якщо вам хочеться змінити і ви розумієте. що непожалкуєте - то в чому питання?
Я така людина, що дуже прив´язується до колективу/ місця тощо. Змінбвати , наважитись на зміни дуже важко.
За все життя мала 3 роботи, у першому випадку просто не пощастило із колективом і керівництвом.
2 і 3 - просто супер: люди, керівництво, все.
Ось зараз тисне з усіх сторін, здавалося б перше і головне питання: гроші! А я боюсь і тягну зі зміною, бо звикла..

Це не класна риса і до верших навряд чи приведе.

тому у вас більше шансів, якщо не чіпляєтесь і не дрейфите!