Чорнобаївка• 21 апреля в 14:50

Автобус з Перемишля до Жешува.

Чи реально в Перемишлі сісти на автобус без попереднього бронювання? Бо не впевнена коли за часом приїдемо .
Качка в тапцях• 21 апреля в 14:52
На інтерсіті не хочете?
Королева спама• 21 апреля в 15:08
Лучше поезд.
хутряна володарка• 21 апреля в 16:56
реально, там багато їх
автор Чорнобаївка • 22 апреля в 09:15
Ответ дляКоролева спама
Лучше поезд.
Краще, звичайно. Але приїдемо вечірнім київським. Там ніби нема поїзда вже. Або я не бачу щось? Може підкажете яким?
автор Чорнобаївка • 22 апреля в 11:05
Ответ дляКачка в тапцях
На інтерсіті не хочете?
В мене пропав інтернет. Дуже хочу. Але маю сумніви, що встигну. За графіком прибуває поїзд наш о 20-20. Ще треба час на проходження контролю. До Жешува бачу по розкладу о 21- 19. То при умові що все пройде ідеально і дуже швидко година на все про все. Думаю, що то мало часу. Може знаєте, як приходить наш поїзд? Без запізнень? Хоч розумію, що то лотерея. Скільки часу займає в середньому проходження контролю? Чи є ще якісь поїзди?