Несу пургу• 17 мая 2025

Надоела уже эта показуха с вышиванками!((

Обязаловка, которая ничего не решает на самом деле. Особенно детям в школе от этого навязывания уже дурно
Белоснежко• 17 мая 2025
Та кому цікаво, що вам там набридло? Українцям не набридло, а зросійщеним все не так))
ОливьЕЖечка• 17 мая 2025
Люблю вишиванки. Вони в різних регіонах різні, круті, наче витвори мистецтва.

А ще смішно, як кокошніц колбасить)))
А балалайка, лапті вам подобаються?
Анонім-ка• 17 мая 2025
А я із автором згодна з недавнього часу.
І ось чому.
Після того як люди в вишиванках Здавали українські землі, коли ворог наступав
Після того, як люди в вишиванках з трибун наставляли про важливе значення для нас старшого брата - росії
Після того, як діти депутатів повтікали з України і так щиро вітали з державними святами по відеозв´язку, махаючи прапорцем

Я вважаю, вишиванка - це не патріотизм, це символ, який зараз паплюжиться тими,хто її недостойні.

Моя дитина в садочку та початковій школі і так на кожне свято і до війни одягала вишиванку, без примусу і наказів.
Просто, бо це - наше, це - красиво, це - пам´ять пращурів.

Зараз після всього ліцемірства що побачила по людях - відмовляється, нову не купували.

Патріотизм - це дещо більше, ніж вишиванка у дні, коли поряд вбивають.
Самая СоветЧиваЯ• 17 мая 2025
Ответ дляНесу пургу
Детям. Мой сын наотрез отказался её одевать, а потом после школы сказал что правильно сделал так как детей в вышиванках замучили этими фотками.. показуха
так может вам лучше на болота переехать? или вы оттуда и строчите?
Самая СоветЧиваЯ• 17 мая 2025
Ответ дляВсе знаю від і до
Автор, и у вас т у вашего сына есть выбор надевать или нет. В чем ваша проблема?
в том, что рашистов колбасит от вышиванок
Лорка-хлорка• 17 мая 2025
Ответ дляОливьЕЖечка

А ще смішно, як кокошніц колбасить)))
А балалайка, лапті вам подобаються?
Це точно. В ІГ є жінка яка збирає старі сорочки зі всіх областей України і відтворює, вишиває нові.
Там така краса і в кожному селі, місті різний взір.
Дуже мало народів мають таку спадщину як мають українці.
Самая СоветЧиваЯ• 17 мая 2025
Ответ дляАнонім-ка
І ось чому.

так а что же вы не защитили украинские земли, как ворог наступав?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 17 мая 2025
Ответ дляНесу пургу
Удалено администрацией...
Викачую яйцями• 17 мая 2025
Ответ дляАнонім-ка
І ось чому.

Боже,какая бредятина
Сонечко• 17 мая 2025
Ответ дляОливьЕЖечка

А ще смішно, як кокошніц колбасить)))
А балалайка, лапті вам подобаються?
У меня другой вопрос, как это матрех ещё не присвоили себе вышиванка, и не начали рассказывать про ’малоросские вышитые рубашки’? Или лучше не подсказывать? Вчера в ФБ попалось видео какого-то вроде известного украинского историка, который рассказал что до 16 столетия украинцы знать не знали ни о каких вышивках, и нам их завезла из Европы какая-то дама, жена князя (я не вникала какая), и что вся европейская знать ходила в вышитой одежде. При этом так толково втюхивает, что если бы я никогда до этого не интересовалась, то могла бы поверить))
Викачую яйцями• 17 мая 2025
Ответ дляНесу пургу
Аноним_1859• 17 мая 2025
Ответ дляНесу пургу
Надевать.
Kidstaff Bot• 17 мая 2025
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
vasilisa-l• 17 мая 2025
Ответ дляАнонім-ка
І ось чому.

Все намного проще, на вас подействовала пропаганда которую толкает автор и ей подобные. У вас даже в нарративы взятые из методичек. Браво, вы - благодатная почва рашопропаганды👏
Natal_ka91• 17 мая 2025
Я вважаю вишиванку - потрібний елементом гардеробу, національним символом, але кожен має одягати її тоді, коли відчуває за потрібне. Без примусу, бо то вже повернення в радянщину. От приклад того - вчора бачила в Тhreads пост дівчини, де вона писала, що класний керівник погрожувала батькам дітей, якщо прийдуть в школу на День вишиванки, штрафом, а хто прийшов в білих сорочках, бо не мав вишиванки, - публічно об*срала тих учнів
Natka A.• 17 мая 2025
Ответ дляОливьЕЖечка

А ще смішно, як кокошніц колбасить)))
А балалайка, лапті вам подобаються?
Ой, да!
Вони такі різні по стилю, орнаментам.
Обожнюю.
Звісно, не багато в кого є справжні. Бо це дорого. Більшість ходить в китайських, але на деяких людях таки є прям неймовірно красиві. Тож я люблю це свято.

А ще так смішно, авторка на третій день оговталась.
Ви що там, бояришника на свято перепили, тому невчасно завдання виконали ?
Які дурні ці русняві, навіть якщо вони все життя в Україні живуть, вони серцем русняві.
Не зрозуміти вам, дурочки!
Ваш максимум «дєдиваєвалі» і «какаяразніца ніпанімаю»
Lizavel• 17 мая 2025
Ответ дляNatka A.
Ой, да!
Вони такі різні по стилю, орнаментам.
Обожнюю.

Не зрозуміти вам, дурочки!
Да провокаторша она. Обосралась и не будет писать больше
Распродажа СП• 17 мая 2025
Ответ дляНесу пургу
Нагадайте, будь ласка, як називається національний одяг країни, мовою якої ви пишете?
Підказка - лапті, у них немає ідентичності. Й ви сину не прививайте. За кордон бажано зваліть
vasilisa-l• 17 мая 2025
🌍 Іноземці у вишиванках — 2025
Посол США в Естонії Джордж Кент — разом із дружиною одягнув вишиванку на знак підтримки України.

Посол Литви у Хорватії Вілма Дамбраускене — опублікувала привітання та фото у вишиванці, підкреслюючи солідарність з українцями.

Співробітники Посольства Іспанії в Україні — долучилися до святкування, вдягнувши вишиванки.

Дипломати країн Балтії (Латвія, Литва, Естонія) — оприлюднили спільні привітання у вишиванках.

Співробітники представництв Євросоюзу в Києві — традиційно вдягнули вишиванки і публікували фото в соцмережах.

Представники української діаспори у США, Канаді, Польщі та Німеччині — організували акції та флешмоби у вишиванках разом з місцевими жителями.

Працівники ООН в Женеві — провели символічну акцію у вишиванках, демонструючи підтримку України.

Дипломати з Великої Британії, Франції, Японії — опублікували фото та вітання у вишиванках на офіційних сторінках посольств.
Tori1602• 17 мая 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
У меня и у детей нет ни одной, мне не нравится их носить, а когда еще и принуждают, как и на украинском говорить, то вообще отторжение
Удалено администрацией...
df364tye3• 17 мая 2025
Ответ дляМоре Щастя
Конечно, но вам не понять
к счастью , да ,,,
вышиванку одел , украинец ,,,
косоворотку, русский ,,,
не для среднего ума ,,,
GarnoKvit• 17 мая 2025
Ответ дляНесу пургу
Тю. Езжайте в рф, там будете в пилотках и гимнастёрках. Красотища же. Зачем так мучаться в Украине. Чемодан, вокзал и…
Апрельская капля• 17 мая 2025
Ответ дляdf364tye3
к счастью , да ,,,
вышиванку одел , украинец ,,,
косоворотку, русский ,,,
не для среднего ума ,,,
Та надел,когда ж вы это слово выучите. Надел и одел это две большие разницы, три запятые это вы что хотели сказать?
Miere• 17 мая 2025
Ответ дляNatal_ka91
Згадайте, як раша навязувала все своє.
Тож трохи державного адміністрування якийсь час не завадить.
Апрельская капля• 17 мая 2025
Ответ дляMiere
Згадайте, як раша навязувала все своє.
В том и дело,что государство не заставляет, это инициатива местных мелких начальничков. Иначе и Укрпочта и все бюджетники в этот день обязательно были б в вышиванке.
Miere• 17 мая 2025
Ответ дляАпрельская капля
Я мала на увазі наявність централізованого свята, Дня Вишиванки.
А тупі виконавці на місцях були й будуть, на жаль.
floricia5121• 17 мая 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Ну может у вас просто привыкли всего боятся 🤷‍♀️
Обычно знании закона помогает от лишних необоснованных страхов
Ну просвятите меня о законах
-Ань-• 17 мая 2025
Ответ дляNatal_ka91
Для чего школы на самом деле. Стрим 16.05.2025.
Natal_ka91• 17 мая 2025
Ответ дляMiere
Згадайте, як раша навязувала все своє.
В такі формі як це робить вчитель - не це так має працювати. Батьки елементарно могли не мати коштів на ту вишиванку. Від цього дитина менше чи більше не буде любити свою країну
TuteVse.com.ua• 17 мая 2025
Удалено администрацией...