Lilly-2e23• Изменено 18 мая в 19:16

Наш в Ватикане

Видели уже нашего богатыря в Ватикане?
А Елена просто супер, красотка.
Да и вообще вся наша делегация как с иголочки.
Ещё и с Венсом и Рубио встретились, обсудили важные для мира вопросы.
Все таки горжусь нашими госмужьями.

Респект им и уважуха что называется.

Тема так, поболтать какой же все таки Зе крутой.

Слава Украине!
Шеллар• 18 мая в 19:17
Боневтік вісник нещастя та бід. Папі потрібно поберегтись.
Solar Cloud• 18 мая в 19:17
⚡️Наступний тиждень буде вирішальним для України, — Урсула фон дер Ляєн

Це вже який по рахунку?
Volens Nolens• 18 мая в 19:22
Ответ дляSolar Cloud

Це вже який по рахунку?
Перемовини йдуть. Все йде до завершення. Повільно, але йде
Love_Love_Love_• 18 мая в 19:22
Ответ дляSolar Cloud

Це вже який по рахунку?
Напевно на чу ва чі розіграли хто перший занепокоєння висловить
marata• 18 мая в 19:23
А крутість в чому? ))
nutty• 18 мая в 19:26
Почему я вижу эту тему, если автор у меня в блоке?
Success2013• 18 мая в 19:26
Ответ дляVolens Nolens
Хотя я по жизни неисправимый оптимист,но очень в этом сомневаюсь
HelloKitty18• 18 мая в 19:27
Ответ дляmarata
А крутість в чому? ))
Шустрий, крутиться
як білка ,то тут то там,з гілки на гілку.
Зазнайка• 18 мая в 19:28
Нагадує один два-два тижні і після того три роки, вже не смішно, задрали
helena81• 18 мая в 19:28
Ответ дляHelloKitty18
Шустрий, крутиться
Теж про це подумала.Першим поїхав окучувать нового папу)Але результатів для миру, народу поки нуль,від його стратегії
еліт• 18 мая в 19:29
Ответ дляHelloKitty18
Шустрий, крутиться
Золоті горішки збирає і все собі в норку, а ви помирайте, воюйте я вам в цьому допоможу
еліт• 18 мая в 19:31
Ответ дляhelena81
Поїхав свої кошти в банк ватікана положити що не зрозуміло, всі великі люди планети там зберігають кошти свої і леді взяв з собою контроль сімейного бюджету
Perfect look• 18 мая в 19:34
Ответ дляSolar Cloud

Це вже який по рахунку?
100500 решающий
Perfect look• 18 мая в 19:35
Ответ дляnutty
Видимо уже сделали, что можно писать в темах таких, только автору нельзя отвечать лично. А то тему создают, всех поблокируют и гуляют во всю )
marimagdali• 18 мая в 19:36
а шо там маринка?відсудила у петьки награбоване в держави бабло?
Volens Nolens• 18 мая в 19:37
Ответ дляSuccess2013
В чому ви сумніваєтесь? Що американська сторона рішуче готова зупинити війну і саме вона організовує переговори?
marimagdali• 18 мая в 19:38
а шо там бички вгодовані лондонські?коли молоді гетьмани приїдуть свої імперії там батьківщину захищати?чи воно їм нєнада?нашо присягу тоді давали
marimagdali• 18 мая в 19:39
Ответ дляеліт
а гетьмана бабло награбоване у українців чого у лондонах?
marimagdali• 18 мая в 19:40
Ответ дляеліт
тю горішки золоті смачні шоколадні якраз у сивочолої погані
marimagdali• 18 мая в 19:40
Ответ дляhelena81
нічо.осьо приїдуть з лондонів молоді гетьмани ухилянти і зразу нарисується стратегія
еліт• 18 мая в 19:41
Ответ дляmarimagdali
Гетьман і земля одної крові, тому і він зараз поїхав пристроїти крадене вони однакові не знали
Манула• 18 мая в 19:42
Ответ дляmarata
А крутість в чому? ))
Під час війни весь час мандрувати світом з дружиною за державні кошті, круто же!
marata• 18 мая в 19:43
Ответ дляМанула
Ай маладєц))
UnbreakableSpirit• 18 мая в 19:44
черная метка прости госпооди. И нас избавь от этого дерьма
marata• 18 мая в 19:45
Ответ дляmarimagdali
Це щоб розбавити про найвеличнішого? )) знову хтось інший винен, так?
UnbreakableSpirit• 18 мая в 19:45
Ответ дляМанула
с благословения партнеров, кино для лохов. только идиот не понял. что этот цирк для болезных вне политики, за зеблана и за все хорошее
еліт• 18 мая в 19:45
Ответ дляmarimagdali
В зеленої погані вони в крові українціа
Аnnеt• 18 мая в 19:46
Ответ дляVolens Nolens
шаг вперёд и два назад
Volens Nolens• 18 мая в 19:48
Ответ дляАnnеt
шаг вперёд и два назад
Усё йде до завершення. Так вічно тривати не може
UnbreakableSpirit• 18 мая в 19:49
Удалено администрацией...