Видели уже нашего богатыря в Ватикане?
А Елена просто супер, красотка.
Да и вообще вся наша делегация как с иголочки.
Ещё и с Венсом и Рубио встретились, обсудили важные для мира вопросы.
Все таки горжусь нашими госмужьями.
Респект им и уважуха что называется.
Тема так, поболтать какой же все таки Зе крутой.
Слава Украине!
А Елена просто супер, красотка.
Все таки горжусь нашими госмужьями.
Респект им и уважуха что называется.
Слава Украине!
Solar Cloud• 18 мая в 19:17
⚡️Наступний тиждень буде вирішальним для України, — Урсула фон дер Ляєн
Це вже який по рахунку?
Volens Nolens• 18 мая в 19:22
Ответ дляSolar Cloud
Це вже який по рахунку?
Перемовини йдуть. Все йде до завершення. Повільно, але йде
Love_Love_Love_• 18 мая в 19:22
Ответ дляSolar Cloud
Це вже який по рахунку?
Напевно на чу ва чі розіграли хто перший занепокоєння висловить
Success2013• 18 мая в 19:26
Ответ дляVolens Nolens
Хотя я по жизни неисправимый оптимист,но очень в этом сомневаюсь
HelloKitty18• 18 мая в 19:27
Ответ дляmarata
А крутість в чому? ))
Шустрий, крутиться
як білка ,то тут то там,з гілки на гілку.
Ответ дляhelena81
Теж про це подумала.Першим поїхав окучувать нового папу)Але результатів для миру, народу поки нуль,від його стратегії
Поїхав свої кошти в банк ватікана положити що не зрозуміло, всі великі люди планети там зберігають кошти свої і леді взяв з собою контроль сімейного бюджету
Perfect look• 18 мая в 19:34
Ответ дляSolar Cloud
Це вже який по рахунку?
100500 решающий
Perfect look• 18 мая в 19:35
Ответ дляnutty
Почему я вижу эту тему, если автор у меня в блоке?
Видимо уже сделали, что можно писать в темах таких, только автору нельзя отвечать лично. А то тему создают, всех поблокируют и гуляют во всю )
Volens Nolens• 18 мая в 19:37
Ответ дляSuccess2013
В чому ви сумніваєтесь? Що американська сторона рішуче готова зупинити війну і саме вона організовує переговори?
marimagdali• 18 мая в 19:38
а шо там бички вгодовані лондонські?коли молоді гетьмани приїдуть свої імперії там батьківщину захищати?чи воно їм нєнада?нашо присягу тоді давали
marimagdali• 18 мая в 19:39
Ответ дляеліт
а гетьмана бабло награбоване у українців чого у лондонах?
marimagdali• 18 мая в 19:40
Ответ дляеліт
Золоті горішки збирає і все собі в норку, а ви помирайте, воюйте я вам в цьому допоможу
тю горішки золоті смачні шоколадні якраз у сивочолої погані
marimagdali• 18 мая в 19:40
Ответ дляhelena81
нічо.осьо приїдуть з лондонів молоді гетьмани ухилянти і зразу нарисується стратегія
UnbreakableSpirit• 18 мая в 19:45
Ответ дляМанула
Під час війни весь час мандрувати світом з дружиною за державні кошті, круто же!
с благословения партнеров, кино для лохов. только идиот не понял. что этот цирк для болезных вне политики, за зеблана и за все хорошее
Volens Nolens• 18 мая в 19:48
Ответ дляАnnеt
шаг вперёд и два назад
Усё йде до завершення. Так вічно тривати не може