Ошеламиссимо• Изменено 18 мая в 21:04
Рекомендую сериал (драма, триллер). 10 серий
«Расскажи мне свои секреты» (Tell Me Your Secrets), 2021.
Намакушка• 18 мая в 21:30
А я рекомендую сериал Змей 2021
Тут прочитала о нем. Очень классный, на реальных событиях
МояХатаЗкраю• 18 мая в 21:31
Ответ дляНамакушка
А я рекомендую сериал Змей 2021
Смотрела его, да, классный сюжет и снято хорошо
Викликаю на дебати• 18 мая в 21:40
Ответ дляКараПузовна
Серіал Разделение та Гепард рекомендую
Я дивилась те Раздєлєніє, дивилась і щось не зрозуміла чим він людям сподобався. Може перші серії такі нудні,а далі більш інтенсивний і динамічний сюжет?
Последний вагон• 18 мая в 21:41
Ответ дляВикликаю на дебати
Аналогічно .. я не витримала першу
КараПузовна• 18 мая в 21:41
Ответ дляВикликаю на дебати
Взагалі ідея цікава)
Кракадэ• 18 мая в 21:43
Дякую за рекомендацію, якраз шукаю що глянути
Зі свого боку рекомендую ’Зразкова американська сім´я’, драма на 8 серій.
Ошеламиссимо
• 18 мая в 21:51
Ответ дляНамакушка
А я рекомендую сериал Змей 2021
Спасибо! Посмотрю следующим.
Викликаю на дебати• 18 мая в 21:58
Зі свого боку пораджу серіал Дієта з Санта Кларіти. 3 сезони по 10 серій. В головній ролі Дрю Берімор. В цьому серіалі вона просто шикарно зіграла.
Для любителів легких придурковатих фільмів з самоіронією, гумором та трохи «жахів». За жанром схоже з Відчайдушними домогосподарками з додаванням Субстанції і Венсдей.
Добра всем!• 18 мая в 22:40
Ответ дляKINO_7
С подростком можно смотреть?
Там о маньяке который детей похищал.Даже не знаю насколько это нормально для вашего ребёнка..