Дюйм оф о4ка• 30 апреля в 22:34
Хироманты
Расскажите обо мне
Новорічна пальма• 30 апреля в 22:38
У Вас много свободного времени, нет хобби, не любите ухаживать за руками и далеки от спорта.
Залетна Я тут• 30 апреля в 22:40
Ответ дляНоворічна пальма
А що означає ’доглянуті руки’? Ну, крім манікюру. Що ще не так з руками?
Трусиковед• 30 апреля в 22:44
Ответ дляНоворічна пальма
В смысле далеки от спорта, фитнес часы есть, значит близко😆
Зубная фея• 30 апреля в 22:57
Залежні від думки оточуючих або тривалий час були залежні від батьків, родини, чоловіка.
Емоційно прохолодна людина.
Одна дитина (можливо, проблеми з зачаттям).
Гнучка в спілкуванні.
Це я колись, років 20 тому, цікавилась хіромантією, тому всерйоз сприймати не треба) Може, щось і наплутала. Та й фото паршиві.
Емоційно прохолодна людина.
Гнучка в спілкуванні.