кураГАЛЯ• 18 мая в 21:38
Боюсь йти на співбесіду(
Зараз вирішується моя подальша доля, або залишитись на нинішній роботі з +-нормальною зп, або піти на складнішу але більш перспективну, для більшого досвіду, де зп на старті така як у мене зараз з усіма надбавками. Спонтанно подала резюме, поговорила з ейчаром, домовились на зустріч з керівником, а мене вже трусить під вечір, думаю чи варто то все, їхати туди, нервувати, а це 100% нервів особливо для такого соціофоба й інтроверта як я
Margaret Rose• 18 мая в 21:41
Йдіть.
Відволічіться і не нервуйтеся. Випийте чаю з ромашкою і м´ятою, зробіть щось приємне для себе. Поки щось не почалося - нема причин для переживань.
Якщо і не візьмуть - нічого страшного, це досвід.
Сподіваюся, що ви хоча б не звільнилися з теперішньої роботи?
Завжди недо...• 18 мая в 21:41
Нарядилася, пішла, побалакала, себе показала, інших поглянула, прийшла додому, випила кави, закусила цукеркою.
кураГАЛЯ
• 18 мая в 21:41
Ответ дляТрахтибидох
Навіщо взагалі міняти щось?
Я люблю свою нинішню роботу, просто на ній немає перспектив, зп що 3 роки тому що зараз однакова(тоді була трохи менша на пару тисяч). Плюс стояча робота в основному, ноги почали боліти, спина ’стріляє’ інколи((
кураГАЛЯ
• 18 мая в 21:42
Ответ дляMargaret Rose
Йдіть.
Ні, не звільнилась. На цій роботі в мене графік позмінний ще й , 2/2 працюю. Я на роботі навіть нікому й не сказала, що планую шукати нове місце
Трахтибидох• 18 мая в 21:43
Ответ длякураГАЛЯ
Ну йдіть, але не факт, що там буде краще.
А та робота ще складніша в чому?
Скіфська пектораль• 18 мая в 21:44
Ответ дляЗавжди недо...
Це про мене
Незнакомлюся• 18 мая в 21:45
Таблетку валеріани випийте за півгодини до співбесіди, якщо переймаєтеся.
У Вас немає форс-мажору, є робота, тому можна сприймати досить спокійно цю співбесіду.
кураГАЛЯ
• 18 мая в 21:45
Ответ дляТрахтибидох
А та робота ще складніша в чому?
Там просто більший досвід, робота не на ногах, а в офісі з 9 по 17 кожен день, а в себе я зараз позмінно 2/2 з 8 по 20, інколи і відпускають раніше
кураГАЛЯ
• 18 мая в 21:46
Ответ дляТрахтибидох
А та робота ще складніша в чому?
Та в тому, що там нові задачі, які кардинально відрізняються від тих які я зараз роблю, це зовмім інший рівень, вища відповідальність
кураГАЛЯ
• 18 мая в 21:46
Ответ дляСкіфська пектораль
Це про мене
І про мене, я якраз попила каву і цукеркою заїла)
кураГАЛЯ
• 18 мая в 21:47
Ответ дляНезнакомлюся
Боюсь мене валеріана не візьме) в сфері обслуговування зараз працюю, то інколи гідазепамом бавлюсь
Завжди недо...• 18 мая в 21:48
Ответ длякураГАЛЯ
Вища відповідальність, а зп та сама.
І не факт, що буде рости пропорційно цін.
Ви ж розумієте, що те, що обіцяють, потім можуть і не викоеати і знайдуть тисячу причин для того.
Незнакомлюся• 18 мая в 21:50
Ответ длякураГАЛЯ
Так Вам не треба, щоб відбило всі почуття, просто трохи пригасити.
Це ж не перший секс.
кураГАЛЯ
• 18 мая в 21:51
Ответ дляЗавжди недо...
Вища відповідальність, а зп та сама.
Ой, не знаю, дівчата. В мене зараз така буря в душі. І хочу і не хочу. Вагаюсь, зважую всі за і проти
кураГАЛЯ
• 18 мая в 21:52
Ответ дляНезнакомлюся
Це ж не перший секс.
Та краще б 1 секс
буреЛОМКА• 18 мая в 21:53
Если вас устраивает прежняя работа,и т.к вы интроверт и социофоб,я бы на новую не меняла.На на собеседование сходите уже,раз договорились
Завжди недо...• 18 мая в 21:53
Ответ длякураГАЛЯ
Зважуйте час на дорогу, хто роботодавець, почитайте відгуки колишніх співробітників, які плюшки у роботодавця окрім майбутніх захмарних перспектив росту...
Ну що ви, мамо!• 18 мая в 21:54
Ответ длякураГАЛЯ
Ресепшн?
Эт вернячОк• 18 мая в 21:54
Вы просто подумайте, що цей керівник така ж людина як і ви.
Да да, не нет...
При найні ви спробували!
Да да, не нет...
При найні ви спробували!
кураГАЛЯ
• 18 мая в 21:54
Ответ дляЗавжди недо...
Та час на дорогу буде довший. Зараз я витрачаю годину на дорогу від порогу до порогу, а цей офіс куди я їду, дорогп в один бік +-2 години і назад так само, кожен день
Жінка з перцем• 18 мая в 21:55
Ответ длякураГАЛЯ
Просто повірте в себе! Що ви варті кращого!. Для мене просто змінити графік з змінного на офісний - це вже крок уперед, навіть без зміни зп. До речі, ваша зп в змінах менша, якщо на нормальні дні перерахувати. З 18.00 до 20.00 оплата вечірніх годин має бути
Играю_на_кларнете• 18 мая в 21:56
З плюсів - офісна робота комфортніша.
З мінусів - графік 2/2 зручніший, ніж 5/2. При 5/2 при пошуку наступної роботи навіть на співбесіду сходити проблематично
Складнощі і нові обов´язки - тимчасові, всьому можна навчитися.
А от майбутні перспективи - це щось дуже туманне і не точне. Особисто в мене, там де я розраховувала на майбутнє кар´єрне зростання, навпаки нічого не складалося і взагалі діяльність припинялася/скорочувалася. Там, де не бачила перспектив, то навпаки з часом все складалося краще.
Я теж інтроверт соціофоб і нещодавно теж змінила роботу. Наразі жалію за покинутою стабільністю і втраченою зоною комфорту.
кураГАЛЯ
• 18 мая в 21:56
Ответ дляЖінка з перцем
Та яка там оплата)) в нас ще й знімають з зп, минулого місяці 1000 недоплатили, переоблік на носі ще.
Намазюкана нішою• 18 мая в 21:56
Ответ длякураГАЛЯ
Тогда точно нет, как вы себе представляете, 2 ч утром и 2 ч вечером только дорога каждый день!!! После ваших 2/2 вам покажется адом..
Каждый день, Карл, вдумайтесь!
Ну разве что вы совсем молоды.)
Каждый день, Карл, вдумайтесь!
Ну разве что вы совсем молоды.)