А що таке?• сегодня в 16:02
Злая как собака! Когда закончится это пофигистическое отношение к детям????
Девочки, я сейчас взорвусь!!!
Куда жаловаться на учителей, которые не уважают своих учеников и их свободное время?
Просто задолбали!
Я несколько лет приучала сына делать домашку в пятницу, максимум еще что-то доделать утром в субботу, чтобы потом спокойно отдыхать и заниматься своими делами. Слава Богу, он до этого путем долгих сопротивлений дошёл и уже даже сам убедился как это удобно. Но нет же! Находятся учителя, которые срать хотели на то, что у детей тоже есть право на выходные и отдых. Причем, подсерают так регулярно. Одни и те же.
В четверг был зум у сына и учительница сказала, что скинет тест по этому предмету ближе к вечеру, чтобы у детей было время до понедельника его выполнить ( тест на время, то есть попытка одна). Тест важный. Она не скинула его в четверг, не скинула в пятницу, не скинула в субботу. Сын сделал вчера все уроки до обеда и уехал к другу до вечера воскресенья. И что вы думаете? Полчаса назад приходит тест в класрум. Срок до 21.00 сегодня вечером. Ну вот нахрена так делать????
Просто задолбали!
Леді Душка• сегодня в 17:00
Ответ дляЗастряла
То ніхто ж не просить робити з дитини генія. Автор просить не скидати домашні завдання в неробочий час. Всього то навсього. Від цього прохання до ’зробити генія’ як до Києва рачки.
ну то це конкретно зараз конкретний автор просить
але ж у кожної мамочки свої вимоги. Як часто тут закиди, що вчителі не зацікавлюють дитину. Що вчителі винні в поганих оцінках. Навіщо взагалі та домашка. і тд і тп
До вчителів дофіга вимог. Ніяких прав. Ну і мало коли є повага до тих вчителів
Khmelnichanka• сегодня в 17:02
Ответ дляЛеді Душка
вчитель може своїм прикладом демонструвати гідну поведінку.
але цього мало. якщо батьки зневажливо відгукуються про вчителів, дозволяють собі хамство до старших і взагалі до людей - то вчитель має мало шансів це виправити
Ой, тут можна довго говорити і про батьків і про вчителів, бо хами трапляються скрізь.
Але ж конкретна тема - не про це.
В даному випадку вчитель не має права вимагати виконання завдання саме сьогодні.
В житті все може бути, і вчитель - жива людина.
Цілком можливо, що в неї не вийшло дати це
завдання в робочий день і час.
Вона надала його тоді, коли їй зручно.
Тоді й учні цілком можуть виконати його тоді, коли їм зручніше: або зараз або в будній день.
Але ж конкретна тема - не про це.
завдання в робочий день і час.
Вона надала його тоді, коли їй зручно.
Бегущаяпо• сегодня в 17:01
Ответ дляСнідаю авокадо
Так нехай відпочиває і не робить той тест
Навіщо робити проблему з нічого?
Це не проблема з нічого, це таймінг, якого вчитель не дотримується. Ми на вихідних, наприклад, іноді їздимо на дачу, там взагалі звʼязка немає. Відповідно, дитина б завдання не встигла б зробити.
Є діти, для яких це важливо. Всі різні
Застряла• сегодня в 17:02
Ответ дляЛеді Душка
Та мало які в якихось мамочок вимоги. Автор і її дитина тут до чого? І чому її дитина повинна не відпочивати в неділю, бо в якихось незрозумілих мамочок якісь вимоги?
Леді Душка• сегодня в 17:02
Ответ дляKhmelnichanka
Але ж конкретна тема - не про це.
завдання в робочий день і час.
Вона надала його тоді, коли їй зручно.
Але ж конкретна тема - не про це.
завдання в робочий день і час.
Вона надала його тоді, коли їй зручно.
ну то ж можуть. В нас немає якихось проблем з просрочкою здачі домашок
чого тоді обурюватись
Леді Душка• сегодня в 17:03
Ответ дляЗастряла
то хай відпочивають
чим грозить невиконання домашки вчасно?
Застряла• сегодня в 17:05
Ответ дляЛеді Душка
то хай відпочивають
чим грозить невиконання домашки вчасно?
Ну очевидно, що відповідною оцінкою.
Карамбулкул• сегодня в 17:05
А щось принести в школу, пише вчителька з сьогодні на завтра пізно ввечері. Я піду по ночі в магазин все те куплять?
В багато ж є живуть замістом
Леді Душка• сегодня в 17:05
Ответ дляЗастряла
Ну очевидно, що відповідною оцінкою.
ні, не очевидно
та й в такому випадку можна банально вчителю пояснити, що були плани на вихідні і все
Пуки-куки• сегодня в 17:06
Пересылайте директору с вопросом, что делать тем, кого нет дома и кто ждал тест три дня?
Леді Душка• сегодня в 17:07
Ответ дляПуки-куки
а краще зразу в районо написати і в суд подати =))
Пуки-куки• сегодня в 17:08
Ответ дляСнідаю авокадо
Ну от злазьте з дитини і дайте їй бути відповідальною.
Чи ваша дитина без вас не зробить домашки своєї?
Так дитина зробила,а вчитель підісрав вихідні.
Застряла• сегодня в 17:08
Ответ дляЛеді Душка
ні, не очевидно
Очевидно, що завдання з чітко зазначеним часом виконання буде оцінено згідно часу виконання в тому числі.
І ніхто нікому не повинен пояснювати чого так сталося. Це і є порушення права на приватність. Учень не повинен виправдовуватися щодо того як він проводив свій вільний час
18 мнеУЖЕ• сегодня в 17:08
Наша вчитель з англійської прислала завдання в неділю о 23:30, мій син вже спав, школа на 8:00 і англійська в понеділок перший урок, то дуже здивувалася чому ніхто не зробив дз))
Пуки-куки• сегодня в 17:09
Ответ дляСапай вазони
Автор. А может у преподавателя было ЧП и не могла скинуть раньше!?
Вам что важнее - отдых сына или его образование и интеллектуальное развитие?
В чем проблема? Вообще самоудалитесь из школы и пусть растет трутнем.
Судячи по посту автора,у цього прєподаватєля як не срачка, то болячка
Снідаю авокадо• сегодня в 17:09
Ответ дляПуки-куки
Та прям таки.
Не робіть проблему там, де її не має
Снідаю авокадо• сегодня в 17:10
Ответ дляБегущаяпо
Є діти, для яких це важливо. Всі різні
Є діти яких пресують батьки навчанням.
А в інших все ок. Вони без істерик і паніки знаходять вихід з таких ситуацій
Снідаю авокадо• сегодня в 17:11
Ответ дляПуки-куки
Бідна автор не встигає слідкувати за домашка ми і дитиною.
ВундерКИНГ• сегодня в 17:11
Возможно, подача истории у автора спорная, но я совершенно согласна с тем, что ребенок не обязан выполнять тестовые задания, поставленные учителем в воскресенье, вместо пятницы.
Для упреждения негативных последствий для ребенка, я бы написала учителю в любой мессенджер следующее: Шановна Ірина Петрівна! Інформую Вас заздалегідь, що Артем не буде виконувати тестове завдання, що з´явилося в класрумі сьонодні вдень, в неділю 15.03. Нагадую Вам, що наші діти навчаються п´ять днів на тиждень і всі завдання для них мають бути поставленими в період з понеділка по п´ятницю. Наполегливо прошу Вас переглянути терміни виконання тесту і подовжити час до вечора понеділка. У разі, якщо невиконання тестового завдання саме сьогодні призведе до виставлення негативної оцінки і зниження загального балу по предмету, я залишаю за собою право звернутися за трактуванням ситуації появи завдань в класрумі у вихідні дні до директора школи. З повагою, _____.
И если у вас в классе есть мамы, с которыми вы в хороших отношениях, автор, было бы неплохо, если бы аналогичные сообщения учитель получил бы ещё и от них.
Застряла• сегодня в 17:12
Ответ дляСнідаю авокадо
Є діти яких пресують батьки навчанням.
Не зміщайте акценти. Батьки, не батьки, пресують, не пресують. Робочі задачі не даються в неробочий час! Все, крапка.
Бегущаяпо• сегодня в 17:12
Ответ дляСнідаю авокадо
Є діти яких пресують батьки навчанням.
В нас було таке, що вчитель присилала в 21:00. Я говорила: не роби, ти вже спиш
Але цей факт такого ставлення до дітей мене не радував
Пуки-куки• сегодня в 17:12
Ответ дляТрактор Віка
Меня иногда поражает как (вот как???) взрослвя женщина уже имеющая ребенка, может видеть проблему в такой мелочи. Действительно же, сесть с другом, сделать тот тест и дальше заниматься своими делами как ни в чем не бывало. Ну неужели у взрослых людей, переживших 90е, ковид, войну, и помимо этого миллион взрослых проблем, есть время и силы заморачиваться подобной хернëй?
А если бы не у друга, а а театре, в кино, в гостях без планшета? А все потому, что у учителя говно вместо мозгов.
Гадаю_По_шнуркам• сегодня в 17:12
Ответ дляА що таке?
Да вопрос же не в том, что он не поиграет. А в том, что это неправильно давать задание в воскресенье во второй половине дня. Что мешало дать его в день урока? Почему дети должны в воскресенье менять свои планы и все бросать ради теста? Дали бы вовремя, тогда каждый для себя сам решает когда ему удобно пройти.
Вот вы взрослый человек, вам нормально если в воскресение вам звонит начальник и дает задание сделать до вечера вашего выходного дня?
В классе есть комп и доступ к интернету? Учитель может дать его во время урока?
Тримбулька• сегодня в 17:13
Мы классом собрались и учителю сказали если так пойдет дальше добьемся ее замены. Как пошептало.
Снідаю авокадо• сегодня в 17:14
Ответ дляЗастряла
Так нехай діти не роблять, в чому проблема?
Чому 11 річна дитина не може сказати от це все вчителю?
Марино Василівно, в неділю відпочивав, тому тест робити було ніколи, задавайте тест в робочий час. Все, проблема вичерпана.
Але ж ні! Автор створив проблему, втягнув в неї лівих людей, задовбала ще й дитину цим тестом. Заради чого?
freedom_2015• сегодня в 17:14
Ответ дляЛеді Душка
ні перша скарга місцевому керівництву ,а друга (якщо повториться або вчитель відіграється на дитині )вже далі
Застряла• сегодня в 17:15
Ответ дляСнідаю авокадо
А це дитина має вчити вчителя працювати? Не навпаки МАЛО би бути?
Снідаю авокадо• сегодня в 17:15
Ответ дляБегущаяпо
Я вчу дітей відстоювати свої кордони.
Цього достатньо, щоб дитина розуміла і не плутала їх з безвідповідальністю
Научительница• сегодня в 17:15
Ответ дляА що таке?
Вы невнимательно читаете. Где там написано, что я сижу? Я как раз уже давно не сижу. Слава Богу!
Сын сам разбереться
Пуки-куки• сегодня в 17:16
Ответ дляСнідаю авокадо
Тобто відповідальні і самостійні дати це майбутні двірники? 😂😂😂
А безвідповідальні, це ті, які сидять на вихідних в класрумі, чекаючи поки вчителька всреться і згадає про завдання? А якщо у дитини є життя крім школи то фсьо,безвідповідальна? Спортсменів теж в безвідповідальні? Змагання як раз по вихідних...