Хачапууури• 19 мая в 13:16
Нужно выписаться из квартиры и через месяц вписаться обратно. Так можно?
Нет никаких ограничений в этих делах?
Акукарача• 19 мая в 13:17
Нє, ви шо, вас там на замок закриють і не дозволять виписатися більше ніколи
маринабаранова• 19 мая в 13:18
Если квартира приватизирована и собственник квартиры будет не против - то да. В смысле - прописаться обратно)
KaterionOK• 19 мая в 13:35
Є багато різних нюансів.
Це жінка чи чоловік?
Хто власник майна?
Чи є зареєстровані діти (того, хто хоче знятися з реєстрації)
Це жінка чи чоловік?
Хто власник майна?