Червона ікорка• 21 апреля в 11:14
Ремонт у квартирі
Є квартира, у якій ремонту не робилося дуже давно. У квартирі жити не планую. Квартира під оренду. Потрібно зробити космеичний ремонт - розмити та побілити стелі і переклеїти обої (без рівняння стін). Чи можливо зараз найти людей які виконують такі ремонти, бо ті до кого зверталась тільки рівняння, покрвска і т.д.
А що таке?• 21 апреля в 11:24
Пошукайте майстра-одиночку на форумі ’строим дом’, або на олх. Можна також здати дешево, щоб орендарі робили самі ремонт, ви тільки колір шпалер одобрите.
Червона ікорка
• 21 апреля в 11:30
Ответ дляА що таке?
Це був би ідеальний варіант, все одно задорого здавати не буду
Мая твая не панимать• 21 апреля в 11:34
Потолки сейчас красят и перед этим все равно надо подшпаклевыват и затирать.
Со стенами также - подшпаклевать где снимется штукатурка с обоями.
А плинтуса ставить не будите?
А батареи красить?
А плинтуса ставить не будите?
А батареи красить?
Червона ікорка
• 21 апреля в 11:40
Ответ дляМая твая не панимать
А плинтуса ставить не будите?
А батареи красить?
А плинтуса ставить не будите?
А батареи красить?
Ось це мені починають ремонтники втирати. Слелі біловані ще й не рівні, щоб фарбувати - преба все розмити, вирівняти і тоді красити. От рівняти меня їх взагалі не потрібно. Достатньо освіжити. Плінтуса не така проблема, як рівняння стелі і стін.
Мая твая не панимать• 21 апреля в 11:45
Ответ дляЧервона ікорка
Потому что красить по тому что там есть - это непредсказуемый результат.
Размыли, а там поотваливались куски или пустоты, или арматура, которая даст ржавчину - надо все подшпаклевать, затереть, прогрунтовать, а потом красить - это стоит денег.
А если это не делать, то выйдет не понятно какой результат, за который вы не захотите платить денег
Червона ікорка
• 21 апреля в 11:46
Ответ дляМая твая не панимать
А де сказано, що я хочу фарбувати стелі?
Мая твая не панимать• 21 апреля в 11:47
Ответ дляЧервона ікорка
Сейчас уже не белят), а красят
А що таке?• 21 апреля в 11:47
Ответ дляЧервона ікорка
Я б тоді виставила в фейсбук-групу по оренді, бо на таку оренду не буде багато бажаючих та й багато домовлятись доведеться. Здати можна все, аби ціна була адекватна.
Червона ікорка
• 21 апреля в 11:48
Ответ дляМая твая не панимать
Сейчас уже не белят), а красят
І шо? Я маю платити за моду?
Мая твая не панимать• 21 апреля в 11:49
Ответ дляЧервона ікорка
І шо? Я маю платити за моду?
И то, что вам никто это не сделает.
При чем тут мода?
Краски для потолка не такие как для стен и выглядят как побелка, но наносятся как краска.
При чем тут мода?
Забобонний фрукт• 21 апреля в 11:49
зробити можна,але це дорого. я би під здачу нічого не робила. Все дуже брудно? у мене ремонт космет.робився в 2000 роках.але нічого брудного нема. здаю прекрасно.ремонти тепер дорогезні
Червона ікорка
• 21 апреля в 11:51
Ответ дляЗабобонний фрукт
В одній кімнаті курили, потолки сірі. Обновити треба. Ремонт там не робився років з 80
Забобонний фрукт• 21 апреля в 11:52
Ответ дляЧервона ікорка
ясно. тоді стеля водоемульсією. і шпалери.не вкладайтеся. все одно угроблять. контролюйте,не дозволяйте палити в квартирі.
Червона ікорка
• 21 апреля в 11:52
Ответ дляМая твая не панимать
И то, что вам никто это не сделает.
При чем тут мода?
Через що і питаю де знайти людей під мої запити, а не під їх побажання.
Мая твая не панимать• 21 апреля в 11:53
Ответ дляЧервона ікорка
Ищите тех кто белит хаты
Червона ікорка
• 21 апреля в 11:53
Ответ дляЗабобонний фрукт
Палив хазяїн.
Поумничка• 21 апреля в 13:01
Робіть самі (з чоловіком, ін.родичами чи подружками), я серйозно-це не складно, потрібен лише час. Ремонтники і раніше б на таке не поголились, а зараз їх мало залишилось, то, взагалі, собі ціни не складуть
Рожайтретьего• 21 апреля в 13:24
Ответ дляЧервона ікорка
Мені треба було освіжити перед здачею, то я тільки стіни новими шпалерами обклеїла. Стелю не трогала, хоча вона страшна. Але мені в приоритеті була сантехніка і кухня, там все робила капітально, а стеля-є то і є. Теж здаю за недорого.
Кусман Сиру• 21 апреля в 14:56
Ответ дляЧервона ікорка
Я так поняла, Вам надо кое-как и не для себя. Тогда потолок вообще не мойте - грунтовкой глубокого проникновения для минеральных поверхностей пройдите и побелите сверху.
Хотя, если честно, даже не знаю, существует ли еще побелка.
В принципе, если проблема найти мастера мужчину (у нас, например, проблема), это вполне женская работа. Кабанчик, наверное, как вариант. Или по знакомым.
Кусман Сиру• 21 апреля в 15:04
Ответ дляЧервона ікорка
І шо? Я маю платити за моду?
Немножко не так.
Я работала в ремонтах. Время не стоит на месте и то, как делалось и из каких материалов лет даже 10 назад, поменялось. Про 20+ лет даже говорить не стоит. И поменялось не потому, что модно, а и потому, что новые материалы более удобны в работе, более практичны, дают лучший результат.
Например, раньше стены штукатурили цементно-песчаной смесью тупо на кирпичную кладку. Это все держится на честном слове. Плюс еще и с внешней стороны крошится.
Побелка туда же - она действительно не практична абсолютно по сравнению с краской.
Но если Вас устраивает именно беленное без подготовки основы - это не сложно сделать. Я не работала с теми, кому пофиг на результат, мои сотрудники не взялись бы именно поэтому. Но тех, кому вообще по сараю, тоже достаточно. Думаю, Вы найдете своего мастера.
Вот, кстати, если б потолок был покрашен устойчивой к мытью краской, Вам надо было бы просто тряпочкой его протереть. Согласитесь, гораздо меньший головняк, чем перебеливать. Это и есть практичность материалов.
Червона ікорка
• 21 апреля в 15:35
Ответ дляКусман Сиру
Немножко не так.
Я все це розумію і в моїй квартирі все по іншому, але в 50 літньому хрущі, де в підїзді страшно, робити сучасний ремонт у квартирі це дурість. Він себе ніколи не відіб´є. А як робити потолки і стіни, потрібно і сантехнику міняти, і проводку перевіряти і кондиціонери ставити і нові меблі купляти, бо вкладатись у ремонт наполовину така собі ідея. А ремонт там вийде як вартість самої квартири. При цьому оренда буде в кращому випадку на 50-60%% вищою (квартира+парадне+ район).
Я вже прораховувала, і як не дивно пройшла до висновку, що чим вкладатись у капітальний ремонт у цій - легше цю продати, додати приблизні кошти на ремонт у купити квартиру в новішому фонді.
Церез то поки розглідаю дуже бюджетний ремонт і дешеву оренду.
Оце потужно• 28 апреля в 13:56
Ответ дляЧервона ікорка
Так купіть недорогу краску білу та покрасьте сама, це 1000 грн буде
Шпалери також купити недорогі з абстрактним малюнком флізелін - я такі за ніч з подругою поклеїли на криві стіни.
Всі поверхні покрити грунтовкою спочатку, я 2 рази покривала.
Вже 8 років здаю ту квартиру
Це займе тиждень і буде самий дешевий варіант
Вже 8 років здаю ту квартиру