Кривая спроса• 19 мая в 14:26
Транспорт в Татарові
Дівчата підкажіть, можливо хтось відпочивав або навіть живе в татарові. Забронювала готель, розташування - урочище Піги. По карті зрозуміла, що пішки далеко до вокзалів, але власниця і відгуки кажуть, що поряд маршрутки. Хто може зорієнтувати, які маршрутки там їздять, куди можна ними доїхати? Буковель, Яремче, Ворохта? І які ціни ?
Просериарила молодость• 19 мая в 22:53
Я жила в татарові на Соборній ближче до лісу, то маршруток там не бачила, корситувалися таксі і це достатньо дорого
Кривая спроса
• 20 мая в 08:24
Ответ дляПросериарила молодость
до центру йти далеко до вокзалу?
Просериарила молодость• 20 мая в 13:09
Ответ дляКривая спроса
до центру йти далеко до вокзалу?
Там нема центру) Все на 2 вулицях по суті розташовано, кожна тягнеться кілометри на 2. Гуляти там ніде, просто ходити вулицею незручно бо нема тротуарів, до лісу чи водойми не підійдеш - місцеві забудували майже всі підходи.
Вокзал трохи осторонь і він дуже близько до цих вуличок, але полем і оврагами, чемоданом на колесах не варіант) якщо дорогою їхати то грн 200 коштує таксі.
Чесно - я б вдруге туди не їхала. Весь досуг - це дихати на подвір´ї повітрям і ходити в сусідні будиночки в трактир чи чани. Якщо є власне авто - можна їздити в Буковель і там гуляти горами. Ми таксі викликали, то грн 400 наче було в один бік.
Где тут 0?• 26 мая в 14:24
Ми були в Татарові минулого червня, там майже кожні 20-30 хвилин ходять маршрутки, від Татарова до Буковеля 50 грн було тоді))))) А потім жили в Поляниці, то взагалі 20 грн до Буковелі. В іншу сторону ними же до Яремче.
Кривая спроса
• 26 мая в 18:12
Ответ дляГде тут 0?
так я знаю, мене цікавить чи далеко мені буде до тих маршруток від готелю. Вулиця Піги, там де готель Піги. По карті ніби як до центру далеко пішки