Відморожена• 19 мая в 10:30
Порадьте. Київ- Хелм або Перемишль.
Планую брати авіаквитки. Або з Варшава або Краків. Бабуся з внуком. потягом планують добиратись Київ -Перемишль- Краків або Київ-Хелм-Варшава. Потрібно менше нервових зривів для дорослої жінки. По відгукам в Перемишлі прикордонний контроль необхідно проходити на вулиці. Який зручний спокійний шлях. Підкажіть будь ласка. Можливо інші варіанти. Є варіант автобус але невідомо скільки на кордоні. Дуже дякую
Вмію заміряти найкраще• 19 мая в 10:33
Завжди літаємо у відпустку з Кракова. Добиратися зручно потягами
Тирамісу на терасі• 19 мая в 10:35
Київ-Хелм - купе, Хелм-Варшава - інтерсіті.
До Хелма їдете в стандартному купе, обидва кордони проходите в вагоні +/- за 3 години. Далі в Хелмі пересідаєте на електричку до Варшави
Губи до вух• 19 мая в 10:35
смотря во сколько вылет.Если поезд,то удобно вечерний интерсити,утром успеваете на 7 часов в Пшемышле на пражский поезд. В Кракове даже выходить никуда не надо,электричка на Балице 2-3 раза в час
Пухнасті штани• 19 мая в 10:43
Ответ дляГуби до вух
Электричка стоит 20 зл, там еще автобус есть - он стоит 6 зл)
Губи до вух• 19 мая в 10:45
Ответ дляПухнасті штани
это автору надо знать,откуда он отправляется.Я знаю) он идет минут 40.Электричка быстрее.тут все упирается -во сколько самолет.По топику бабушка с внуком.В варшавском варианте тоже момент пересадки с Варшава заходня на электричку или автобус до шопена или модлина
Пухнасті штани• 19 мая в 10:48
Ответ дляГуби до вух
Я живу в Кракове, просто написала как сэкономить, лично я езжу в аэропорт на такси 35 зл (нас двое, это все одно дешевле электрички и такси под дом)
Губи до вух• 19 мая в 10:49
Ответ дляПухнасті штани
это,конечно.удобнее.Я там тоже прожила почти 2 года) уж очень удобно все по транспорту,никуда переходить и бегать не надо
Помогалочка• 19 мая в 10:56
Автор, тут еще момент, кудапроще билеты купить. С Варшавой вроде не все так просто.
Не боюся осуду• 19 мая в 11:15
Ответ дляПомогалочка
Це правда
Літо на носі. Дуже складно купити квитки. Особливо нижні місця, які точно потрібні жінці не молодого віку з дитиною
Відморожена
• 19 мая в 11:27
Дівчата, любі. Пробачте за мою необізнаність. малюю схему. Але Варшава є СХідна, Західна, центральна. з якого вокзалу краще добиратись до аеропорту? тобто куди краще їхати ?
Відморожена
• 19 мая в 11:32
Я так розумію потяг 019? і електричка після 6 год ранку . це десь о 8 год ?
Відморожена
• 19 мая в 11:35
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Підкажіть маршрут будь ласка
Відморожена
• 19 мая в 11:37
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Як саме. 6.29 прибуває. Далі електричка. Інтервікі? З Кракова до аеропорту теж електричка?
Вмію заміряти найкраще• 19 мая в 11:54
Ответ дляВідморожена
Так, далі інтерсіті. Квитки в Колео або Пкп інтерсіті. Ночуємо в Кракові і далі в а/п
Відморожена
• 19 мая в 12:01
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Дякую
Відморожена
• 19 мая в 12:05
Ответ дляВмію заміряти найкраще
дякую
жижифреймут• 19 мая в 12:41
Ответ дляЄдина Країна
Через Хелм швидше і зручніше, ніж через Перемишль.
Сьогодні якраз була в Перемишлі, пройшла за 30 хвилин. Віконечка всі були відкриті
жижифреймут• 19 мая в 12:43
Ще розгляньте Катовіце, доїхати від Перемишля, можна зняти житло прямо під аеропортом за норм гроші.
Єдина Країна• 19 мая в 12:49
Ответ дляВідморожена
Електричка що на одному пероні після якого потяга
на одному пероні
Тирамісу на терасі• 19 мая в 14:15
Ответ дляВідморожена
Потяг 019 прибуває в 5.45
в 6.59 Ваша електричка з Хелма.
раджу купити квитки зарані - скачайте додаток Колео, там неважко, розберетеся
в 6.59 Ваша електричка з Хелма.
Тирамісу на терасі• 19 мая в 14:17
Ответ дляВідморожена
В Варшаві 2 аеропорти. Ви з якого летіти плануєте?
Вмію заміряти найкраще• 19 мая в 14:19
Ответ дляжижифреймут
Підтримую. Не розумію, що вам ото наліпили хворих голів
Тирамісу на терасі• 19 мая в 14:23
Якщо виліт з Шопена - найбільше електричок йдуть з Заходнєй. Але є і з Центральної, і зі Сходнєй.
Кожні 15-25 хвилин, час в дорозі близько 20 хвилин.
Там же, в Колео, можна взяти квитки.
На котру літак?
Там же, в Колео, можна взяти квитки.
На котру літак?
Відморожена
• 19 мая в 17:31
Ответ дляТирамісу на терасі
Модлін. Це Потрібно Східна, Західна чи Центральна ? я так розумію, що прямого немає потягу в аеропорт
Тирамісу на терасі• 20 мая в 08:55
Ответ дляВідморожена
Центральна
Прямого немає, електричка+автобус
або таксі. замовляти тільки оф.таксі (я убер користуюся), бо часникам заплатите дурні гроші
Прямого немає, електричка+автобус
Яжбоматусяблін• 12 июня в 18:02
Ответ дляТирамісу на терасі
Підкажіть, будь ласка , як часто ходять ці електрички і скільки часу займе дорога до Варшави ?
І чи є якісь електрички чи Інтерсіті які з вокзалу їдуть в аеропорт Шопена ?
Тирамісу на терасі• 13 июня в 09:05
Ответ дляЯжбоматусяблін
Прямі електрички, без пересадок підв’язані під прибуття поїздів з України. Напр. поїзд прибуває в Хелм близько 6 ранку, електричка з Хелму о 6,59.
Від Хелму до Варшави часу близько 3,5 годин (3,15-3,25)
До аеропорту Шопена з вокзалів Варшави електрички кожні 20хв.
Завантажте собі додаток Колео, там все просто і зрозуміло.
Беріть квитки до Варшави з Хелму зарані, бо на місці о 6 ранку вокзал ще закритий, в провідників по ціні вокзалу можна купити тільки на ранішній поїзд (коли вокзал закритий), а протягом дня в провідників здається +20злотих до квитка. Та і взагалі сидячих квитків може не бути, прийдеться вам бігати по вагонах шукати тимчасово вільні, або стояти всю дорогу.