Лялькодзьоб• Изменено 19 мая в 15:51

Кому ще приходив лист-запрошення на "розмову" в податкову за останній місяць?

За останній тиждень вже 3 історії, хочуть поговорити про доходи отримані від продажів в інтернеті. Суми наложок у людей були менше 20 тисяч разом взятих.

Всім, хто хоче написати ’кококо відкривайте ФОП, платіть податки’ - розслабтесь, мені не прийшов, у знайомих бачила.
Я инженер, меряю от 1• 19 мая в 15:51
всрались вы им за 20 тысяч....
автор Лялькодзьоб • 19 мая в 15:52
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
всрались вы им за 20 тысяч....
навіть за 6200 присилають, але це бачила в інтернеті, за достовірність не ручаюсь
Мовчу, але хочу• 19 мая в 15:52
Це Нова Пошта передає дані?
автор Лялькодзьоб • 19 мая в 15:52
Ответ дляМовчу, але хочу
Це Нова Пошта передає дані?
Нова пей. Поки висновок такий, що їх карту точно відкривати не варто
Мовчу, але хочу• 19 мая в 15:52
Ответ дляЛялькодзьоб
Дякую
Освічую темряву• 19 мая в 15:55
Ответ дляМовчу, але хочу
Це Нова Пошта передає дані?
Вроде. При оплате наличкой свыше 10тыс переписывают данные паспорта.
З вишневого садка• 19 мая в 15:55
Ответ дляМовчу, але хочу
Це Нова Пошта передає дані?
Да, они передают.
Вишиванка• 19 мая в 15:56
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
всрались вы им за 20 тысяч....
Вы очень ошибаетесь. Мне когда-то за копейки мозг выносили вместе с подачей и оформлением декларации. Но у меня совершенно другая деятельность была, не торговля.
З вишневого садка• 19 мая в 15:56
Автор, ваши знакомые не фоп, правильно я поняла? Торгуют без регистрации?
Мовчу, але хочу• 19 мая в 15:57
Ответ дляОсвічую темряву
Завжди так було. Але раніше точно не передавали.
автор Лялькодзьоб • 19 мая в 15:57
Ответ дляЗ вишневого садка
так, але ’торгують’ грубо сказано. Продав 4 пари старих кросівок, або старий телефон наложкою - і все, головний податковий ухилянт
Мовчу, але хочу• 19 мая в 15:57
Ответ дляЗ вишневого садка
Да, они передают.
І за нал, чи тільки новапей?
З вишневого садка• 19 мая в 15:58
Ответ дляМовчу, але хочу
І за нал, чи тільки новапей?
Наложки. Всё
Мовчу, але хочу• 19 мая в 15:59
Ответ дляЗ вишневого садка
Наложки. Всё
Мда. Краще буду приймати на р/р фоп, меньше гемору)
Вишиванка• 19 мая в 15:59
Ответ дляЛялькодзьоб
До речі в країнах ЄС такого немає, залежить від країни звісно, але там на продаж вживаних речей фізособами допускаються досить великі річні суми, які не підлягають оподаткуванню.
Звідки це прийшло до нас - то цікаве питання.
Мовчу, але хочу• 19 мая в 16:00
Ответ дляВишиванка
Бо це правильно. За ці товари вже все сплачено в момент їх першої купівлі.
Вишиванка• 19 мая в 16:02
Ответ дляМовчу, але хочу
І це теж абсолютна правда. Сплачено на момент купівлі включно з усіма податками, закладеними в ціні.
Педиатор_я• 19 мая в 16:02
Ответ дляЛялькодзьоб
Маразм крепчает.
Садова гойдалка• 19 мая в 16:04
Ответ дляВишиванка
Бо не можуть ще придумати звідки гроші з людей здерти, тут красти можна міліони і нічого не буде, а можна на карту перекинуть тисячу і вже проблеми.
З вишневого садка• 19 мая в 16:05
Ответ дляМовчу, але хочу
Фопов это не касается вообще
Вишиванка• 19 мая в 16:06
Ответ дляСадова гойдалка
Цікаво, яка межа цьому всьому, до чого вони ведуть.
Садова гойдалка• 19 мая в 16:06
Автор три історії у вас ? Чи ви десь чули і сюди принесли нам розказати?
Мовчу, але хочу• 19 мая в 16:10
Ответ дляЗ вишневого садка
Фопов это не касается вообще
Я працюю лише з фопами з р/р на р/р, тому не маю РРО, але є один клієнт, який хоче наложку, бо йому так зручно. Новапей я оформлювати не буду заради нього одного, а налом не зможу отримати, бо потрібно видати чек.
Миссис Буркул• 19 мая в 16:11
Ответ дляВишиванка
От алчной жадности
ТЦК которые людей ловят - это созданная организация не для мобилизации
Чаклунка-ведунка• 19 мая в 16:42
Ответ дляОсвічую темряву
дякую аж підскакую• 19 мая в 17:34
Ответ дляВишиванка
Нет ее
Размер фантазий напрямую зависит от дыры в бюджете
Туся муся• 19 мая в 18:30
если б/у то ничего вам не будет.сходите и защитите себя.
Вишиванка• 19 мая в 21:36
Ответ длядякую аж підскакую
Нет ее
Дело даже не в бюджете, я так считаю. Дело в том, чтобы подавлящую массу людей сделать нищими, запуганными и полностью зависимыми от государственной системы. Новый дивный мир, хоть убейте.
дякую аж підскакую• 20 мая в 00:00
Ответ дляВишиванка
Это ваше мнение
Мое я уже озвучила 😉

В идею запугивания я не особо верю. То, что бедные станут еще беднее это факт, богатые найдут варианты, средний класс или немного просядет, или выедет

Ну а контроль над бедными много профита не даст в перспективе
Вишиванка• 20 мая в 01:49
Ответ длядякую аж підскакую
Это ваше мнение
Мое я уже озвучила 😉

Ну все так и есть - вымести средний класс, он для них самое опасное, сделать нищими основную массу граждан. Насчет перспективы, то можно спорить, но каждый и правда имеет право на собственное мнение.