Прийшов лист фізособі з´явитися в податкову з приводу систематичної незаконної фінансової діяльності на OLX та Шафа.UA.
Зробила витяг з реєстру, і по факту лише два платежі на місяць по 100 гривень, і все… Через 200 гривень – системна діяльність? Отримала вона штраф в 1560 грн! Невже Kidstaff теж увійде до списку таких платформ?
AnyaSkazka• 28 мая в 14:11
Ответ дляНаташа_32
ДПР України.
І що в тому реєстрі? Я без стьобу, просто цікавлюсь, в якому реєстрі відображені ті 200 грн. Реєстри-це реєстраційні дані. Якщо вона фіз.особа з олх-де вона побачила ті 200 грн
Natal_ka91• 28 мая в 14:13
Мда... в нас можна безкарно мільярди красти, а от за речі на олх штраф. Потужне покращення.
Бессмертный пони• 28 мая в 14:15
Ответ дляНаташа_32
ДПР України.
Реєстр ДПР України (Державний реєстр речових прав на нерухоме майно) - це електронна база даних, що містить інформацію про зареєстровані права власності на нерухоме майно, а також обтяження на нього. Він дозволяє перевірити власника земельної ділянки, квартири, будинку тощо, а також перевірити, чи є на нерухоме майно будь-які обтяження (наприклад, іпотека).
Ответ дляNatal_ka91
Так. Є вже офіційне повідомлння від податкової. Навіть за перезаз на картку в 100 грн! Немає ФОП - штаф від 75 на перший раз, до 25 000 грн на третій раз. А там й до 75 000 або 3 роки позбавлення волі з конфіскацією майна. Пахне совком.
Ответ дляБессмертный пони
Та ні. ДПР - Державний податковий реєстр ФОП.
AnyaSkazka• 28 мая в 14:17
Ответ дляНаташа_32
Що фізособа збиралася побачити в реєстрі ФОП, якщо вона не є ФОП? Як вона в тих реєстрах знайшла свої 200 грн?
Бессмертный пони• 28 мая в 14:17
Ответ дляНаташа_32
Это ЕДР , а не ДПР . И там никакие платежи не отображаются .
Бессмертный пони• 28 мая в 14:18
Ответ дляAnyaSkazka
Это из серии ’Чула дзвін...’
Бессмертный пони• 28 мая в 14:19
Ответ дляНаташа_32
Через індкод. Там всі громадяни України є.
В ЕДР ? Или где ? Дайте ссылку на этот чудный реестр .
Бессмертный пони• 28 мая в 14:19
Ответ дляНаташа_32
Ну-ну... Спробуйте... Побачите й почуєте.
Что попробовать ?
Ответ дляБессмертный пони
ДРРП - якщо мова йде про речові права на нерух.майно
Бессмертный пони• 28 мая в 14:26
Ответ дляLv1107
Робіть в кабінеті електронному запит, і вам прийде Довідка зі всіма виплаченими доходами вам за рік.
Не подсказывайте . Ждем от автора ссылку на загадочный реестр .
Бессмертный пони• 28 мая в 14:27
Ответ дляНаташа_32
На мій реєстр?! Ще чого! Заходбте по своєму індкоду платника податків й диіться!
Куда заходить ? Дайте ссылку на реестр , мы с удовольствием зайдем .
Пы. Сы. Откуда у вас личный ваш реестр ?
AnyaSkazka• 28 мая в 14:28
Ответ дляLv1107
Це довідка про доходи, які людина самостійно добровільно задекларувала за попередній рік. Плюс зп, пенсії, те, що проходить через звітність ДП.