Шпондєр• 19 мая 2025

SPF нежирний. Дівчата, це любов!

Який ваш улюблений? А я поділюся своєю знахідкою.
Знаю, що багато хто не любить корейську косметику, але цей спф - моя справжня знахідка. Легесенький і в той же час зволожує, не забиває пори. Поки що мій ідеал у теплу погоду і спеку. Не люблю останнім часом, коли засмагає обличчя.
вре_Динка• 19 мая 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
А чтоб 2в1, для жирной кожи. Посоветуйте кто то
В гарному кремі не може бути багато спф, в гарному спф буде недостатньо догляду
А жирна шкіра потребує гарного зволоження і певних активів
Електрохарчування• 19 мая 2025
а я вже 4 роки на 2 таких кремах. Враховуючи,що я люблю тільки проф,але це любов. Хоч і недороге,але капець яке дієве. Один без тону,другий вв. Легесенький і жодної плямки за 4 роки.нічого не забиває.

https://www.watsons.ua/ru/koreyskaya-kosmetika/kor...

https://makeup.com.ua/ua/product/759450/?gad_sourc...
Пасти Ла• 19 мая 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
А какой для жирной кожи подходи, кто выше свои показал. Это под крем для лица или вместо крема?
Мені підходить жан маріне і пудру з собою ношу. Дуже важливо змивати спочатку хоча б міцелярною водою, а вже потім своїм засобом.
автор Шпондєр • 19 мая 2025
Ответ длявре_Динка
Наприклад, сироватку для обличчя, яка швидко поглинається, але добре зволожує. Потім спф.
Тарабарщина• 19 мая 2025
Ответ дляШпондєр
У мене теж такий є, він підійшов на сонячні дні взимку
О, тоді треба ваш спробувати. Я теж той можу максимум взимку виклристати і то припудрювала
Тарабарщина• 19 мая 2025
Ответ дляШпондєр
Оце і я так. Не впевнена, що сироватки мої зволожують, але влітку точно нічого більше моя шкіра не витримає. І так нічого поглинатись не хоче 😢
Тому азіатські спф топ. Стільки грошей вже викинула на європейські і американські марки, ну не для жирної вони шкіри ніяк
Маурита• 19 мая 2025
У мене ось такий, дуже простий, але мені підійшов
Мішечок щастя• 19 мая 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Этот нормальный, но новая версия не очень.
Ещё от Dr ceuracle неплохой
Мішечок щастя• 19 мая 2025
Ответ дляТарабарщина
У американских брендов вообще какая-то беда с спф, до сих пор много где октокрилен используют
Звоночек• 19 мая 2025
Ответ длявре_Динка
Спф наноситься поверх крему для обличчя
А тональний потім?
Тарабарщина• 19 мая 2025
Ответ дляМішечок щастя
Я даже gigi брала за дурные деньги, начитавшись восторженных отзывов, - не жирный, зато скатывается ужасно. Parasola за 600грн в разы лучше.
Не знаю, что там с составом и насколько хорошо защищает, но по консистенции и тому как ложится это мой топ
Я такая - жду трамвая• 19 мая 2025
Ответ дляПасти Ла
Де ви Жан маріні купуєте?
Мішечок щастя• 19 мая 2025
Ответ дляТарабарщина
Скорее все физ фильтры были,
Вам телефонограмма• 19 мая 2025
А мне этот корейский вообще не понравился. Не, по текстуре ок, не жирный. Но он вообще не защищает от загара! Прошлым летом за две недели с ним загорела как цыган((( Валяется, не пользуюсь...
Анютины ласки• 19 мая 2025
Ответ длявре_Динка
Спф наноситься поверх крему для обличчя
Є різні
Добродійка• 19 мая 2025
Ответ дляПампушечка
Ось цей ось мій улюблений вже декілька років. Він взагалі не вибілює, дуже легко лягає, не відчувається на шкірі. Колись косметолог порадила, з тих пір у нас любов з ним. Єдиний мінус-не самий бюджетний, а враховуючи що це спф, розхід великий.
Плюсую
Вы почем брали в последний раз?
А я с Рио-де-Житомира!• 19 мая 2025
Нічого собі, вартість...
Пасти Ла• 19 мая 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Де ви Жан маріні купуєте?
У косметолога брала раніше. Цього року просто в якомусь інтернет магазині.
Залатавая• 19 мая 2025
Ответ дляМішечок щастя
Тому що нові фільтри FDA не допустила до використання, навіть корейські бренди зробили для американського ринку версії із старими фільтрами
Мішечок щастя• 19 мая 2025
Ответ дляЗалатавая
На том же айхерб спокойно можно заказать с новыми фильтрами.
Но в любом случае это делает производителей США, худшим выбором для выбора санскрина
Залатавая• 19 мая 2025
Ответ дляМішечок щастя
Beauty of Joseon на айхерб змінили формулу і загалом вибір менше став
Мішечок щастя• 19 мая 2025
Ответ дляЗалатавая
И что? До этого его несколько раз с тиносорбом спокойно продавали.
Думаю из-за удешевления производства сменили формулу
Мішечок щастя• 19 мая 2025
Ответ дляЗалатавая
А автор там довольно давно меньше стал, и не только сан скринов, и многих позиций в наличии по пол года нет
Пампушечка• 19 мая 2025
Ответ дляДобродійка
Плюсую
Вы почем брали в последний раз?
Та щось наче за 1350 якщо не помиляюсь
Теща дочки• 22 мая 2025
я вже давно обираю для себе спф від Medik8 називається ADVANCED DAY ULTIMATE PROTECT. Тут захист на рівні 50+ і PA++++