Шпондєр• 19 мая в 16:23

SPF нежирний. Дівчата, це любов!

Який ваш улюблений? А я поділюся своєю знахідкою.
Знаю, що багато хто не любить корейську косметику, але цей спф - моя справжня знахідка. Легесенький і в той же час зволожує, не забиває пори. Поки що мій ідеал у теплу погоду і спеку. Не люблю останнім часом, коли засмагає обличчя.
вре_Динка• 19 мая в 16:50
Ответ дляРожки-да-ножки
А чтоб 2в1, для жирной кожи. Посоветуйте кто то
В гарному кремі не може бути багато спф, в гарному спф буде недостатньо догляду
А жирна шкіра потребує гарного зволоження і певних активів
Електрохарчування• 19 мая в 16:52
а я вже 4 роки на 2 таких кремах. Враховуючи,що я люблю тільки проф,але це любов. Хоч і недороге,але капець яке дієве. Один без тону,другий вв. Легесенький і жодної плямки за 4 роки.нічого не забиває.

https://www.watsons.ua/ru/koreyskaya-kosmetika/kor...

https://makeup.com.ua/ua/product/759450/?gad_sourc...
Пасти Ла• 19 мая в 16:53
Ответ дляРожки-да-ножки
А какой для жирной кожи подходи, кто выше свои показал. Это под крем для лица или вместо крема?
Мені підходить жан маріне і пудру з собою ношу. Дуже важливо змивати спочатку хоча б міцелярною водою, а вже потім своїм засобом.
автор Шпондєр • 19 мая в 16:56
Ответ длявре_Динка
Наприклад, сироватку для обличчя, яка швидко поглинається, але добре зволожує. Потім спф.
Тарабарщина• 19 мая в 16:56
Ответ дляШпондєр
У мене теж такий є, він підійшов на сонячні дні взимку
О, тоді треба ваш спробувати. Я теж той можу максимум взимку виклристати і то припудрювала
Тарабарщина• 19 мая в 17:01
Ответ дляШпондєр
Оце і я так. Не впевнена, що сироватки мої зволожують, але влітку точно нічого більше моя шкіра не витримає. І так нічого поглинатись не хоче 😢
Тому азіатські спф топ. Стільки грошей вже викинула на європейські і американські марки, ну не для жирної вони шкіри ніяк
Маурита• 19 мая в 17:01
У мене ось такий, дуже простий, але мені підійшов
Мішечок щастя• 19 мая в 17:03
Ответ дляРожки-да-ножки
Этот нормальный, но новая версия не очень.
Ещё от Dr ceuracle неплохой
Мішечок щастя• 19 мая в 17:05
Ответ дляТарабарщина
У американских брендов вообще какая-то беда с спф, до сих пор много где октокрилен используют
Звоночек• 19 мая в 17:06
Ответ длявре_Динка
Спф наноситься поверх крему для обличчя
А тональний потім?
Тарабарщина• 19 мая в 17:09
Ответ дляМішечок щастя
Я даже gigi брала за дурные деньги, начитавшись восторженных отзывов, - не жирный, зато скатывается ужасно. Parasola за 600грн в разы лучше.
Не знаю, что там с составом и насколько хорошо защищает, но по консистенции и тому как ложится это мой топ
Я такая - жду трамвая• 19 мая в 17:13
Ответ дляПасти Ла
Де ви Жан маріні купуєте?
Мішечок щастя• 19 мая в 17:14
Ответ дляТарабарщина
Скорее все физ фильтры были,
Вам телефонограмма• 19 мая в 17:29
А мне этот корейский вообще не понравился. Не, по текстуре ок, не жирный. Но он вообще не защищает от загара! Прошлым летом за две недели с ним загорела как цыган((( Валяется, не пользуюсь...
Анютины ласки• 19 мая в 17:31
Ответ длявре_Динка
Спф наноситься поверх крему для обличчя
Є різні
Добродійка• 19 мая в 17:34
Ответ дляПампушечка
Ось цей ось мій улюблений вже декілька років. Він взагалі не вибілює, дуже легко лягає, не відчувається на шкірі. Колись косметолог порадила, з тих пір у нас любов з ним. Єдиний мінус-не самий бюджетний, а враховуючи що це спф, розхід великий.
Плюсую
Вы почем брали в последний раз?
А я с Рио-де-Житомира!• 19 мая в 17:37
Нічого собі, вартість...
Пасти Ла• 19 мая в 18:09
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Де ви Жан маріні купуєте?
У косметолога брала раніше. Цього року просто в якомусь інтернет магазині.
Залатавая• 19 мая в 18:24
Ответ дляМішечок щастя
Тому що нові фільтри FDA не допустила до використання, навіть корейські бренди зробили для американського ринку версії із старими фільтрами
Мішечок щастя• 19 мая в 19:10
Ответ дляЗалатавая
На том же айхерб спокойно можно заказать с новыми фильтрами.
Но в любом случае это делает производителей США, худшим выбором для выбора санскрина
Залатавая• 19 мая в 19:13
Ответ дляМішечок щастя
Beauty of Joseon на айхерб змінили формулу і загалом вибір менше став
Мішечок щастя• 19 мая в 19:16
Ответ дляЗалатавая
И что? До этого его несколько раз с тиносорбом спокойно продавали.
Думаю из-за удешевления производства сменили формулу
Мішечок щастя• 19 мая в 19:19
Ответ дляЗалатавая
А автор там довольно давно меньше стал, и не только сан скринов, и многих позиций в наличии по пол года нет
Пампушечка• 19 мая в 19:30
Ответ дляДобродійка
Плюсую
Вы почем брали в последний раз?
Та щось наче за 1350 якщо не помиляюсь
Теща дочки• 22 мая в 14:03
я вже давно обираю для себе спф від Medik8 називається ADVANCED DAY ULTIMATE PROTECT. Тут захист на рівні 50+ і PA++++