Танцепесенная• 06 мая в 13:24
Якого числа ви передаєте показники і платите комунальні?
У мене ніколи не співпадають з їхними розрахунками...
Сегодня сержусь• 06 мая в 13:26
Последние 2 дня месяца показания
Оплата - как когда; могу сразу за два месяца заплатить, могу и 20-го числа
А что у вас не совпадает?
ЭкстрасенсиХаЯ• 06 мая в 13:26
По-різному. Газ і електрику передаю 1-2 числа, воду 18-19. Сплачую до 20 числа за минулий місяць.
Давно без алко• 06 мая в 13:27
Мабуть від міста ще залежить. Комуналку сплачую стабільно 20 числа, показники води передаю з 20го по 25те, показники світла та газу 1го числа
Светка-пипетка• 06 мая в 13:27
Різні контори в різний час приймають.
Не співпадає лише світло, бо вони за кожну годину нараховують :)
Дуболом• 06 мая в 13:28
Ответ дляБоВжеВільна
Останній день місяця передаю
А плачу раз в рік в кінці року
Ого, там же сумма набегает приличная, в чем смысл?
Голена блондинка• 06 мая в 13:29
Новостройка, снимаю свет и воду сами, платежка приходит на почту, иногда сверяю - верно. Отопление передаю до конца месяца сама на кте, а то считают непойми какие суммы мне
Дуболом• 06 мая в 13:30
Ответ дляНагайна
1го. А воду 9го. Киев
1го все в другом городе.
А почему воду Киев 9-го, если напоминалка от Киев водоканал приходит в конце месяца?
Нічний дожор• 06 мая в 13:31
Показники - останні дні місяця. Комуналку плачу 18-20 числа наступного місяця.
Советчица Года• 06 мая в 13:32
Взагалі не передаю.В 20- х числа заходжу а Приват 25 і по лічильниках( електрика, газ, вода) сплачую.

БоВжеВільна• 06 мая в 13:34
Ответ дляДуболом
Інфляція. Гривня завжди обізцінюється за рік, якщо перевести у долари ці суми. А в мене будинок, квартира і комерційна нерухомість
Нема змісту сплачувати кожен місяць
Краще максимально можливо довго розтягнути, а гроші витратити дійсно в те, що потрібно на зараз
Нема змісту сплачувати кожен місяць

Моя улюблена страшко• 06 мая в 13:36
Ответ дляДавно без алко
О, я точно так-же)
Домашка• 06 мая в 13:37
Ответ дляБоВжеВільна
Нема змісту сплачувати кожен місяць
А в конце года вам 150 тыс не нужны совсем, да?

Последний вагон• 06 мая в 13:39
Ответ дляБоВжеВільна
Нема змісту сплачувати кожен місяць
ну копеечная вода-может быть, а электрику оочень быстро обрезают.... газ сейчас тоже...
БоВжеВільна• 06 мая в 13:47
Ответ дляДомашка
150 тис в мене є завжди на рахунках і значно більше ( на протязі року )
Але, на початку умовного року це буде припустимо 4000 у.о, а в кінці вже на 500 -700 менше.

Швабристка• 06 мая в 13:47
У мене все співпадає, показники 1-3, оплата після 20. А щзо може не співпадати? Записали показники - з’явилося нарахування в кабінеті, його і сплачую.

БоВжеВільна• 06 мая в 13:49
Ответ дляПоследний вагон
Мені нічого не обрізають і навіть не попереджали про таке. Це фізично неможливо в багатоповерхівці
А щодо будинку- не було навіть попереджень

Домашка• 06 мая в 13:52
Ответ дляБоВжеВільна
Вы совсем за курсом не следите, да?
На 01.01.2023 доллара стоил 41 грн.
На 01.01.2024 - 38 грн.
На 01.01.2023 доллара стоил 41 грн.
На 01.01.2024 - 38 грн.
Швабристка• 06 мая в 13:52
Ответ дляБоВжеВільна
Нема змісту сплачувати кожен місяць
а комерційна нерухомість хіба е/е не наперед платять? Її ж відразу відключають за борг.