Покращена• 19 мая в 20:35
Як на дефіциті калорій не бути голодною?
Ну, власне, питання в темі. Намагаюся трохи схуднути. Але півдня я тупо дуже голодна. Рахую калорії, поставила ліміт 1500 кк. Для ефективного схуднення мені взагалі-то потрібно 1200, але це явно ту мач для мене, я буду 100% зриватися. А з 1500 ще тримаюся.
Це тільки в мене така біда? З голодом? Чи це треба прийняти і змиритися, що раз надумала худнути, потрібно прийняти почуття голоду більшу частину часу?
Оле Лукойе• 19 мая в 20:40
Как съесть нужное количество калорий? ((
Аж тошнит от еды уже, а ещё 300 в остатке
Мона Лиза• 19 мая в 20:40
Ешьте больше зелени, зеленых овощей, мало калорий, но большой объем. Йогурт, кефир с отрубями тоже создают сытость. Постепенно привыкните есть меньше, ведь вам не только похудеть нужно, но и потом не растолстеть обратно.
Мстящий за Зайца• 19 мая в 20:41
На 1200 калорій я зірвала шлунок, набрала назад скинуту вагу. Другий раз починала з 1800 і худла з тим же темпом. Які у вас вага, зріст? Якщо дефіцит калорій не жорсткий, то голод приходить через місяці. Додайте собі калораж і знижуйте його, коли вага перестане знижуватися.
Грамотний хвіст• 19 мая в 20:41
Ответ дляОле Лукойе
Я тортиком добираю или мороженным
Оле Лукойе• 19 мая в 20:42
Ответ дляГрамотний хвіст
Я тортиком добираю или мороженным
У меня даже в доме нет такого)
Грамотний хвіст• 19 мая в 20:43
Ответ дляОле Лукойе
У меня даже в доме нет такого)
У меня стало быть, как трц под домом открыли
Лорка-хлорка• 19 мая в 20:44
зробити собі адекватний дефіцит, результат буде довше але не будете голодною, кардіо додайте
Покращена
• 19 мая в 20:45
Ответ дляМстящий за Зайца
Зріст 158, вага зараз 64 😢 в програмі підрахувала, що 1500 мені підійде для плавного зниження ваги
Ну хоча б точно слідкую, що я їм, ніякого солодкого точно не дозволяю. Дуже рідко коли 1 цукерочка, чайна ложка джему до чаю чи до сніданку
Оле Лукойе• 19 мая в 20:45
Ответ дляЛорка-хлорка
Так может просто меню составить нормально?)
Сладкий лимончик• 19 мая в 20:45
Ответ дляМона Лиза
Ну и потом неужели столько еды вам мало? Мне столько и не съесть.
Це дуже мало їжі
Лорка-хлорка• 19 мая в 20:45
Ответ дляОле Лукойе
і це теж, бо автор не написала, що вона їсть
Покращена
• 19 мая в 20:45
Ответ дляОле Лукойе
Скільки ж ви маєте наїдати, що 300 калорій не вистачає? Який цільовий калораж?
Мона Лиза• 19 мая в 20:47
Ответ дляСладкий лимончик
Це дуже мало їжі
Вы обалдели? Там дофига еды, только жуй весь день. Я ем меньше.
Покращена
• 19 мая в 20:48
Ответ дляМона Лиза
Якщо ви поза їдою переважно лежите в ліжку, мабуть, вистачить.
Покращена
• 19 мая в 20:51
Питання в темі максимально просте. Хто на скільки калорій їсть і чи голодні ви при цьому
Прошу по суті
Мстящий за Зайца• 19 мая в 20:51
Ответ дляПокращена
64 - це верхня межа норми для вас, важкувато буде. Думайте про те, що ви худнете саме тоді, коли голодні, а утримувати буде легше. Я особисто вживаю цукрозамінники і п´ю багато гарячих чаїв, трохи забиває апетит.
Мстящий за Зайца• 19 мая в 20:52
Ответ дляПокращена
Прошу по суті
1400, голодна. 1800-2000 - вже достатньо. Ті, хто пише, що 1500 не з´їсти, так багато це, просто клоуни якісь, їй богу.
Покращена
• 19 мая в 20:53
Ответ дляМона Лиза
Так, до речі, помітила, що сніданок з зелені, трохи білка (як яйце, сир фета чи моцарелла), маленька скиба хліба надовго дають ситість
Мабуть, треба більше білкової їжі планувати (як от - тушене або запечене м´ясо + салат)
Мона Лиза• 19 мая в 20:53
Ответ дляПокращена
Ну я не грузчик, да. И не шахтер. Работа сидячая. Ну и дома вторая смена, а потом вокруг дома третья))
Покращена
• 19 мая в 20:54
Ответ дляМстящий за Зайца
Так, чаї я теж вживаю
Особливо зелений або трав´яний, дійсно тамує апетит
Оле Лукойе• 19 мая в 20:54
Ответ дляПокращена
Техноложка• 19 мая в 20:57
Ответ дляПокращена
Прошу по суті
Я много лет питаюсь примерно на 1500-1600 кал, вот выше фото, похоже на мои тарелки. Ну и пару раз в месяц ем более калорийно, шашлык или кусок торта. Мне абсолютно нормально и я не голодная. Рост 172, вес 54-55.
ША! я прийшла!• 19 мая в 20:58
Ответ дляПокращена
Ну ось дивіться. Я худла при зрості 156 та вазі 54 на 1650 калорій. Білків було біля 100, жирів 60 і все інше на вуглеводи. Спорту не було, робота сидяча. Схудла до 50 кг. Так, не швидко, але голодною не ходила, їла солодке.
Мона Лиза• 19 мая в 20:59
Ответ дляТехноложка
Да, и я также питаюсь, хватает вполне. Рост 166, вес 50.
сЛАдКОежКА• 19 мая в 21:00
Мені потрібно постійно чимсь займатися. Тоді ніколи їсти. Тільки сіла - вже щось жую
Olivka-Misha• 19 мая в 21:01
Я зараз на дефіциті, хочу скинути 3-4 кг, в основному їм м´ясо, варені яйца, омлет, морська капуста, йогурт, кефір, яблука, банани і тд. Морська капуста заповнює шлунок та пригнічує голод, ти менше їси і не такий голодний. Плюс варені яйця та м´ясо теж саме, добре прибирають голод і не сильно калорійні.
Мона Лиза• 19 мая в 21:03
Ответ длясЛАдКОежКА
Ну жуйте редиску или огурец.
А_мій_самий_самий• 19 мая в 21:52
элементарно - я не добираю даже до 1200, хватает с головой. Ем абсолютно всё, включая простые угли, главное записывать количество.
Веду дневник на сайте для худеющих. Образ жизни пассивный, домосед, только зумба 2-3 раза в неделю по 30 минут и ходьба иногда по 1,-1,5 часа когда по делам иду.
когда работала то вообще на 1000 сидела когда-то давно - отлично худелось
А_мій_самий_самий• 19 мая в 21:53
Ответ длясЛАдКОежКА
аналогично.