Бешене сарі• 20 мая в 08:52

Приїхала додому. Щось я в шоці з цін.

Наступного разу, точно краще їхати на авто і забити багажник з Польщі
Бо щось я порахувала перевізником буде простіше. А з такими цінами, то треба заробляти на ту поїздку більше, ніж на курорт
То гості хочуть зайти, то родичі
Всіх накорми і пригости. То триндець
Чи раніше менше їли 🫣
Патриоточка• 20 мая в 11:22
Ответ дляЗараз все скажу
А вы ж понимаете, что это большинство людей в Украине?
Реальность с розовыми понями как раз у меньшинства.
И сколько бы у вас не было денег, не будь людей обычных профессий - вам бы очень тяжело жилось. Представьте себе никто не производит товары, никто их не развозит по магазинам и никто не обслуживает вас на кассе. И в отеле никто не обслуживает. И даже мусор ваш никто не вывозит. Как в такой реальности, помогли деньги? Поэтому имейте немного совести, уважайте стандартный труд обычных людей в том числе.
Я очень уважаю Ваш труд. Мне потому и благодарны, что я смогла создать рабочие места.
SometimesDiena• 20 мая в 11:23
Ответ дляСоседушка
У Польщі мінімалка на грн -38К.
І ви приїхавши раз за півроку не можете дозволити норм продукти в Україні?
У Польщі є як і тут якісні й хімозні. Ну не треба говорити, що якісні там дешево
Польские продукты самые отстойные и химозные в Европе, поэтому самые дешёвые. Украинские ещё хуже, так как там есть добавки, которые запрещены в ЕС или признаны техническими. Но здесь совсем иная реальность. О чём говорить, если тут Рошен прославляют который на адской химозе всю продукцию делает
Бриджит_Фрикандо• 20 мая в 11:23
Ответ дляСтигла полуниця
В селі на базарі скупляєтесь, у Херсонській області?
А что в Херсонской области рынки исчезли?
автор Бешене сарі • 20 мая в 11:29
Ответ дляСанта Барбара
ви не можете повірити, що за кордоном мало заробляєте?
Я нормально заробляю, чоловік - добре
Для українських цін вже мало, так
Санта Барбара• 20 мая в 11:31
Ответ дляБешене сарі
Я нормально заробляю, чоловік - добре
Для українських цін вже мало, так
а де ви живете,що немає грошей приїхати?
Бриджит_Фрикандо• 20 мая в 11:33
Ответ дляБез QR коду
Ціни в АТБ. Це найдешевші яблука. На 105 гривень якраз і вийде пів пакета яблук.
На 105 грн выйдет больше 2 кг, но я такие не люблю
автор Бешене сарі • 20 мая в 11:44
Ответ дляСанта Барбара
В мене є гроші приїхати
Ананомчикус• 20 мая в 11:52
Ответ дляПочтальЁнша
Для нас, нікуди не виїжджавших, ціни теж шок. Мені цікаво, коли ж диванні вояки навоюються? Тут два варіанти, або вони заробляють на війні і їм то все недорого, або то боти звичайні.
Бо була на гробках і люли які рік назад були войовничі, зараз вже думають, скільки ж комуналка в диниирах.
В динири хочуть переїхати? На дві пенсії?
Залізна тьотя• 20 мая в 11:52
Я уже на бананы и не смотрю. Беру пару яблок ребенку. Но и они уже 60+. Я в шоке. Вчера так захотелось конфет, ни одной дома нет, вспомнила рецепт из детства. Зажарила сахар с водой на сковороде, залила в силиконовую форму, получились леденцы. Ем и думаю, во дожилась..
Ананомчикус• 20 мая в 11:57
Ответ дляЗалізна тьотя
Тож цукор є, чого ви ниєте?) У кожному магазині щодня нові знижки на солодощі, торт Наполеон карамельний брала за 140 грн/кг, не треба ні продуктів купувати, ні час витрачати)
Вельми шановна• 20 мая в 11:58
Ответ дляДавно без алко
ні терпилами треба бути і в сраку цілувати владу за це шикарне життя
А нащо ви цілуєте?(
Мира всем• 20 мая в 12:00
Ответ дляУмничка-помощничка
в них діти вчаться в кращих внз,вони по мінімум раз на рік їздять до Іспанії. В нас багато до Іспанії їздять? максимум на Турцію і Єгипет назбирають. Вони не бідні.Вони просто не викидають гроші на лахи ,на нарощені вії і т.д.Хоча мають на це змогу. А не економлять. Я спитала одну жінку- чому вони не роблять цього всього? В них таке здивування- навіщо?До речі, у всіх прості телефони. Айфона бачила лиш в одного. РОзумієте?В нас гола,боса, зато з манікюром,з гембами, з віями,з телефоном в кредит. А в них гроші на рахунках,відпочинок і нема цієї муті. Люди просто правильно розставляють пріоритети.
С вами не о чем говорить, вы раскрыли восторженно рот на чужие достатки, живя при этом на чужой поддержке. В Британии полностью на своем обеспечении вы бы не протянули.
У нас хорошие ремонты, только потому что это доступнее и дешевле, а не потому что мы бездумно тратим, а они нет. Если где-то что-то иначе, это не значит что лучше.
ПочтальЁнша• 20 мая в 12:01
Ответ дляАнаномчикус
Безпоняття, але аналіз проводять.
Мию чакри щоденно• 20 мая в 12:03
Ответ дляЗалізна тьотя
Ким ви працюєте?
Катрінн• 20 мая в 12:04
Ответ дляЛастоноша
Ви їдете в мою країну і обливаєте її гівном. Чуєте? Не в вашу, а в
МОЮ!!! Ще й сюди припхалась нагнітати. Ми тут живемо і все самі бачимо
ви дійсно вважаєте,що автор каже неправду або вигадує?Ціни космос просто
ПочтальЁнша• 20 мая в 12:06
Ответ дляТелячі ніжноСті
Як ви бачите закінчення війни? Так щоб ви були задоволені.
Так щоб я була задоволена? Щоб в 2022 вона не починалась.
Зараз я буду задоволена, якщо відкриють кордони, відмінять примусову мобілізацію і припинять масові обстріли.
Стрекозей• 20 мая в 12:14
Ответ дляПатриоточка
Реально… прям второй день одно и то же … цены им наши поперёк горла стали(((
По любому зрада. У нас же такая чудесная страна, и цены низкие, и зарплаты достойные, и президент душка, и мужиков палками на войну не гонят
Стрекозей• 20 мая в 12:18
Ответ дляАнаномчикус
Представляю из какого говна сделан тот торт
Ластоноша• 20 мая в 12:23
Ответ дляКатрінн
Я вважаю, що автор - провокатор, або просто тріль на методичці
Мию чакри щоденно• 20 мая в 12:23
Ответ дляСтрекозей
Якщо автор посту про цукор немає грошей, то їй підійде
Квітка папороті• 20 мая в 12:26
Ответ дляСтрекозей
Мука, сахар, пальмовое масло, ароматизаторы
Квітка папороті• 20 мая в 12:27
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Посему вы решили, что в Киеве как у Бога за пазухой? Киевлянам деньги просто так раздают?
Советчицам -да
Квітка папороті• 20 мая в 12:30
Ответ дляСоседушка
З Заходу України!
Заходу!
Я вот во Львове была, там говорят именно Западная Украина! Они себя прекрасно от нас отделяют, а мы все липнем, типа: мы такие же, едина країна.
Дуняша• 20 мая в 12:34
Так реально домой сьездить= по цене , как в отпуск. Проще и дешевле Родителей к себе вытянуть и на море сьездить
Дуняша• 20 мая в 12:36
Ответ дляSometimesDiena
Одна наша крупная мясная компания пыталась выйти на рынок ЕС- не прошли никакие сертификаты, зато в Украине в сады и школы на ура поставляют 😒
Лапка• 20 мая в 12:36
В мене така сама реакція була як у Автора у вересні 2022, коли повернулися з Німеччини в Київ, додому. Зараз вже не так помітно, бо ціни постійно пруть вверх. А коли повертаєшся з ’дорогої’ західної Європи в Україну ціни шок, це правда. Сенс щеймити Автора? Ми українці в цій темі всі як є, замість топити за кращі соціальні стандарти і правильні питання піднімати ’наверх’, топимо один одного в лайні.
Телячі ніжноСті• 20 мая в 12:37
Ответ дляПочтальЁнша
Навіть якщо це вже буде Росія а не Україна? Ну бо ж ви розумієте, що інакше це неможливо. А про минуле говорити не варто, на то воно і минуле.
Ласковая_львица• 20 мая в 12:39
Ответ дляКвітка папороті
Ви самі прекрасно справляєтесь в відділенні західної частини від решти. Якось не помітила щоб липнули, навпаки, всіма можливими способами показуєте що західна частина гірша ніж решта України.
Мию чакри щоденно• 20 мая в 12:40
Ответ дляКвітка папороті
Географічна енциклопедія України (1990) означила Західну Україну як історико-географічну назву земель України (на той час — УРСР), що становлять територію теперішніх п´яти областей — Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Волинської та Рівненської.
ПочтальЁнша• 20 мая в 12:45
Ответ дляТелячі ніжноСті
Я хочу волі, я хочу спати спокійно, а дьоргатись і таскать дітей вночі, я хочу дити зі світло, а не по графікам як минулого літа, решта - мені сьогодні вже байдуже. Зоча так було не завжди. Коротше, я навоювалась і осознала свою помилку.