Бешене сарі• 20 мая в 08:52
Приїхала додому. Щось я в шоці з цін.
Наступного разу, точно краще їхати на авто і забити багажник з Польщі
Бо щось я порахувала перевізником буде простіше. А з такими цінами, то треба заробляти на ту поїздку більше, ніж на курорт
То гості хочуть зайти, то родичі
Всіх накорми і пригости. То триндець
Чи раніше менше їли 🫣
То гості хочуть зайти, то родичі
Всіх накорми і пригости. То триндець
Чи раніше менше їли 🫣
Ласковая_львица• 20 мая в 12:53
Ответ дляМию чакри щоденно
Географічна енциклопедія України (1990) означила Західну Україну як історико-географічну назву земель України (на той час — УРСР), що становлять територію теперішніх п´яти областей — Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Волинської та Рівненської.
Ну що ж ви таке пишете. Які 5 областей. Всі знають що на заході живуть западєнци, а обласний центр в них у Львові. Ну нічого не знаєте.
Позаземний розум• 20 мая в 12:55
Ответ дляПатриоточка
Так а что с ценами не так? Цены как цены.
Ціни непідйомні при середніх і мінімальних зарплатах. Так вам зрозуміло в чому проблема цін?
Мию чакри щоденно• 20 мая в 13:01
Ответ дляПозаземний розум
В моєму селищі населення 6000 - 7000 чоловік, 18 продуктових магазинів , 5 з яких великі і два супермаркети ( левмарк і рукавичка)
Два окремих м´ясних магазини і жоден за час війни не закрився.
Навпаки відкрили ще два.
Ще великий Вацак, Солодощі ( цукерки)
Черги всюди. Все населення місцеве, впо кілька сімей
Навпаки відкрили ще два.
Ще великий Вацак, Солодощі ( цукерки)
Хочу наколоти губи• 20 мая в 13:04
Ответ дляКумедний ґудзик
Все цены шок,а вы не замечаете
Ні,не помічаю.
Перекус беру завжди• 20 мая в 13:07
Я така ,що приїжджала б тихенько по можливості)).
З цим зав’язуйте - То гості хочуть зайти, то родичі
Всіх накорми і пригости . Хлібосольність - дуже дорого.
Соседушка• 20 мая в 13:10
Ответ дляБешене сарі
Удалено администрацией...
Головний кошак• 20 мая в 13:16
Ответ дляВкуси мене
Чому ж чиновники і депутати собі регулярно підвищують, а люди хай пропадають на прожитковому три тисячі грн.
Там недоторкані. І говорити про них можна тільки пошепки на кухні..
Головний кошак• 20 мая в 13:17
Ответ дляМию чакри щоденно
Навпаки відкрили ще два.
Ще великий Вацак, Солодощі ( цукерки)
Навпаки відкрили ще два.
Ще великий Вацак, Солодощі ( цукерки)
Бо тільки на їжу і вистачає більшості населення.
Ви мене вибачте, але коли вже їсти перестануть, то вже всьо
Мию чакри щоденно• 20 мая в 13:21
Ответ дляГоловний кошак
Помиляєтесь. Нам будувати будинок потрібно, то бригаду тільки на кінець серпня знайшли.
Бешене сарі
• 20 мая в 13:22
Ответ дляСоседушка
Удалено администрацией...
Хамство вас не врятує не від бану ні від чого
Королева краси• 20 мая в 13:24
Ответ дляЗалізна тьотя
Я уже на бананы и не смотрю. Беру пару яблок ребенку. Но и они уже 60+. Я в шоке. Вчера так захотелось конфет, ни одной дома нет, вспомнила рецепт из детства. Зажарила сахар с водой на сковороде, залила в силиконовую форму, получились леденцы. Ем и думаю, во дожилась..
зробити солену карамель і щось вкинути для наповнення..,сухофрукти,горіхи.тоді на силіконовий коврик...
смачно
,дешевше,чим купувати..
згадуєм 90. ПОЧАТОК.
смачно
згадуєм 90. ПОЧАТОК.
Не будь КакСвета• 20 мая в 13:25
Ответ дляВоздух в банке
Хамство полізло у Вас в момент написання теми. Виставили всіх своїх родичів в Україні жебраками, які мріють поїсти коштом польської пані.
Виходть, що раніше Ви і не знали які тут ціни, бабуся з дідусем були постачальниками. А тепер пані зайшла в магазин і коли довелося купувати за свої гроші, то вона раптом прозріла, що ціни ого-го.
Заздрість, вона така. Ви теж можете виїхати до Польщі....
Головний кошак• 20 мая в 13:25
Ответ дляМию чакри щоденно
Ну звичайно помиляюсь. Будинки будують, квартири десятками скуповують, на люксових авто їздять, тачки з супермаркетів з делікатесами вивозять.
Мию чакри щоденно• 20 мая в 13:27
Ответ дляГоловний кошак
Так і є. Звичайно що є люди які бідно живуть але вони так жили завжди.
Головний кошак• 20 мая в 13:29
Ответ дляМию чакри щоденно
А чого такій заможній країні пенсії по 50€ на людину виплачувати допомагають іноземні країни? Чому переселенців не заселять у наново побудовані гуртожитки?
Не відповідайте. Країна розових поні.
Комусь хліб черствий, а комусь перли дрібні. Одні плачуть, інші скачуть.
Не відповідайте. Країна розових поні.
Мию чакри щоденно• 20 мая в 13:31
Ответ дляГоловний кошак
Не відповідайте. Країна розових поні.
Так і я про це.
Масового зубожіння я не бачу.
Пенсії хто які заробив. Мої батьки отримують тато 18000 мама 13000.
Масового зубожіння я не бачу.
Головний кошак• 20 мая в 13:33
Ответ дляМию чакри щоденно
Так і я про це.
Масового зубожіння я не бачу.
Вони пішли до 2014 року на пенсію?
Подивіться відео зі сторінок волонтерів, котрі на вулиці людям допомогають. Пориньте в реальність
Мию чакри щоденно• 20 мая в 13:36
Ответ дляГоловний кошак
Вони пішли до 2014 року на пенсію?
Так і я допомагаю багатьом .
А ви що робите?
Головний кошак• 20 мая в 13:36
Ответ дляМию чакри щоденно
Так і я допомагаю багатьом .
А ви що робите?
Навіщо ви допомогаєте заможнім співгромадянам?
Мию чакри щоденно• 20 мая в 13:39
Ответ дляГоловний кошак
Я допомагаю, таким як ви
Не будь КакСвета• 20 мая в 13:40
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Жива вага свині 50 грн кг.
Молоко на молочарні, як і два роки тому 8-10грн літр.
Картопля оптом 6-10 грн. Восени ціна піднялася до 15-20 на певні сорти.
Пшениця 600-800грн за 100кг.
Електрика в таку ж ціну,як і рік тому.
То звідки такі ціни?
Насіння навпаки впало в ціні, в порівнянні з минулим роком.
Пшениця 600-800грн за 100кг.
Електрика в таку ж ціну,як і рік тому.
То звідки такі ціни?
Нарешті хоч хтось ’ у темі’ у цій темі...
Для всіх ’переживаючих’ за українських фермерів і обурюючись з поляків,які перекривали транзит українському зерну. Гуртова вартість пшениці в Європі 200 євро за тонну. Перечитайте ще раз за якою ціною її приймають у виробника в Україні і поспівчувайте ще раз тому, хто і фермера обідрав,і польського фермера (продавши українське зерно без податків, на відміну від всіх інших європейських виробників).
Головний кошак• 20 мая в 13:43
Ответ дляМию чакри щоденно
Я допомагаю, таким як ви
Перехід на особистості. Все зрозуміло.
Квітка папороті• 20 мая в 13:45
Ответ дляМию чакри щоденно
Потому что мужиков не осталось
Квітка папороті• 20 мая в 13:48
Ответ дляЛасковая_львица
Ви самі прекрасно справляєтесь в відділенні західної частини від решти. Якось не помітила щоб липнули, навпаки, всіма можливими способами показуєте що західна частина гірша ніж решта України.
Да, именно я. Часовню - тоже я!
Мию чакри щоденно• 20 мая в 13:49
Ответ дляКвітка папороті
Потому что мужиков не осталось
Немв цьому справа.
Звоночек• 20 мая в 13:54
Я вас понимаю автор, бесят эти вечно голодные родственники. Были в гостях у родтсвенников, приехали в Тернопольскую область, там свекрови мама, одна в доме жила. Мы приехали, пошли сразу в магазин накупили продуктов, наготовили и началось, одна семья пришла, вторая, третья, потмо их дети каждый день приходили и вечно голодные и так всё время, что даже свекровь уже психовала, говорили что приехала не кормить всех родственников а отдохнуть к маме в гости)) Мы ещё когда уезжали, денег оставили за использование газа, света бабули, иначе она не потянет а наглые родственники и не подумают помочь. А вот прийти покупатся, покушать, тут как тут.
Залізна тьотя• 20 мая в 13:58
Ответ дляМию чакри щоденно
Ким ви працюєте?
В УЗ инженером. Зарплата 11 тыс. Мужа нет
Телячі ніжноСті• 20 мая в 14:02
Ответ дляПочтальЁнша
Я хочу волі, я хочу спати спокійно, а дьоргатись і таскать дітей вночі, я хочу дити зі світло, а не по графікам як минулого літа, решта - мені сьогодні вже байдуже. Зоча так було не завжди. Коротше, я навоювалась і осознала свою помилку.
Все ясно
Нульовий сантиметр• 20 мая в 14:02
Ответ дляЛастоноша
Кому її правда в Україні треба? Ті, хто тут живе, краще за неї знають правду. А ця полька накидує гімно на вентилятор. Нащо? Накрутити ще більше людей, які живуть у війні і не можуть нічого змінити? Знаєте, як це називається? Чи ви теж ’вєщаєте’ із-за кордону?
Так, давайте зробимо вигляд, що все ок.
Не накручуйтесь, хто вас примушує?
Квітка папороті• 20 мая в 14:06
Ответ дляЗалізна тьотя
А у главного вашего 1,5 миллиона зарплата